Home Bez tēmas Sliktas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku

Sliktas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku

0
Pexels/CC0 License
Pexels/CC0 License

Jūlija pirmo nedēļu esam aizvadījuši ar mēreni siltu laiku un daudzām nokrišņu zonām, kas šķērsoja Latviju. Atsevišķās vietās naktī, pat tika sasniegti jauni minimālās temperatūras rekordi, kad termometra stabiņš noslīdēja līdz +3…+5 grādu atzīmei. Arī gaidāmajā nedēļā sausas un karstas vasaras iestāšanos vēl nevaram gaidīt, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.

 

 

Šodien laika apstākļus virs Latvijas noteiks neliels augsta spiediena atzars. Dienā neliels īslaicīgs lietus gaidāms vien austrumu rajonos, bet gaiss dienas laikā iesils līdz +19…+23 grādiem, vien Kurzemes piekrastē būs nedaudz vēsāks +18…+20 grādi. Naktī uz otrdienu, Latviju no rietumiem sasniegs nokrišņu zona un naktī, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, gaidāms lietus. Gaisa temperatūra būs +13…+17 grādu robežās. Dienā nokrišņu zona sasniegs arī pārējo Latviju un atsevišķās vietās ir iespējams arī pērkona negaiss. Gaisa temperatūra būs +18…+22°.

 

 

Trešdien vēl pieturēsies līdzīgi laika apstākļi, kādi tie ir nedēļas sākumā, bet ceturtdien Latviju varētu sasniegt jaunas nokrišņu zonas, kas austrumos varētu nest spēcīgu un ilgstošu lietu. Maksimālā gaisa temperatūra šajās dienās lielākajā daļā valsts teritorijas varētu būt vien +15…+19 grādu robežās.

 

 

Svētdien nokrišņu zona atkāpsies, un dienas laikā biežāk uzspīdēs arī saule. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +17…+22°.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.