Home Bez tēmas Elzas kundze Liepājā raud no aizkustinājuma: Autobusā nozaudētais maks ar naudu iemests...

Elzas kundze Liepājā raud no aizkustinājuma: Autobusā nozaudētais maks ar naudu iemests viņas pastkastītē

0
Pexels
Pexels

 

Liepājas pensionāre piedzīvojusi līdz asarām aizkustinošu līdzcilvēka rīcību, vēsta laikraksts “Kurzemes Vārds” un liepajniekiem.lv

 

 

Elza Blīgzna no Liepājas ir 86 gadus veca pensionāre. Ar laikraksta “Kurzemes Vārds” starpniecību viņa vēlas pateikties anonīmajam labdarim, kura rīcība kundzi aizkustinājusi līdz asarām.

 

 

Viņa 2.jūlijā Liepājas sabiedriskajā transportā nozaudējusi maciņu, kurā atradās visa nupat dzimšanas dienā sadāvinātā nauda – vairāk kā 40 eiro – un dokumenti. To pamanījusi tikai nākamajā dienā, kad viņai bijusi paredzēta masāža. Sākotnēji Elzas kundze gribējusi vērsties pie “Liepājas Autobusu parka”, bet nospriedusi, ka maku ar naudu kāds noteikti jau būs pievācis sev. Izrādās, velti.

 

 

Jau trīs dienas vēlāk viņa, atgriežoties mājās, savā pastkastītē zem avīzes atradusi savu maciņu ar visu naudu iekšā. “Ne centa nav pazudis! Neraudāju, kad maku pazaudēju, bet, kad atradu – tad gan nevarēju savaldīties. Gribu šim cilvēkam paldies pateikt, bet nezinu, kurš tas ir. Tāpēc vēlos to izdarīt vismaz ar “Kurzemes Vārda” palīdzību,” saka kundze. Viņa uzskata, ka kas tāds dzīvē var notikt tikai vienreiz.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.