Home Nopietnāk Jauns video no dramatiskās notriekšanas Rojā. PILNĀ VERSIJA

Jauns video no dramatiskās notriekšanas Rojā. PILNĀ VERSIJA

3

 

Jau vēstījām par dramatiskajiem notikumiem svētdienas rītā Rojā, kur kāds 1983.gadā dzimis vīrietis ar kabrioletu notrieca gadu jaunāku vīrieti, kurš smagā stāvoklī ar kāju un iegurņa traumām nogādāts slimnīcā. Pats “varonis” vēlāk notverts Dundagā, liecina Valsts policijas informācija.

 

 

Kāda aculiecinieka filmētais video parāda, kas tad Rojā notika patiesībā. Vīrietis, iespējams, alkohola reibumā, iesēdās auto un vispirms veica vairākus bīstamus un agresīvus manevrus, pamatīgi sanervozēdams apkārtējos. Noprotams, ka auto virzienā lido arī pa kādai pudelei. Tad vadītājs vēlreiz lielā ātrumā brauca ļoti tuvu ceļa malā stāvošajiem, vienu no vīriešiem notriecot. Nelaimīgais no gūtā trieciena uzlidoja augstu gaisā un smagi piezemējās.

 

 

Plkst. 5.59 no rīta saņemts izsaukums Valsts policijā.

 

 

BRĪDINĀJUMS: Video redzami nepatīkami skati un dzirdama necenzēta leksika.

 

 

3 COMMENTS

  1. Kur skatās jaunie vai visi bij ”autā” ka nevarēja apturēt vienu nojūgušo ,bet gan pēc video liek noprast ,ka uzkurina!!!! Vai tiešām nav nekādas saprašanas jaunajiem kad ar dzelzs rumakiem nav joki?????

  2. Vai tik traki ir jāpiedzeras visiem, ka nav kam apturēt nojūgušos, bet pēc video noskatīšanās sanāk ka vēl viņu uzkacina uz ekstrēmo, un tā mēs kādu pazaudējam, dzēruši visi ir uz nebēdu,un kas savāca to ceļmalu piedrazoto, vai nevajadzētu visai šai kompānijai iedod kādas 100.stundas pastrādāt uzkopjot apkārtni Rojā!!!!!

  3. kur bija pashvaldibas policija…tieshi vinjiem bija tas viss janoverch,…nevis tvarstit tos kuri pacuraa pie zoga…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.