Home Bez tēmas Bezvēsts pazudušais Dmitrijs, iespējams, kļuvis par baisa nozieguma upuri

Bezvēsts pazudušais Dmitrijs, iespējams, kļuvis par baisa nozieguma upuri

0

 

50 gadus vecais tālbraucējs Dmitrijs Garancs, kurš jūnijā pazuda bez vēsts, nogalināts, lai varētu pievākt viņa īpašumā esošo dzīvokli, norāda vīrieša māsa un draugi.

 

 

Ja cilvēks dien dienā lieto alkoholu un viņa dzīvesveids maigi izsakoties ir haotisks, tad brīžos, kad notikusi reāla nelaime to neviens var arī nepamanīt, tostarp policija. Pirms nedēļas Degpunktā jau rādīja stāstu par māsas izmisīgo palīgā saucienu, meklējot pazudušo brāli Dmitriju, taču izrādās zem šīs pazušanas lietas iespējams slēpjas smags noziegums! Cilvēks pazudis, viņa dzīvoklis pārdots svešiniekam, iegūtā nauda nekur neparādās, policija ir vienaldzīga un kā saka – visi gali ūdenī, vēsta LNT Degpunktā.

 

 

Dmitrija māsa uzskata, ka brālis noslepkavots dzīvokļa dēļ, bet līķis nobēdzināts. Viņa ir pārliecināta, ka pirms nāves brālis piespiests pārrakstīt dzīvokli svešiniekiem, jo labprātīgi viņš to nekad neatdotu.

 

 

“Viņš bija vienīgais īpašnieks, un tas bija viņa vienīgais miteklis. Es nezinu, esam ar viņu runājuši par šo tēmu. Viņam bija dēls un, ja bija tāda vēlēšanās, viņš dzīvokli varēja pārrakstīt uz dēla vārda – viņam ir tiešais mantinieks.  Policija tuviniekiem atbildes nesniedz, tādēļ LNT Degpunktā paši dodas pa Dmitrija pēdām.

 

 

Dmitrija nu jau bijušajā dzīvoklī neviens durvis neatver, toties kaimiņš, sadzirdot rosību kāpņutelpā, gatavs izstāstīt daudz interesanta. Nupat izvāktas visas mēbeles, dzīvoklis iztīrīts. Dmitrijs pēdējo gadu praktiski visu laiku dzēris, bet nekādas kompānijas gan pie viņa neesot nākušas. Pirms tam bijis šoferis tālbraucējs. Agresīvs nav bijis arī reibumā, dzīvojis savrupi. Kaimiņš ir ļoti izbrīnīts par to, cik pēkšņi viss noticis – cilvēks nav atrasts, bet jau met visas mantas laukā, dzīvoklis pārrakstīts.

 

 

Pēc neoficiālas informācijas, Dmitrija dzīvoklis Katrīnas dambī pārdots par 28 000 eiro, bet nekādus papīrus viņš ģimenei nav rādījis, arī konta naudas nav.

 

 

Dmitrija pudeles brāļi tuvējā kafejnīcā arī ir pārliecināti, ka viņa vairs nav starp dzīvajiem. Viņi uzskata, ka draugs kļuvis par noziedznieku shēmas upuri. Acīmredzot, viņi domājuši, ka Dmitrijs ir kāds vientuļš iedzērājs, kuru neviens nemeklēs. Draugi ir pārliecināti, ka Dmitrijs piespiests pilnvarot svešas personas rīkoties ar savu īpašumu.

 

Sižetu skatieties LNT raidījumā Degpunktā no 4:48!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.