Home Bez tēmas Vēl 6.jūlija naktī Dubeņos mežā esot skanējušas bērna raudas un saucieni pēc...

Vēl 6.jūlija naktī Dubeņos mežā esot skanējušas bērna raudas un saucieni pēc mammas

5

 

Kā trešdienas vakarā vēsta Latvijas televīzija, neoficiāla informācija liecina, ka naktī no trešdienas uz ceturtdienu pagājušajā nedēļā vietējie Dubeņos mežā dzirdējuši bērnu raudām, un krievu valodā saucam pēc mammas.

 

 

Psiholoģe Zane Lobanova norāda, ka vainīgi šādā situācijā ir vecāki, jo bērns līdz 7 gadu vecumam nedrīkst atrasties bez vecāku uzraudzības vai pārvietoties sabiedriskajā transportā.

 

 

Jau vēstīts par kādu liktenīgu meklēšanas kļūdu –Ivanam pazīstams cilvēks norādījis policijai, ka vēl 1.jūlija pēcpusdienā viņu saticis, lai gan patiesībā jau torīt zēns nonāca Dubeņos.

 

 

Plašāk LTV sižetā!

 

 

5 COMMENTS

  1. Un jūs vainojat māti ? Ja naktī dzird raudam bērnu , vai tad neviens no Dubeņiem nevarēja pasaukt – mazais kur tu esi ? Diez vai naktī bērns ar māti pa mežu staigātu. Dzird un nepalīdz ??? DZĪVĒ VISS NĀK ATPAKAĻ !!! Tas kurš to dzirdēja un nepalīdzēja – naktīs mierīgi guli?

  2. Šādu rakst lasīt ir nepatīkami. Nez, kurš ir tas gudrītis, kas naktī dzirdējis bērnu raudam un saucot pēc mammas, bet acīmredzot nelicies ne zinis un tagad sabiedrībai paziņo, ka tā ir bijis. Ārprāc, kas notiek ar cilvēkiem. Tāpat par autobusa šoferi – galapunktā autobusā viens pats paliek bērns, bet šis ne zinis neliekas.

  3. CILVĒKI!!!? Vai patiešām,ja dzirdējāt??? Būtu vilku māte tuvumā-noteikti palīdzētu….pat CILVĒKA bērnam! Tik tuvu dārziņiem vilcene noteikti nepieiet. Žēl!

  4. Un neviens no šiem cilvēkiem nezināja kas jādara??? Tumsonība,nebūtu labāk neko teikuši.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.