Home Nopietnāk Dažu stundu laikā no ģimenēm Liepājā izņem piecus bērnus

Dažu stundu laikā no ģimenēm Liepājā izņem piecus bērnus

0

Kā vēsta portāls liepajniekiem.lv, Liepājas pilsētas Pašvaldības policija ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu bijusi spiesta doties uz diviem izsaukumiem pie dzērušiem vecākiem, kuriem mājās bija mazi bērni.

 

Vispirms ceturtdien ap 21.30 saņemta informācija, ka Atmodas bulvārī atrasta 2009.gadā dzimusi meitene, kura pastāstījusi, ka vairākas dienas neko nav ēdusi, vecāki mājās lieto alkoholu un tur atrodas arī 10 mēnešus vecais brālītis.

 

“Ierodoties meitenītes vecāku dzīvesvietā, un uzsākot sarunu ar viņas māti, tika konstatēts, ka sieviete atrodas reibuma stāvoklī (3,89 promiles) un nespēja sakarīgi atbildēt uz jautājumiem, kā arī viņa grīļojās,” portālam atklāj pašvaldības policijas pārstāvis.

 

Dzīvoklī valdīja spēcīga cigarešu un alkohola smaka, bija dzirdama zīdaiņa raudāšana un atrasts arī bērnu tēvs – 3,38 promiļu alkohola reibumā. Dzīvoklis bija netīrs, visur mētājās drēbes un tukšas pudeles.

 

Bērni izņemti no ģimenes, vecākiem sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli par savu pienākumu nepildīšanu, bet informācija nodota bāriņtiesai.

 

Tikmēr plkst. 1.40 piektdienas naktī likumsargi devās uz daudzdzīvokļu namu Aisteres ielā, kur kādā no dzīvokļiem bijusi trokšņošana, traucējot naktsmieru pārējiem iedzīvotājiem.

 

Starp vecākiem notika konflikts, bet dzīvoklī atradās arī 2008., 2015. un 2017.gadā dzimuši bērni. Kamēr visi gaidīja Nepilngadīgo lietu nodaļas darbiniekus, māte mierīgi turpināja lietot alkoholu, bet tēvs kļuva manāmi agresīvs.

 

Pieņemts lēmumus bērnus šķirt no vecākiem, jo viņi nespēja par atvasēm parūpēties. Tobrīd tēvs spēcīgi saspiedis jaunāko bērnu, tādējādi viņu žņaudzot. Likumsargi pielietoja speciālos paņēmienus, lai padarītu viņu nekaitīgu, un uzlika roku dzelžus. Tēvs atradās 1,18 promiļu reibumā, bet mātei konstatētas 2,77 promiles.

 

Arī pret šiem vecākiem sākta administratīva lietvedība, visa informācija nodota bāriņtiesai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.