Home Bez tēmas Jauna informācija par mazā Ivana ģimeni apgāž visu iepriekš dzirdēto

Jauna informācija par mazā Ivana ģimeni apgāž visu iepriekš dzirdēto

1

 

Kā vēsta Latvijas sabiedrisko mediju portāls rus.lsm.lv, 1.jūlijā bezvēsts pazudušā piecgadnieka Ivana Berladina, kuru desmit dienas vēlāk mirušu atrada mežā, ģimene nav bijusi nelabvēlīga.

 

 

Simtiem liepājnieku atvadījušies no mazā Ivana

 

 

To LTV7 raidījuma “Punkti uz i” speciālizlaidumā apliecinājusi Liepājas bāriņtiesas vadītāja Taiga Ziemele. Iestādei nav bijusi informācija, ka ģimenē bērni dzīvotu nelabvēlīgos apstākļos.

 

Šobrīd, kad mazais Ivans jau guldīts zemes klēpī, atbildīgās institūcijas vāc informāciju no bērnudārza, skolām, poliklīnikām, slimnīcām un policijas, lai izvērtētu – uzsākt administratīvo tiesvedību vai nē. Informācija tiek vākta arī par pārējiem ģimenē esošajiem bērniem (trīs no viņiem ir nepilngadīgi), tās izvērtēšana prasīšot aptuveni mēnesi.

 

Ziemele arīdzan noliedza interneta vidē izplatītos viedokļus, ka zēns dažkārt nakšņojis kāpņutelpā, ģimene bijusi nelabvēlīga, māte nav rūpējusies par bērniem. Nekas no tā nav apstiprinājies. Piemēram, bērnudārzā apliecina, ka māte allaž Ivanu izņēmusi laikā.

 

rsz_clipboard01 (17)

 

Raidījumā atspoguļots arī Liepājas pašvaldības Sociālā dienesta viedoklis. Tur apgalvo, ka ģimene labprāt sadarbojas, runājas. Dienesta rīcībā nav informācijas, ka puisēna māte Zoja Arejeva nebūtu pildījusi savus pienākumus.

 

Daudz pārmetumu mātes virzienā izskanējis par to, ka bērni vieni paši drīkst atrasties no 7 gadu vecuma, bet Ivanam bija tikai 5. Ziemele norāda, ka ģimenē bijuši vairāki pieskatītāji, bet tā sagadījies, ka liktenīgajā sestdienas rītā zēns palicis neviena nepieskatīts.

 

Kā vēsta portāls kasjauns.lv, Ivana tēvs dzīvo atsevišķi no šķirtās sievas un ģimenes, tomēr apzinīgi maksājot alimentus.

 

Jau vēstīts, ka mazo Ivanu atrada 11.jūlija vakarā, Grobiņas novada Dubeņos, mežā brikšņos, aptuveni 20 km attālumā no Liepājas. Tur zēns 1.jūlija rītā bija devies ar autobusu.

 

Parādās jauna versija par Ivana pēdējo braucienu uz Dubeņiem: Iespējams, viņš nesajauca autobusus

 

 

1 COMMENT

  1. ja ja kapinos pardzerusi jegu blaustas pa visiem kapiem ar necenzetiem vardiem ta nu gan pardzivo lamajoties un nepiedienigi uzvedoties

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.