Home Bez tēmas Vairāki cilvēki ziņojuši, ka, iespējams, vakar Liepājā manīts mazais Ivans

Vairāki cilvēki ziņojuši, ka, iespējams, vakar Liepājā manīts mazais Ivans

2

Vakar Valsts policija saņēma vairākus telefona zvanus no iedzīvotājiem par to, ka uz ielas, sabiedriskajā transportā un citviet ir redzēti zēni, kuri pēc pazīmēm varētu būt bezvēsts pazudušais Ivans Berladins. Diemžēl, šīs personas par redzēto nereti ziņojušas policijai daudz vēlāk, nevis brīdī, kad redzējušas bērnu.

 

Tādēļ vēršamies ar aicinājumu pie iedzīvotājiem – redzot zēnu, kurš pārvietojas viens bez pieaugušo klātbūtnes un kurš pēc pazīmēm jums atgādina bezvēsts pazudušo Ivanu – pievērsiet uzmanību, vai gadījumā bērns nav apmaldījies, kā arī apvaicājieties, kur ir viņa vecāki. Ja rodas kaut mazākās šaubas, informējiet par to policiju un līdz tās ierašanās brīdim palieciet bērna tuvumā.

 

Aizvien aicinām informēt Valsts policiju par situācijām, kuras saistībā ar Ivana pazušanu, šķitušas dīvainas, pat, ja sākotnēji tām nav tikusi piešķirta nozīme, to nododot telefoniski, zvanot pa tālruņa numuru 116000 vai rakstot e-pastā puikaliepaja@iem.gov.lv. Šī informācija policijai ir ļoti būtiska izmeklēšanā.

 

Valsts policija, strādājot bezvēsts pazudušā Ivana meklēšanas lietā, pārbauda jebkuru iedzīvotāju sniegto informāciju un vietas, kur redzēts bērns, kurš pēc iedzīvotāju teiktā varētu būt pazudušais zēns. Tiek pārbaudīta gan informāciju par zēna gaitām pazušanas dienā – gan elektroniski saņemtus video un foto, gan arī  telefoniski saņemtu informāciju arī par šodien manītiem bērniem visā Latvijā, kuri pēc pazīmēm atgādina Ivanu.

 

Visi iesaistītie dienesti turpina aktīvi strādāt bezvēsts pazudušā zēna meklēšanā. Šodien piesaistīts arī Nacionālo bruņoto spēku helikopters, ar kuru tiks pārmeklēta Liepājas teritorija un tās apkārtne.

2 COMMENTS

  1. Un kamdēļ nepiegāja pie zēna un nepajautāja, bet tikai atsūta foto?????????
    Vai tā nav vienkārši izrādīšanās, bet pilnīga vienaldzība par zēnu kurš viens klīst veikalā vai kur citur????????

  2. Īstenībā jau par visiem mazajiem bērniem, kuri atrodas vieni transporta līdzekļos, uz ielas, veikalos utt, būtu jāziņo policijai.
    Viņš bērns jau pazudis – vēl kaut kam jānotiek ?
    Īpaši veikalos, kur apsargi visam notiekošajam seko līdzi – redzams tak kamerās, ka vieni, bez uzraudzības staigā mazi bērni…bet reaģē tikai tajā gadījumā, ja kaut ko nozog….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.