Home Bez tēmas Horoskops 18. jūlijam

Horoskops 18. jūlijam

0
Photo by Brenda Godinez on Unsplash

Astoņpadsmitajā jūlijā mēness turpina savu ceļu cauri Vērša zīmei. Tas izveidos kvadrātu ar Merkuru Lauvas zīmē dienas vidū izveidos kvadrātu, kas vairumam cilvēku liks kļūt visai stūrgalvīgiem un spītīgiem. Saule un Marss Vēža zīmē veidos kvadrātu ar Urānu Auna zīmē, veicinot nedrošības sajūtu un dažādu neparedzētu notikumu attīstību.

 

Auns

Šodien jutīsies nedaudz iestrēdzis vai ārpus kontroles. Nesatraucies, tu neesi vienīgais – tā šajā dienā jutīsies daudzi. Iespējams, kļūsi par kāda dusmu izvirduma upuri vai iesaistīsies visai karstā argumentā. Centies izvairīties no kāpšanas uz citu cilvēku varžacīm.

 

Vērsis

Veiksmīga diena emocionālā ziņā. Vari būt nedaudz klusāks un ierāvies sevī, ņemot vērā tavas zīmes pozīciju attiecībā pret Merkuru. Iespējams, nāksies tikt galā ar daudzām, vienlaikus notiekošām pārmaiņām, taču vari būt drošs, ka viss, kas notiek, notiek uz labu!

 

Dvīņi

Tavas romantiskās un garīgās intereses iegūs jaunus plašumus. Piedzīvosi strauju izaugsmi. Tevī pamodīsies radošais gars. Šobrīd nekas tevi nevar apstādināt vai iztraucēt ceļā uz saviem mērķiem – izmanto to. Nesapņo par to, kā varētu būt, ja būtu. Rīkojies!

 

Vēzis

Piemērota diena savu izdzīvošanas spēju apzināšanai un pārbaudīšanai. Viss notiekošais būs ārpus tavas kontroles un nekas cits neatliks, kā noraudzīties uz visu no malas un pieņemt situāciju tādu, kāda tā ir. Iespējams, jutīsies nedaudz sapīcis vai nomākts, it īpaši attiecībās ar augstāk stāvošām personām. Priekšniecība visai prasmīgi spēlēs uz taviem nerviem.

 

Lauva

Šodien būsi gluži kā nonācis kalna virsotnē. Veiksme būs tavā pusē un viss ies kā no rokas, it īpaši karjerā, finanšu jomā un komunikācijā ar apkārtējiem. Par sevi var atgādināt tavs ego, kā arī vari justies nedaudz ne savā ādā. Labvēlīga diena jaunu darba iespēju apsvēršanai un darba interviju apmeklēšanai.

 

Jaunava

Mēness šajā dienā būs ar tevi harmonijā. Lielāko daļu uzmanības vēlēsies un būs nepieciešams veltīt finanšu jomai, karjeras iespējām un fiziskajām aktivitātēm. Zvaigznes tevi lutinās ar izaugsmes iespējām dažādās dzīves jomās.

 

Svari

Šodien vari justies tā, it kā planētu bezgalīgā ceļojumā cauri kosmosam. Diena būs enerģiska un dažādu notikumu piesātināta. Ņem no tās visas zināšanas un pieredzi, kuru vari paņemt. Daļai gaidāmi patīkami pārsteigumi romantiskajā dzīvē.

 

Skorpions

Šodien ieteicams apzināt savas patiesās emocijas un ar atvērtu sirdi izklāstīt tās kādam tuvam cilvēkam. Var nākties sevi piespiest, lai uzsāktu runāt par sev nozīmīgām tēmām. Iespējams, šķitīs, ka komunikācija neraisās tik viegli, kā gribētos, taču tava sirds būs atvērta.

 

Strēlnieks

Labvēlīgs laiks, lai pieņemtu dzīvē notiekošās pārmaiņas vai uzsāktu jaunus, radošus piedzīvojumus. Būs daudz, ko darīt un daudz, ko iemācīties. Vari sajust pamatīgu pienākumu nastu uz saviem pleciem, taču tā neatturēs no brīnišķīgu mirkļu piedzīvošanas šajā dienā.

 

Mežāzis

Diena solās būt visai spraiga. Vari uzsākt kādu liktenīgu sarunu vai saņemt liktenīgus jaunumus. Neatstāj tos bez ievērības. Notiekošais tavā sirdī var likt mainīties tev pašam. Ļaujies šīm pārmaiņām, tās nāks tev tikai par labu.

 

Ūdensvīrs

Šodien ieteicams neizvairīties ne no kā – ne cilvēkiem, ne pienākumiem. Iespējamas nesaskaņas ar priekšniecību. Vēlēsies ļaut vaļu emocijām, tomēr ieteicams atrast iespējami miermīlīgāku veidu, kā izlādēties, piemēram, fiziskās aktivitātes. Elpo dziļi. Tavas krāsas šajā dienā – dzeltenā un oranžā.

 

Zivis

Radi drošu vidi savu talantu un spēju izpaušanai. Labvēlīgs laiks jaunu projektu uzsākšanai un dažādu iespēju pieņemšanai. Vari justies nedaudz atpalicis no aktualitātēm un apkārt notiekošā, taču tas nenozīmē, ka nevari radīt pats savus notikumus un jautrību. Tavas krāsas šajā dienā – violetā un rozā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.