Home Bez tēmas Horoskops 15. jūlijam

Horoskops 15. jūlijam

0

Piecpadsmitajā jūlijā Mēness iet cauri Auna zīmei, padarot šo dienu enerģisku un kaislību pilnu. Cerams, ka pēdējo dienu laikā esi smēlies gana daudz spēka, kā arī labi atpūties. Šī diena būs piesātināta ar dažādiem notikumiem gan romantiskajā dzīvē, gan karjerā, gan finanšu jomā. Labvēlīgs laiks ceļošanai.

 

Auns

Šodien būsi īpaši kaislīgs mīlnieks. Arī romantiska noskaņojuma nodrošināšana tev problēmas neradīs, tādēļ, ja iespējams, noorganizē randiņu ar savu otro pusīti. Dzirksteles sprakšķēs pat teju izdzisušos mīlas ugunskuros. Klausi savai sirdij. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

Vērsis

Šodien centies pieņemt apkārt notiekošo ar vēsu prātu. Nāksies daudz ko iemācīties. Iespējams, uzsāksi jaunu dzīves posmu vai ieviesīsi ievērojamas pārmaiņas esošajā. Sevišķi labvēlīgs laiks rakstu darbu autoriem, kuri strādā no mājām. Vari apsvērt domu mainīt esošo darbu vai nedaudz samazināt tā apjomu. Tavas krāsas šajā dienā – melnā un jūras zaļā.

 

Dvīņi

Šī diena paies uz romantiskas nots. Vēlēsies aizbēgt prom no visām raizēm, rūpēm un pienākumiem. Klausi savai sirdsbalsij un dari to, kas tev sagādā patiesu prieku un liek justies brīvam. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā

 

Vēzis

Turpināsi briest savā prātā un garā, gluži kā labi nostādināts vīns. Centies paanalizēt savas dusmas un to cēloņus. Varbūt kaut kas dziļi sirdī tevi nomāc, kā rezultātā esi staigājoša bumba ar laika degli? Neļauj grūtībām bremzēt tevi ceļā uz panākumiem. Tava krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

Lauva

Šodien turpināsies tavs ceļš pretī lielākām dzīves pārmaiņām. Iespējams, jutīsies nedrošs un nebūsi pārliecināts vai nebūsi gatavs šīm izmaiņām. Nav pamata baidīties – tavi sapņi drīzumā sāks piepildīties viens pēc otra.
Jaunava

Šodien turpināsi savas garīgās izaugsmes ceļojumu, kura laikā gūtās atklāsmes atstās iespaidu uz visu tavu dzīvi. Iespējams, vēlēsies dzīvot vienkāršāku dzīvi un uz apkārt notiekošo raudzīsies pavisam citādāk, nekā ierasts. Novērtē katru savas dzīves aspektu, arī šķietami mazās un nenozīmīgās lietas, notikumus.

 

Svari

Mēness šodien ar tevi būs harmonijā. Ļauj izpausties savai patiesajai personībai un nomet malā ikdienā uzlikto masku. Esi patiess, kaislīgs, enerģisks un virzies pretī saviem mērķiem. Viss, ko darīsi, ies kā no rokas – veiksme būs tavā pusē.

 

Skorpions

Šo dienu ieteicams veltīt savām iekšējām kaislībām. Fiziski vari justies diezgan saguris. Neraugoties uz to, tevī būs iemiesojies nemiera gars un būtu vēlams atrast veidu, kā no tā atbrīvoties. Ieplāno kādu aktivitāti vai pasākumu, kurā vari izlikt visu šo enerģiju. Tava krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Strēlnieks

Šodien mēness visai harmoniski mijiedarbosies ar tavu zīmi. Ļauj vaļu savām kaislībām un pavadi vairāk laika ar saviem tuvākajiem draugiem vai ģimenes locekļiem. Labvēlīga diena dažādu publisku pasākumu apmeklēšanai. Baudi dzīvi!

 

Mežāzis

Šajā dienā nāksies piestrādāt pie darba un izklaižu sabalansēšanas. Var gadīties, ka būs jāstrādā ilgāk kā plānots vai arī vēlāk jāatstrādā šajā dienā nepadarītais. Jutīsies kā uz nažiem. Būsi enerģijas pilns un vislietderīgāk to varēsi izmantot, kāpjot augšup pa karjeras kāpnēm. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.
Ūdensvīrs

Šodien galveno uzmanību veltīsi savai romantiskajai dzīvei. Mīlestības dzirksteles šķīdīs uz visām pusēm. Iespējams, vēlēsies attiecības pārcelt nākamajā līmenī. Jebkurā gadījumā – visapkārt gaisā virmos mīlestība. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.
Zivis

Galvā aizvien malsies simtiem domu. Šobrīd tu stāvi uz izaugsmes sliekšņa. Labvēlīgs laiks tāliem ceļojumiem uz sev tuvām, mīļām vietām. Uzlabosies situācija finanšu jomā. Aizver durvis uz pagātnes notikumiem, dodies uz priekšu un tici sev un saviem spēkiem. Tavas krāsas šajā dienā  violetā un koši rozā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.