Home Bez tēmas Neredzēta nekaunība: Siguldas policists braukā ar auto, kam apskate beigusies 2006.gadā

Neredzēta nekaunība: Siguldas policists braukā ar auto, kam apskate beigusies 2006.gadā

2

 

Kāds Siguldas iedzīvotājs TV3 raidījumam Bez Tabu ziņojis par vietēja Valsts policijas inspektora visatļautību. Viņš ikdienā pārvietojas ar dzeltenu VW busiņu, kuram tehniskā apskate beigusies 2006.gadā, un ar to aizliegts piedalīties satiksmē, arī numura zīmes nav derīgas.

 

 

Kad norādītajā adresē bruņojušies ar foto, ierodas žurnālisti, busiņa tur nav. Tiesa, kaimiņi apstiprina, ka policists ar to brauc. Iespējams, arī konkrētajā dienā, ja reiz tas nestāv pie mājas. Policista amatpersonas deklarācijā spēkrats nav uzrādīts, tāpat nav iespējams noskaidrot, vai tas reģistrēts uz viņa vārda.

 

 

Pašu policistu sastapt neizdodas – viņam ir brīvdiena, toties viņa priekšnieks godīgi atzīst – jā, padotais brauc ar konkrēto spēkratu. Priekšniekam neesot ne jausmas, ka spēkratam 11 gadus nav izieta tehniskā apskate. Plašāk sižetā!

 

 

2 COMMENTS

  1. To vajag izmantot…ar kādu vecu lūzni uzskriet dzeltenajam virsū ,bet teikt ,ka tas uzbraucis..elementārii un sūda ments pats par visu maksās ..jo būtībā braukt ar tādu auto ir kriminālnoziegums.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.