Home Bez tēmas Horoskops 9.jūlijam

Horoskops 9.jūlijam

0
Pexels
Pexels

Devītajā jūlijā mēness ieiet Mežāža zīmē un ir iestājies pilnmēness. Diena būs piesātināta ar dažādām emocijām, neizbēgama būs arī spriedze. Daļa saskarsies ar lielām pārmaiņām savā dzīvē. Ļauj vaļu sev un savām emocijām. Ja kļūsti depresīvi noskaņots vai nervozs, atrodi veidu, kā sevi uzmundrināt un piepildīt ar pozitīvām emocijām. Spēku atnesīs gaiši zilā un oranžā krāsa.

Auns

Par sevi atgādinās kāds pagātnes notikums, kurš kādreiz prasījis no tevis diezgan daudz pūļu un enerģijas. Dari visu iespējami lēni un apdomīgi. Lielais enerģijas pieplūdums var padarīt tevi nervozu. Lieliski piemērota diena dažādām fiziskām aktivitātēm.

Vērsis

Apkārtējie būs visai emocionāli šajā dienā, savukārt tu būsi stiprais plecs, uz kura atbalstīties un, uz kura paraudāt. Var nākties sniegt palīdzību citiem tikt cauri sarežģītām situācijām un saglabāt skaidru prātu. Iespējams, romantiskajās attiecībās vai ģimenes dzīvē piedzīvosi sāpes vai vilšanos. Centies pārlieku neļauties negatīvām emocijām.

Dvīņi

Šodien būsi enerģijas pilns un zvaigznes būs tavā pusē. Piemērots laiks, lai palūkotos atpakaļ uz grūtībām, kurām pagātnē esi gājis cauri. Esi pateicīgs par šo vērtīgo pieredzi, novērtē, cik tālu esi ticis un mācies no savām kļūdām. Tava spēka krāsa šai dienai – dzeltenā.

Vēzis

Kas par dieniņu tavā priekšā! Jutīsies sevišķi emocionāls vai ļoti, ļoti noguris. Atrodi laiku, ko pavadīt vienatnē un atpūtini gan savu prātu, gan ķermeni. Nekautrējies lūgt citiem palīdzību, ja tā nepieciešama. Atbalstu vienmēr atradīsi ģimenē. Neaizmirsti par veselīgu uzturu.

Lauva

Tava balss būs tavs trumpis šajā dienā. Ņemot vērā, ka ir iestājies pilnmēness, būsi visai uzvilkts. Neslāpē savu dzirksti un uguni. Dzenies pretī saviem mērķiem un vari būt drošs, ka izdosies sasniegt visu iecerēto. Tu esi spēcīgs!

Jaunava

Apkārt valdošā enerģija šajā dienā var atnest gan baudu, gan postu. Sper soli pa solim, nesteidzies. Tavi plāni var mainīties, taču tas būs uz labu. Atvadies no lietām un cilvēkiem, kuri tevi negatīvi ietekmē. Centies izvairīties no kāpšanas uz grābekļiem, no kuriem jau iepriekš esi dabūjis pa pieri. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.

Svari

Šodien vēlēsies vairāk laika pavadīt kopā ar savu mīļoto cilvēku. Atsevišķās jomās šī diena var izrādīties visai kritiska un liktenīga. Būs daudz, ko pārdomāt un izvērtēt. Veiksmīgs laiks dažādu pārmaiņu īstenošanai, tai skaitā arī dzīvesvietas maiņai.

Skorpions

Pilnmēness būs tev visai labvēlīgs. Tā sniegtā enerģija tevi pamatīgi uzlādēs. Būs daudz kas, ko izpētīt, uzzināt un iemācīties. Tev priekšā ir pozitīvas pārmaiņas un veiksme būs tava sabiedrotā ne vien šajā dienā, bet arī turpmākajās nedēļās. Met nost bailes un ļaujies notiekošajam.

Strēlnieks

Tava veiksme tevi būs uz brīdi atstājusi. Ieteicams fokusēties uz savas personības pilnveidošanu un izaugsmi. Nesēdi uz veciem lauriem. Ir pienācis laiks kalt jaunus plānus un sasniegt jaunus mērķus. Rīkojies gudri un atbildīgi.

Mežāzis

Pilnmēness ir iegājis tavā zīmē – šī ir tava diena! Centies būt saprotošāks, elastīgāks un neaizmirsti parūpēties par veselīgu uzturu un pilnvērtīgu miegu. Sevišķu uzmanību vērs uz savu un savu tuvinieku veselību. Nāksies koncentrēties uz vairākām lietām vienlaikus.

Ūdensvīrs

Cilvēki tev apkārt šajā dienā būs visai emocionāli un, iespējams, pat raudulīgi. Esi gatavs viņus uzklausīt un mierināt. Sniegtais atbalsts atmaksāsies tev ar uzviju. Šodien ieteicams vairāk būt vērotājam, nekā darītājam. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.

Zivis

Šodien vēlēsies vairāk pabūt vienatnē un fokusēties uz saviem darba pienākumiem. Iespējams, jutīsies nomākts un saguris, taču tas viss ir labojams ar pāris papildus stundām kvalitatīva miega. Centies izvairīties no steidzīgu lēmumu pieņemšanas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.