Home Bez tēmas Horoskops 13.jūlijam

Horoskops 13.jūlijam

0
Foto:Unsplash.com/Jeremy Bishop/CC

Trīspadsmitajā jūlijā Mēness ceļo cauri Zivju zīmei un gaidāma visai sapņaina un mirdzoša diena. Labvēlīgs laiks mākslai, dejām un citām radošām nodarbēm un talantu izpausmēm. Ikdienišķajā dzīvē parādīsies jaunas vēsmas. Centies neaizrauties ar dažādām kaislībām un nelieto atkarību izraisošas vielas.

Auns

Labs laiks, lai lauztu dažādus stereotipus un paplašinātu savu redzesloku. Iespējams, vairāk laika vēlēsies veltīt dažādām meditācijām uz savai garīgajai izaugsmei. Galvā malsies lērums ideju, kuras nozags lielu daļu tava dārgā laika.

Vērsis

Šodien vari justies nedaudz atsvešinājies no apkārtējiem vai pat pats no sevis. Centies ar to tik galā, ņemot vērā savas vēlmes un vajadzības. Seko savai sirdij, tiecoties pretī nostādītajiem mērķiem. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.

Dvīņi

Šajā dienā tavas vēlmes un vīzija attiecībā pret romantisko dzīvi var nonākt pretrunā ar realitāti. Tava dzīve ieritēs mākslinieciskā gultnē un būsi radoša gara pārņemts. Tieksies pretī zvaigznēm, taču spēsi sasniegt vēl daudz vairāk. Pilnveidosies garīgā izpratne.

Vēzis

Šī diena būs pozitīvas enerģijas piepildīta, mēness būs harmonijā ar tevi. Iedvesmu varēsi smelties savos līdzcilvēkos. Iespējams, nodosies dzīves jēgas meklējumiem. Ikdienišķu jautājumu risināšanai neatliks laika un tie paliks otrajā plānā.

Lauva

Šodien valdošās enerģijas sagādās zināmu spriedzi. Sarunas ar apkārtējiem būs par un ap sarežģītām, smagām tēmām. Iespējams, šķitīs, ka esi saņēmis kādu zīmi vai ziņojumu no kāda aizsaulē aizgājuša cilvēka. Spēku varēsi smelties no oranžās un dzeltenās krāsas.

Jaunava

Šodien sajutīsi sevī milzu spēku un enerģiju. Veiksmīgi spēsi sadziedēt senāk uzplēstās brūces. Labvēlīgs laiks veselības uzlabošanai un dažādu procedūru, ārstniecības programmu uzsākšanai. Palutini sevi un izbaudi šo dienu. Tava veiksmes krāsa – zaļā.

Svari

Šajā dienā būsi apgarots un mīlestības piepildīts. Labvēlīgs laiks akupunktūrai un citām ārstnieciskajām procedūrām ķermenim. Ja iespējams, dienas noslēgumā sev tīkamā kompānijā apmeklē kādu publisku pasākumu.

Skorpions

Mēness un Saule šodien būs absolūtā saskaņā ar tevi. Apkārt valdošā gaisotne būs harmoniska un tāds būsi arī tu pats. Ļaujies notikumu gaitai. Iespējams, piedzīvosi ko mītisku. Spēku varēsi smelties no visām varavīksnē esošajām krāsām.

Strēlnieks

Šīs dienas ekspansīvā enerģija padarīs tevi nedaudz emocionālāku. Iespējams, mazāk sekosi līdzi notikumiem citu cilvēku dzīvē vai nāksies sniegt kaut kāda veida palīdzību sev mīļam cilvēkam. Tava spēka krāsa šajā dienā – sarkanā.

Mežāzis

Šī diena tev solās būt visai harmoniska. Parūpējies par sevi un izbaudi šo dzīves mirkli, posmu. Labs laiks, lai dotos mazākā vai lielākā atvaļinājumā. Dari to, kas nepieciešams, lai atjaunotu un uzkrātu jaunu enerģiju un noņemtu pēdējo dienu laikā sakrāto spriedzi.

Ūdensvīrs

Šodien jutīsies nedaudz izsists no sliedēm, taču, neskatoties uz to, spēsi priecāties un izbaudīt šo dienu. Velti laiku komunikācijai ar draugiem, tiem piezvanot, nosūtot ziņu vai e-pastu. Mīlestībā gaidāms uzplaukums. Zvaigznes tevi lutinās arī finanšu jomā. Iespējams, sāksi plānot kādu izbraucienu vai tālāku ceļojumu.

Zivis

Tev priekšā ir viena lieliska diena! Būsi uzmanības centrā un vari piedzīvot arī vairākus liktenīgus notikumus. Raugi, lai vienmēr esi īstajā vietā un laikā. Jutīsies fiziski spēcīgs. Pavadi laiku kopā ar sev tuviem cilvēkiem. Mīli un esi mīlēts! Tavas veiksmes krāsas šajā dienā – rozā un zilā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.