Home Bez tēmas Liepājas Kriminālpolicijas priekšnieks: Ivana dzīvības cena ir pārāk augsta šādai mācībai

Liepājas Kriminālpolicijas priekšnieks: Ivana dzīvības cena ir pārāk augsta šādai mācībai

0
Facebook/Bezvests.lv
Facebook/Bezvests.lv

Liepājas Kriminālpolicijas priekšnieks Uģis Āva trešdienas rītā sarunā ar LNT raidījumu 900 sekundes norādījis, ka sabiedrība var uzskatīt piecgadīgā Ivana Berladina nāvi par mācību, tomēr puisēna dzīvība ir pārāk augsta cena.

 

 

Āva norādīja, ka pēc zēna mirstīgo atlieku atrašanas nu turpināsies izmeklēšana kriminālprocesā, likumsargi izvērtēs jebkuras iesaistītās personas atbildību nāves apstākļos.

 

Plānais apģērbs bijis lietū izmircis.. Līdz nāvei nosalušo Ivanu atraduši liepājnieki un zemessargi

 

 

Uz jautājumu, ko meklēšanas darbos būtu bijis iespējams darīt savādāk, lai nebūtu šāds rezultāts, U.Āva norādīja: “Ja cilvēki pieskatītu savus bērnus, un arī citi līdzcilvēki skatītos, ka mazs zēns viens pats brauc autobusā. Tā, manuprāt, nav normāla situācija.”

 

 

“Mēs to varam uzskatīt par mācību mācību, tomēr dzīvības cena ir par augstu. Pieskatīsim paši savus bērnus!” sarunas noslēgumā aicināja Āva, kurš visas desmit dienas nepaguris atbildēja uz neskaitāmiem žurnālistu jautājumiem, katru rītu sniedza jaunumus ziņu tiešraidēs.

 

 

Jau vēstīts, ka pēc desmit dienu ilgiem meklējumiem mazā Ivana mirstīgās atliekas otrdien ap plkst. 19 atrada Grobiņas novada Dubeņos, meža masīvā. Zēns bija bezvēsts pazudis kopš 1.jūlija.

 

 

Trešdienas rītā Karostas Katedrālā Tēvs Aleksandrs aizlūgs par mazo Ivanu. Turpat no plkst. 11 ikviens varēs lūgt par zēnu un nolikt svecīti.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.