Home Bez tēmas Horoskops 11.jūlijam

Horoskops 11.jūlijam

0
Pexels.com/CC0 License
Pexels.com/CC0 License

Piemērota diena savu talantu un prasmju parādīšanai. Vari piedzīvot kādu liktenīgu notikumu. Mājās un ģimenē galvenokārt sarunas raisīsies par tavu dzīves gājumu un virzienu, kurā tālāk vēlies doties. Šajā dienā svarīgi pievērst uzmanību arī veselīgam uzturam. Daļa var sajusties īpaši patriotiski un piederīgi zemei, kurā dzīvo.

Auns

Šī diena enerģētiskā ziņā nebūs no vienkāršākajām. Esi gatavs triekties pretī un aizraidīt vairākus šķēršļus un grūtības, kuras stāsies tavā ceļā. Tu esi spēcīga personība – ļauj uzmirdzēt savai kaislīgajai un aizrautīgajai dabai!

Vērsis

Tu mīli savu ikdienas rutīnu, taču ir pienācis laiks augt un attīstīties, visu pārējo atstājot aiz sevis, pagātnē. Izkāpšana no komforta zonas var veicināt gan stresu, gan nepārdomātu rīcību, līdz ar to nāksies piespiesties, lai neļautu pārāk lielu vaļu emocijām.

Dvīņi

Tev priekšā ir visai emocionāla diena. Tavas sajūtas un domas par apkārtējiem būs tik precīzas, ka pats brīnīsies par savas intuīcijas pareizību un teju pārdabiskajām spējām. Par darba trūkumu sūdzēties nevarēsi un būs krietni jāpasvīst.

Vēzis

Šajā dienā liktens pirksts būs manāms vairākos dzīves aspektos. Tev priekšā ir pārmaiņas dzīvē, no kurām nevarēsi izvairīties. Tās skars ne vien tevi personīgi, bet arī citus līdzcilvēkus. Galvenokārt uzmanības centrā būs mājas un ģimenes dzīve.

Lauva

Šodien apkārt notiekošais būs tavu emociju un rīcības atspoguļojums. Atrodi veidu, kā izcelties uz pārējā pūļa fona. Izvēlies košu apģērbu, esi kustībā, esi pozitīvs. Piemērota diena dejām, ballītēm un publisku pasākumu apmeklēšanai.

Jaunava

Padari šo dienu īpašu gan sev, gan saviem tuvākajiem draugiem. Noorganizē nelielu izbraucienu vai pārgājienu, kurš pozitīvi uzlādēs jūsu sirdis un dvēseles. Veiksme būs tavā pusē, ja rīkosies saskaņā ar savu sirdsapziņu.

Svari

Tev priekšā ir veiksmīga un pozitīvu emociju pilna diena. Mīlestībā jutīsi stabilitāti, saskaņu un uzticēšanos. Zvaigznes būs vēlīgas arī finanšu jomā un par naudas trūkumu sūdzēties nevarēsi. Iespējams, nedaudz rūpju prasīs ģimenes dzīve.

Skorpions

Saule un Marss šodien atrodas lieliskā harmonijā ar tavu zīmi, taču, neraugoties uz to, būsi spiests izkāpt ārpus savas komforta zonas. Būs grūti. Iespējams, nāksies piedzīvot vairākas pārmaiņas vienlaikus. Galvenais – nezaudē koncentrēšanos.

Strēlnieks

Šodien var nākties pieņemt steidzamu lēmumu vai rīcību kādā nozīmīgā dzīves jomā, piemēram, saistībā ar finansēm, ģimeni, karjeru, mīlestību u.c. Viss, kas notiks, notiks uz labu un atstās pozitīvu ietekmi uz tavu nākotni.

Mežāzis

Tev priekšā ir enerģētiski ļoti piesātināta diena. Ja jutīsies, ka teju visas pasaules svars ir sakrauts uz taviem pleciem, vari būt drošs, ka tā arī ir. Stress būs neizbēgams, taču gaidāmi arī pozitīvi notikumi. Atceries, ka robeža starp mīlestību un naidu  ir ļoti maza. Centies būt līdzsvarots un atrast zelta vidusceļu it visā.

Ūdensvīrs

Šī diena būs darba un dažādu notikumu pilna. Iespējams, kaut kādā ziņā tā būs pat maģiska un mistiska. Ļauj šīs dienas enerģijai nest tevi pretī mērķu sasniegšanai un panākumiem. Īpašu uzmanību pievērs ģimenei un karjerai. Tava spēka krāsa šajā dienā – zilā.

Zivis

Šodien visādā ziņā nāksies būt radošam. Iespējams, nāksies no kaut kā atteikties, lai gūtu ko citu, kas kārots. Vari sajusties vientuļš ceļā uz saviem mērķiem, taču nepadodies un paļaujies savai intuīcijai. Tev priekšā ir daudz lielisku piedzīvojumu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.