Home Bez tēmas Horoskops 20. jūlijam

Horoskops 20. jūlijam

0
Photo by Anders Jildén on Unsplash

Šodien, dienas vidū, radīsies īpaša saikne starp Mēnesi un Veneru, kā rezultātā visapkārt virmos mīlestības un romantikas pilna enerģija. Marss Lauvas zīmē parūpēsies par apkārtējo vēlmi nodoties dažādām kaislībām un jautrībai. Tas būs lielisks dzinulis nozīmīgu mērķu sasniegšanai un sirdij tuvu lietu izpaušanai. Labvēlīga diena izklaidēm un  publisku pasākumu apmeklēšanai. Sarunu temati šajā dienā var manāmi pārklāties, taču kopumā tie visi būs pozitīvas emocijas raisoši.

 

Auns        

Tas, ko tu vēlies un tas, ko tev vajag ir divas dažādas lietas. Marss ieies tavā māsas zīmē – Lauvā, līdz ar to jutīsies enerģiski uzlādēts. Debesīs valdošā radošā gaisotne pavērs tev jaunas iespējas dažādās dzīves jomās. Vairāk nodosies savām fantāzijām, ne realitātei. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

Vērsis

Šodien kāroto rezultātu sasniegšana būs grūtāka un smagāka, nekā ierasts. Labvēlīgs laiks sporta zāles apmeklēšanai un fiziskajām aktivitātēm. Treniņš būs tavs labākais draugs šajā dienā. Finanses lielā mērā būs atkarīgas no dažādiem ārējiem apstākļiem. Iespējams, nāksies sevi piespiest iziet ārpus savas komforta zonas. Tava krāsa šajā dienā – melnā.

 

Dvīņi

Šajā dienā aizvien turpināsies dažādas pārmaiņas un izmaiņas mīlas dzīvē. Iespējams, piedzīvosi lielu un patiesu mīlestību. Visai veiksmīga diena arī finanšu jomā. Jautājumi, kuru risināšana iepriekš bija apstājusies kādu sarežģījumu dēļ, tiks atrisināti. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Vēzis

Šodien apkārt valdīs mērens haoss. It īpaši tas attiecas uz otrajā dekādē dzimušajiem Vēža zīmes pārstāvjiem. Kopā ar priekšniecību vai citām augstāk stāvošām personām nāksies atrisināt dažādus problemātiskus jautājumus. Labvēlīgs laiks meditācijām un garīgām izpausmēm. Neizbēgamas būs kādas izmaiņas karjerā. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Lauva

Diena solās būt enerģijas piesātināta. Lielu daļu uzmanības veltīsi savai karjerai. Labvēlīgs laiks formas atgūšanai, nodarbojoties ar fiziskajām aktivitātēm. Saņemsi vairākas jaunas iespējas – izmanto tās gudri. Centies būt atklāts un patiess.

 

Jaunava

Šajā dienā būtiski būs saglabāt ticību visam labākam. Romantiskajā dzīvē var iezagties zināmi sarežģījumi. Vari justies atsvešinājies no partnera vai otrādi. Ja nepieciešams, ieturi pauzi attiecībās, kaut uz neilgu brīdi. Prioritāte ir tava veselība un labklājība.

 

Svari

Šodien apkārt valdīs harmonija, it īpaši mīlestībā un romantiskajā dzīvē. Jutīsi prieku gan saņemot, gan dāvājot savu mīlestību citiem. Ļaujies tai un nenoslēdzies. Izbaudi šos šķietami nereālos un sapņainos mirkļus reālajā dzīvē.

 

Skorpions

Šodien vari izjust zināmu grūtsirdību. Zvaigznes konkurēs ar tavu vēlmi ciest klusu, kā rezultātā vari atklāt to, ko citkārt nebūtu teicis. Nelieli sarežģījumi gaidāmi arī naudas jautājumos un finanšu jomā. Ja raizes rada parādi – izmanto šo dienu, lai atrastu piemērotu risinājumu šai situācijai. Nekautrējies lūgt palīdzību.

 

Strēlnieks

Ugunīgā enerģijas plūsma tevi pamatīgi uzlādēs. Karjeras jomā piedzīvosi augšupeju, pateicoties savām prasmēm un zināšanām konkrētajā jomā. Tavs trumpis būs tavas patiesās domas, idejas un viedokļi. Esi tiešs un godīgs, saki to, ko domā.

 

Mežāzis

Nemitīgā virzība tavas zīmes mīlas un romantikas sektorā atnesīs daudz pārmaiņas tev pašam vai tavai otrajai pusītei. Vai šīs attiecības ir ilgtspējīgas? Vai šī patiešām ir tā īstā, lielā mīlestība? Vai esat gatavi pāriet nākamajā attiecību posmā? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem šodien nāksies rast atbildes.

 

Ūdensvīrs

Esi gatavs veiksmīgām pārmaiņām savā dzīvē, kuras kārtējo reizi pierādīs, cik īpašs un nozīmīgs tu esi. Tu vari lepoties ar augstu intelektu un apkārtējo cieņu un respektu. Lielu daļu uzmanības veltīsi karjerai un sadzīvei mājās. Šobrīd atrodies visai liktenīgā savas dzīves posmā, līdz ar to viss, kas notiks, atstās pozitīvu iespaidu uz turpmākajām dienām, nedēļām un pat gadiem. Tava krāsa šajā dienā – violetā.

 

Zivis

Šodien nāksies sadalīt savus mērķus pa prioritātēm. Diena būs dzīvīga un dažādu notikumu pilna. Piedzīvosi virzību uz priekšu dažādās dzīves jomās, kas liks tev lidināties mākoņos, līdz ar to būs nepieciešams atrast veidu, kā sevi piezemēt un saglabāt koncentrēšanos uz svarīgo. Labvēlīgs laiks sevis lutināšanai. Tava krāsa šajā dienā – zilā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.