Home Bez tēmas Horoskops 8. jūlijam

Horoskops 8. jūlijam

0
Photo by Landon Martin on Unsplash

Astotajā jūlijā mēness ceļo cauri Mežāža zīmei. Marss Vēža zīmē kopā ar Saturnu Strēlnieka zīmē nostājas kvinkonsā, kas atstās ietekmi uz ik viena rīcību šajā dienā. Tavs ego var ņemt virsroku dažādās situācijās. Venera un Merkurs mijiedarbosies viens ar otru ar Dvīņu un Lauvu starpniecību. Daudz dažādu notikumu un sarunu kā starp zvaigznēm, tā šeit, uz Zemes.

 

Auns

Tava romantiskā dzīve būs pilna kaislību. Ja vēlies spert soli uz priekšu šajā sakarā, uzmanīgi visu pārvērtē un izvērtē. Iespējams, nāksies veikt kādu grūtu un kritisku izvēli starp savām fantāzijām un samērā skarbo realitāti.

 

Vērsis

Būsi spēcīgi pieķēries kaut kam vai kādam, kā rezultātā būsi pacilāts vai arī gluži otrādi – metīsies dauzīt galvu pret sienu. Tas lielā mērā ir atkarīgs no tevis paša un taviem ilgtermiņa mērķiem. Svarīgi būt pacietīgam.

 

Dvīņi

Visapkārt virmos mīlestība. Vēlēsies nodoties kaislīgam flirtam. Labvēlīgs laiks, lai dotos uz randiņiem, kā arī iepazītos un ļautos sarunām ar dažādiem cilvēkiem. Būsi sociāli aktīvs un par sevi liks manīt arī tavs ego. Ļauj mirdzēt savai personībai.

 

Vēzis

Šodien sajutīsi deja vu. Kāds pagātnes notikums atkal atgriezīsies pie tevis tagadnē. Tas var būt arī kāds cilvēks. Nāksies pieņemt vairākus lēmumus un izvēle nebūs viegla. Esi piesardzīgs, atbildīgs un klausi savam prātam, ne emocijām.

 

Lauva

Šodien tev galvā būs tikai izklaides. Atceries, ka tu esi Lauva. Atrodi veidu, kā atgūt savu motivāciju un aizrautību. Iespējams, zināma spriedze iezagsies mīlas dzīvē. Krāsa, no kuras varēsi smelties spēku šajā dienā – dzeltenā.

 

Jaunava

Šodien ieteicams koncentrēties uz lietām, kas baro tavu miesu un dvēseli. Tas attiecas ne tikai uz pārtiku un ēšanas paradumiem, bet arī savstarpējām attiecībām ar citiem cilvēkiem. Veiksmīga diena karjeras un finanšu jomā.

 

Svari

Šodien būs nepieciešama pamatīga deva enerģijas, lai ar visu spētu tikt galā. Ja iespējams, dodies nelielā atvaļinājumā. Zināms stress gaidāms teju visās jomās, taču jo īpaši – karjerā un mīlestībā. Tiesa gan, mīlas dzīvē situācija var krietni uzlaboties, ja uz pāris dienām atliksi darbus malā un nodosies romantikai.

 

Skorpions

Diena solās būt spraiga un par darba trūkumu sūdzēties nevarēsi.  Centies vairāk uzmanības veltīt savas karjeras plānošanai un finanšu jomai ilgtermiņā. Daži var justies noslēgti vai kaut kādā ziņā atstumti. Spēka dzīvnieks šai dienai – čūska.

 

Strēlnieks

Tava enerģija var būt nedaudz bloķēta. Jutīsies ne tik spēcīgs un ne tik brīvs kā vēlētos. Būs grūti vienlīdzīgi sadalīt laiku starp mīlas dzīvi, finansēm, karjeru un ģimeni. Var nākties pieņemt lēmumu kāda cita cilvēka vietā.

 

Mežāzis

Diena būs piesātināta ar dažādiem notikumiem. Lieti noderēs kāda iedvesmojoša drauga vai mīļotā cilvēka klātbūtne. Novērtē ik vienu, kurš tev ir sirdij tuvs. Spēka krāsa šai dienai – sarkanā. Ļaujies emocijām un kaislībām!

 

Ūdensvīrs

Mīlas dzīvē pavērsies jaunas iespējas un idejas. Iespējams, aizņemsies kaut ko no kāda vai saņemsi atpakaļ kādam aizdotu mantu vai naudas summu. Nekautrējies jautāt savu palīdzību citiem, it īpaši, ja tā nepieciešama finanšu jomā. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

Zivis

Uzmundrini sevi, esi pozitīvs un vari būt drošs, ka apkārtējie sekos tavam piemēram. Būs daudz darāmā. Ieteicams pienākumus pildīt secīgi, vienu pēc otra. Klausi savai sirdsbalsij. Tavas spēka krāsas šajā dienā būs rozā un zaļā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.