Home Bez tēmas Valsts policija: Noteikta iespējamā Ivana atrašanās vieta

Valsts policija: Noteikta iespējamā Ivana atrašanās vieta

0

 

Valsts policija turpina Ivana Berladina meklēšanas pasākumus Grobiņas novadā, nosakot 40 kvadrātkilometru lielu teritoriālo platību, kurā zēns varētu atrasties. Meklēšanas pasākumus noteiktajā apvidū būtiski apgrūtina teritorijā esošās stigas un meži, tādēļ Valsts policija aicina atsaukties personas, kurām ir kvadracikli vai citi braukšanai šādā vidē piemēroti transportlīdzekļi, kas varētu palīdzēt aptvert lielāku pārmeklēšanas platību. Personas, kurām ir šāda iespēja, aicinām atsaukties, zvanot pa tālruņa numuru 29152118.

 

 

Iespējamā meklēšanas teritorija noteikta, ņemot vērā ne tikai bērna vecumam atbilstošas fiziskās spējas, bet arī ceļa segumu un apkārtnes īpašības. Šāds aprēķins nevar būt pilnīgi precīzs, tādēļ tiek noteikta pēc iespējas lielāka apkārtnes teritorija, kurā zēnu meklēt. Tāpat, jāņem vērā, ka piecgadīgam bērnam nav pieauguša cilvēka uztvere un domāšanas spējas. Stresa situācijā bērns, visticamāk, pārvietojies haotiski, un varēja nokļūt jebkur, tādēļ vēl jo grūtāk ir noteikt, kāds varēja būt turpmākais zēna ceļš.

 

 

Šodien Grobiņas novadā turpinās zēna meklēšana, piesaistot Nacionālos bruņotos spēkus un Liepājas pilsētas pašvaldības policiju, tāpat, ņemot vērā, ka šajā apkārtnē ir meži, piesaistīti arī vietējie brīvprātīgie – mednieki, kuri pārzina apkārtnes mežus. Tāpat arī iepriekšējā naktī Dubeņu apkārtnes pārmeklēšanā iesaistījās brīvprātīgo organizācija bezvēsts.lv. Šobrīd Valsts policija aicina meklēšanā iesaistīties arī personas, kurām ir attiecīgās prasmes un iespēja pārmeklēt mežaino apvidu ar kvadracikliem, krosa motocikliem un tml. transportlīdzekļiem, kas piemēroti braukšanai šādā vidē. Personas aicinātas pieteikties, zvanot pa tālruni 29152118.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.