Home Bez tēmas Plānais apģērbs bijis lietū izmircis.. Līdz nāvei nosalušo Ivanu atraduši liepājnieki un...

Plānais apģērbs bijis lietū izmircis.. Līdz nāvei nosalušo Ivanu atraduši liepājnieki un zemessargi

4
Facebook/UldisSesks
Facebook/UldisSesks

 

Jau vēstīts, ka otrdienas vakarā ap plkst.19 meža masīvā pie Dubeņiem, Grobiņas novadā, tika atrastas kopš 1.jūlija pazudušā piecgadnieka Ivana Berladina mirstīgās atliekas. Portāls liepajniekiem.lv sarunā ar Liepājas Kriminālpolicijas priekšnieku Uģi Āvu noskaidrojis, ka zēna līķi atraduši brīvprātīgie liepājnieki kopā ar zemessargiem.

 

 

“Neesmu, protams, eksperts, bet domāju, ka bērna nāves cēlonis ir ķermeņa atdzišana,” portālam norāda Āva, kurš uz zēna ķermeņa nav manījis vardarbības pazīmes. Tomēr to vēl skaidros ekspertīzē.

 

 

Toties policijas priekšnieks pamanījis, ka Ivanam mugurā bijušas tieši tās drēbes, kas redzamas pēdējā attēlā no autobusa pieturas – zila jaka, bikses un sandales. Plānais apģērbs bijis lietū izmircis.

 

 

Āva min, ka zēns, izkāpis nepazīstamā vietā no autobusa, nav devies uz dzīvojamām mājām, bet meža pusi. Iespējams, ieklīdis mežā, mazais puisēns krita panikā, dodoties aizvien dziļāk un dziļāk biezoknī. Zēns brikšņos, panikas pārņemts, nosalis un pārguris, visticamāk apsēdies, uzskata U.Āva. Līdz pat svētdienai zēnu, diemžēl, meklēja pavisam citur.

 

 

 

 

4 COMMENTS

  1. Piesiet tas abas matites pie koka meza lai nosprakst tada pasa nave???????????????? maza dveselite tagad noraugas uz so launo pasauli no debesim????lai engeli tevi tur sarga????

  2. nu teikšu-traģiski,ka vecākiem ir vienaldzīgs bērna liktenis,tās ir šausmas,esmu jau vecvecmamma un 4 bērnu mamma,pat pēdējo dēliņu slimu 5g vecumā auklēju uz rokām,zinādama,ka neko nepalīdzēšu,līdz viņš man nomira uz rokām,tagad viņam būtu jau 35 gadi,bet vēl sirds sāp,jo visus šos gadus redzu tik savas 3 meitas ar ģimenēm,dēliņa kapiņu kopjot leju rūgtas asaras.

  3. Vajadzēja ņemt vērā komentāros norādītajā manā versijā, ka jāmeklē puika mežā nevis jāmuļļājās pa Liepājas pilsētu. Es to skandināju visu nedēļu. Puika redzams autibusa pieturā, skaidrs, ka nolēmis izbraukt no pilsētas. Tad sākiet meklēt bet nē, vēl nevar sačammāties.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.