Home Bez tēmas Puisēnu glāba vecmammas sauciens.. Ļoti nepatīkams negadījums Daugavpilī. VIDEO

Puisēnu glāba vecmammas sauciens.. Ļoti nepatīkams negadījums Daugavpilī. VIDEO

0

 

Daugavpilietis Pjotrs ar sievu bija devušies uz pilsētas centru iepirkties, kad saņēma negaidītu zvanu no sievasmātes – viņu mājā ietriekusies automašīna. Tālākie notikumi izvērtušies visai nepatīkami, vēsta LNT Degpunktā.

 

Zīmīgi, ka Pjotrs nedzīvo stūra mājā, bet nākamajā no ielu krustojuma. Atsteigušies mājās, kur kaimiņš jau saucis policiju un mediķus. Vēl pirms likumsargu ierašanās mediķu aprūpē nonācis viens cietušais, bet vainīgo pēcāk aizveduši policisti – vainu uzņēmusies knapi pilngadību sasniegusi meitene.

 

“Čigāniete ir vietējā, dzīvo tepat netālu, mēs visi viņu pazīstam,” norāda Pjotrs. Viņu izbrīna, ka atbraukušie policisti nav pat iegājuši ēkā, lai apjautātos par iemītniekiem. Tāpat viņš ir neapmierināts, ka nav ieradušies kriminālpolicisti, jo mašīnā bijušas narkotikas. Kad nākamajā dienā viņi tomēr ieradušies, pulverīšu tur vairs nebija. “Uz sēdekļa atradās tabletes, bet tās var būt pret jebko – pret klepu, temperatūru. Es neesmu eksperts, es no tā neko nesaprotu,” norāda mājas saimnieks. Tāpat salonā atradies alkohols – alus. “Viņi aizzīmogoja mašīnu un teica, lai aizvāc.”

 

Šobrīd Pjotrs noraizējies par 4 gadus vecā dēla veselību, kuram notikušā rezultātā ir pamatīgs stress, nepieciešams psihologs. Pirmās dienas pēc avārijas uz podiņa gājis teju vai ik pēc 5-10 minūtēm. Bet varēja būt vēl daudz ļaunāk. Pavisam neilgi pirms mašīnas ietriekšanās ēkā vecmāmiņa mazo pasaukusi ēst. Viņš iepriekš atradās tieši tajā stūra istabā, kur auto ietriecās.

 

Izrādās, ka auto nesen pārdots, bet īpašnieks BMW uz jaunā saimnieka vārda neesot pārreģistrējis. Tādēļ arī vainīgie sākumā mēģinājuši vienoties un notikušo slēpt. “Pateica, lai es nekur neziņoju mēs palīdzēsim. Atbrauca tur kaut kāds tipiņš, pateica, ka mana māja ir nieks, galvenais mašīna. Mašīnu mēs savāksim, bet tev pa roku galam stūrus saliksim un viss. Nošpaktelēsim – varēsi dzīvot.”

 

Policijā norāda, ka negadījums tiek rūpīgi izmeklēts, turklāt Pjotrs var neraizēties par zaudējumu kompensēšanu. Tos segs BMW apdrošinātājs, kas zaudējumus pēc tam piedzīs no vainīgajiem. Pagaidām Pjotrs savas koka mājas stūri kaut kā salabojis saviem spēkiem.

 

Patiesībā avārijā nebija iesaistīts tikai BMW. Notika sadursme starp to un “Mercedes-Benz”. Avārijā vainojama 1999.gadā dzimusī BMW vadītāja, kura nav ievērojusi zīmi “Dodiet ceļu!”, izraisot sadursmi ar 1966.gadā dzimuša vīrieša stūrēto mersedesu. Policijai ir pamatotas aizdomas, ka BMW vadījis cits cilvēks, notiek izmeklēšana.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.