Home Bez tēmas Ivana meklēšana: Bezvēsts.lv nāk klajā ar ļoti nepatīkamu informāciju

Ivana meklēšana: Bezvēsts.lv nāk klajā ar ļoti nepatīkamu informāciju

1

Brīvprātīgo organizācijā Bezvests.lv saņemta informācija: izmantojot mūsu vārdu, ir aktivizējušies krāpnieki, kuri uzdodas par Bezvests.lv brīvprātīgajiem un mūsu vārdā pulcē cilvēkus it kā masu meklēšanas pasākumiem un lapiņu izlīmēšanai.

 
Tad kad cilvēki ir atsaukušies viltus brīvprātīgo aicinājumam un ierodas tikšanās vietā, viņiem piedāvā pievienoties citai organizācijai, kurai nav nekāda juridiska statusa, tātad, tā ir nelegāla un nenes nekādu atbildību par savām darbībām.

 
Brīdinām! Bezvests.lv brīvprātīgie nekādus meklēšanas pasākumus šobrīd neveic un cilvēkus nepulcē ne Liepājā, ne arī kādā citā apdzīvotā vietā. Policija veic savas operatīvās darbības. Tāpēc nemiet vērā, ka visi aicinājumi un lozungi, kuri aicina kaut kur braukt meklēt puisēnu, pulcēties grupās vai izlīmēt masveidā kādas lapiņas, nav likumīgi un nav nekādā saistībā ar mūsu sabiedrisko organizāciju.

 
Par visām šādām krāpnieciskajām darbībām, kas tiek veiktas mūsu vārdā, lūdzam nekavējoties ziņot policijai pa tālruni 110.

 

1 COMMENT

  1. “Brīdinām! Bezvests.lv brīvprātīgie nekādus meklēšanas pasākumus šobrīd neveic un cilvēkus nepulcē ne Liepājā, ne arī kādā citā apdzīvotā vietā”
    BET KAPEC NEVEIC?
    LIKUMUGI VAI NELIKUMĪGI, BET BĒRNS IR JĀATROD

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.