Home Bez tēmas Liktenīgā neveiksme Ivana meklēšanā? Kāds tuvs cilvēks sajauca dienu, kad pēdējo reizi...

Liktenīgā neveiksme Ivana meklēšanā? Kāds tuvs cilvēks sajauca dienu, kad pēdējo reizi viņu redzējis

0

Kā šodien preses brīfingā pastāstīja Valsts policijas amatpersonas, piecgadīgais liepājnieks Ivans Berladins, kurš pēc desmit dienas ilgiem meklējumiem otrdien tika atrasts miris mežā Grobiņas novadā, no Dubeņu autobusa pieturas bija nogājis vairākus kilometrus.

 

 

Kā atklāja Liepājas Kriminālpolicijas priekšnieks Uģis Āva, zēns atrasts aptuveni 3 kilometrus no pieturas Dubeņos, kur zēns nonāca, sestdienas rītā iekāpjot nepareizā autobusā. Viņu atrada dziļos brikšņos, vismaz puskilometru nost no ceļa, grūti pieejamā vietā.

 

 

Kļūdains meklēšanā izrādījās kāds fakts jau pašā sākumā. Kāda persona apgalvoja, ka sestdien ap plkst. 15-16 saticis Ivanu Tosmarē, Spīdolas ielā, kur iedevis viņam konfektes un cepumus. Tā kā šis cilvēks zēnu labi pazina, šī informācija uzskatīta kā patiesa. Tomēr izrādījies, ka cilvēks sajaucis dienas, norādīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

 

 

Patiesībā zēns jau sestdienas rītā iekāpa 904.maršruta autobusā uz Dubeņiem, kur plkst. 10.30 izkāpa galapunktā un iemaldījās mežā. Video viņš izskatījās apjucis, tomēr drošā solī devies prom. Diemžēl policija to saprata tikai 9.jūlija vakarā, kad visi spēki steidzami tika pārsviesti uz Dubeņiem. Divas diennaktis vēlāk Ivanu atrada mirušu.

 

 

Vēl sabiedrībai tika pavēstīts, ka ģimenē bez Ivana ir vēl pieci bērni un viens mazbērns. Kopā ar māti pirmajās dienās pārbaudīts viss drēbju skapis, lai saprastu, kas īsti zēnam bijis mugurā. Tiks vērtēta kā ģimenes, tā autobusa šofera un pat kaimiņu atbildība notikušajā, norādīja Āva.

 

 

Puisēns iekāpa nepareizā autobusā, izkāpa tur, kur neko nepazina, aizgāja nepareizā virzienā, turklāt tobrīd sākās milzīgs negaiss – Ivana nelaimīgās sakritības uzskaita Uģis Āva.

 

 

Pilnu preses brīfingu klausieties šeit:

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.