Home Nopietnāk Kas noticis ar Ivanu? Ļaudis soctīklos dalās ar baisu ekstrasensa vīziju

Kas noticis ar Ivanu? Ļaudis soctīklos dalās ar baisu ekstrasensa vīziju

2

Liepājā policija aizvien meklē nu jau vairāk nekā piecas diennaktis pazudušo piecgadnieku Ivanu Berladinu. Kā vienmēr šādos gadījumos, cilvēki savā starpā aktīvi apspriež notikušo – mūsdienās tas pārsvarā notiek sociālajos tīklos.

 

Facebook lietotāja Inese dalījusies ar kādu ekstrasensa vīziju par to, kur, iespējams, atrodas mazais Ivans. Liepājnieki ieraksta komentāros iespējamo vietu atpazīst, vēl daļa norāda, ka vajadzētu to pārbaudīt, tomēr  daudzi noliedz ekstrasensu minējumus kā pilnīgas muļķības.

 

 

Jau vēstīts, ka cilvēki no Latvijas lūdza arī pazīstamās “Ekstasensu cīņu” raganas Merilinas Kerro palīdzību. Arī viņas vīzija bija gaužām nepatīkama, bet sekojošie  negatīvie komentāri igaunieti aizvainoja.

 

Protams, katra paša ziņā ir tas, vai ticēt ekstrasensiem, tomēr jums noteikti jāizlasa Bezvēsts.lv viedoklis par šo. Ne velti šī organizācija ar tā dēvētajiem gaišreģiem kategoriski nesadarbojas.

2 COMMENTS

  1. Kāds iemesls bērnu turēt kaut kādā pagrabā? Ticamāk būtu, ja zināms, ka puika vizinājies ar autobusu un pat redzams novērošanas kamerā, tad drīzāk braucis autobusā un izkāpis kādā pieturā. atpakaļ jau nesaprata kā atbraukt un domājams kaut kur zem kāda koka guļ nespēkā. Pārbaudiet redzamo video kameras autobusa maršrutu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.