Home Nopietnāk Vakar Liepājā mazs zēns centies nozagt preces 30 eiro vērtībā

Vakar Liepājā mazs zēns centies nozagt preces 30 eiro vērtībā

0
Foto:Valsts Policija

Vakar Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā vairākos tirdzniecība objektos aizturētas personas, kuras centās iznest preces, nesamaksājot par tām.

 

Peldu ielas veikalā aizturēta persona, kura no veikala iznesa alkoholiskos dzērienus, par tiem nesamaksājot. Tāpat ap plkst. 12:00 Zemnieku ielas veikalā aizturēts 8 gadus vecs zēns, kurš centās no veikala iznest rotaļu figūriņu komplektu un transformeru figūriņas kopumā aptuveni 30 eiro vērtībā, par tām nesamaksājot. Savukārt pēc dažām stundām tajā pašā veikalā tika aizturēti divi 8 gadus veci zēni, kuri centās no veikala iznest preces, par tām nesamaksājot aptuveni 8 eiro.

 

6.jūlijā ap plkst. 09:30 Grobiņas novadā konstatēts, ka no kādas teritorijas ir nozagti divi žoga posmi, īpašniekam radot 100 eiro lielus materiālos zaudējumus. Savukārt Liepājā konstatēts, ka kādā medicīnas iestādē vizītes laikā pie ārsta kāda persona nozagusi vairākas īpašo recepšu veidlapas, taču ap plkst. 17:30 Liepājā, Pļavu ielā konstatēts, ka no, iespējams, neaizslēgta dzīvokļa nozagta nauda un ķēdīte ar kulonu, kopā radot īpašniekam aptuveni 250 eiro lielu materiālo zaudējumu. Valsts policija precizē notikušā apstākļus.

 

Vakar ap plkst. 13:15 Grobiņas pagastā konstatēts, ka mājai izsists logs un nozagts zāles trimmeris, nodarot īpašniekam aptuveni 300 eiro lielu materiālo zaudējumu. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.
Vakar ap plkst. 15:00 Liepājā, Jaunā Ostmalā 1982.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen” un, pārkārtojoties joslā pa labi, nepārliecinājās par manevra drošību, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu “Volvo”, ko vadīja 1985.gadā dzimusi sieviete. Negadījumā cietušie nav. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

 

6.jūlijā ap plkst. 23:00 Valsts policijā saņemta informācija no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem par to, ka slimnīcā ar dažādām traumām nogādāts vīrietis, kuram Raiņa parkā nodarīti miesas bojājumi. Valsts policija precizē notikušā apstākļus un notikumā iesaistītās personas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.