Home Bez tēmas Šonakt no Akmens tilta Daugavā ielēcis cilvēks

Šonakt no Akmens tilta Daugavā ielēcis cilvēks

0

Trauksmainu nakti Latvijā aizvadījuši VUGD glābēji.

 

Šonakt plkst. 2.32 VUGD saņēma izsaukumu uz Akmens tiltu Rīgā, kur Daugavas upē bija ielēcis cilvēks. Ierodoties notikuma vietā, ar motorlaivas palīdzību tika apsekota norādītā teritorija un atrasts cilvēks, kurš turējās pie tilta balsta – glābēji nogādāja cilvēku krastā un nodeva Neatliekamā medicīniskā palīdzības dienesta mediķiem.

 

Trešdien plkst. 19.12 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Daugavas ielu Daugavpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies neapsaimniekotā ēkā. Ierodoties tika konstatēts, ka deg divstāvu ēka 650m2 platībā. Šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks lokalizēts plkst. 21.35 un patlaban turpinās tā dzēšanas darbi.

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves tehnika, sadzīves mantas, plastmasas pārvietojamā tualete, četras vieglās automašīnas, dārza māja, divas dzīvojamās mājas un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji vakar Rēzeknes novada Stružānu pagastā no koka nocēla kaķi, bet Varkaļu kanālā Jūrmalā tika atbrīvots tīklā sapinies gulbis un palaists brīvībā.

 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.jūlija plkst. 6.30 līdz 6.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – 19 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet trīs izsaukumi bija maldinājumi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.