Home Bez tēmas Izdevums: Auders dzīvi beidzis pašnāvībā

Izdevums: Auders dzīvi beidzis pašnāvībā

3

 

Pagājušajā trešdienā kļuva zināms, ka 55 gadu vecumā no dzīves šķīries bijušais veselības ministrs, ķirurgs Āris Auders. Kā otrdien vēsta izdevums “Privātā dzīve”, bijušais politiķis un ārsts dzīvi beidzis pašnāvībā.

 

Savulaik lieliskā mikroķirurga, veselības ministra Audera aiziešana bijis šoks daudziem. Kā norāda izdevums, lai gan publiski viņa nāves iemesls atklāts netiek, vairāki ģimenei tuvu stāvoši cilvēki apliecinājuši, ka Āris no dzīves aizgājis pats. Patiesos iemeslus nezina neviens, tomēr nojauš, ka tas bijis saistīts ar kukuļņemšanas skandālu pirms 14 gadiem, kura dēļ savulaik zaudēts veselības ministra amats un spīdoša ārsta karjera.

 

Kāds vārdā neminēts Audera draugs izdevumam norāda: “Āri salauza dzīve un sistēma. Viņa sirdslieta bija neiroķirurģija, šo darbu viņš veica spīdoši. Viņš bija ģeniāls ārsts! Taču viņam atņēma iespēju strādāt. Viņš būtu glābis vēl daudzu cilvēku dzīvību.. Pagājušajā ziemā Āris iesniedz apelāciju, lai viņam atjauno ārsta sertifikātu, taču lūgums tika kategoriski noraidīts. Acīmredzot konkurence nevienam nav vajadzīga.”

 

Pēc politiskās karjeras Auders savā dārzā bija izveidojis lielāko skujkoku kolekciju Austrumeiropā, sarakstījis vairākas grāmatas. Pirms gada viņš izšķīrās ar sievu Agiju, norāda Āra draugi. Tas viņu sagrāvis. Plašāk lasiet otrdienas izdevumā “Privātā Dzīve”!

 

Atvadīšanās no Āra Audera notiks 19.jūlijā, Krematorijas Lielajā zālē.

 

3 COMMENTS

  1. Uzskatu ,ka pie Audera nāves pamatā vainīga mūsu valsts sistēma un arī paši cilvēki ar lielu neiejūtību un vienaldzību. Cik man nācies saskarties ar dakteriem, tad pilnīgi visi ir ņēmuši kukuļus par ārstēšanu un neatjaunot ārstam sertifikātu bija liels cinisms no pašu dakteru puses

  2. Uzskatu, ka pie daktera Audera Ā. nāves ir vainīga gan mūsu valsts sistēma , gan līdzcilvēku vienaldzība par cilvēka likteni. Brīnos par tiem cilvēkiem,kas neatjaunoja ārsta sertifikātu…., jo cik man bijusi saskare ar ārstiem ( un parunājot ar draugiem, apstiprina to pašu) pilnīgi visi ir pieņēmuši naudu kā pateicību par veiksmīgo operāciju. Kas notiek ar šo valsti un cilvēkiem?!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.