Home Bez tēmas Horoskops 7. jūlijam

Horoskops 7. jūlijam

0
Photo by Boris Smokrovic on Unsplash

Šodien, septītajā jūlijā, Mēness no Strēlnieka zīmes pāriet Mežāzī. Aizvien būs aktuāli dažādi ar karjeru saistīti jautājumi. Iespējama neliela spriedze šajā jomā, kas dažiem var likt justies depresīvi noskaņotiem. Vairums kļūs ļoti emocionāli, savukārt citi ļausies pļāpīgam noskaņojumam un citām pašizpausmēm.

 

Auns

Šajā dienā būsi apgarots un mīlestības pilns, kā rezultātā arī diezgan emocionāls. Dienas pirmajā pusē vairāk vēlēsies sekot savai sirdsbalsij, taču, dienai ritot, spēsi emocijas nolikt malā un klausīt prātam. Atrodi iespēju pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem. Tava spēka krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Vērsis

Šodien nāksies atrast zelta vidusceļu starp to, kas tuvs sirdij un to, kas patiesi vajadzīgs. Iespējams, nāksies no kaut kā atteikties savas izaugsmes vārdā. Ceļš cauri šai dienai būs visai bedrains, taču karjerā zvaigznes būs tavā pusē. Tāpat veiksme gaidāma finanšu jomā.

 

Dvīņi

Romantikas piesātināta diena. Iespējams, staigājot pa mākoņiem ar rozā brillēm uz acīm, zaudēsi fokusu uz citām nozīmīgām lietām un notikumiem savā dzīvē. Esi atklāts un patiess pret tiem, kuri tev rūp. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

Vēzis

Visu, ko nepieciešams šajā dienā paveikt, tev veiksmīgi izdosies izdarīt. Pat, ja tas būs pēdējā brīdī, rezultāts būs pozitīvs. Iespējams, ka pienākumi galvenokārt būs saistīti ar māju un mājsaimniecību. Prioritāri parūpējies par savu veselību. Klausi sirdsbalsij. Spēku vari smelties no zaļās krāsas.

 

Lauva

Iespējams, šodien jutīsies īpaši mīlēts un saprasts. Lielā mērā tas atkarīgs no tava partnera spējas būt atklātam pret tevi. Ja šobrīd neesi attiecībās, jauna iepazīšanās un sarunas var ienest saules gaismu tavā dzīvē. Ļauj izpausties savai personībai. Tavas spēka krāsas šajā dienā – zelta un melna.

 

Jaunava

Tver visu vieglāk. Iespējams, galva būs pilna ar daudz un dažādām domām. Centies pavadīt vairāk laika vienatnē, palutini sevi. Turies pa gabalu no saldumiem – tie var kļūt par sava veida atkarību, no kuras vēlāk būs ļoti grūti atteikties. Jo īpaši tas attiecas uz augustā dzimušiem Jaunavas zīmes pārstāvjiem.

 

Svari

Vari izjust lielāku nogurumu kā ierasts. Ja iespējams, dod savam ķermenim un prātam restartu, dodoties pāris dienu atvaļinājumā. Pavadi laiku gozējoties saulē pludmalē vai peldoties. Lieliski palīdzēs arī dažādas spa procedūras. Tās ir gan vajadzīgas, gan esi tās godam nopelnījis. Mīlestība sākas tevī un veidā, kā tu par sevi rūpējies.

 

Skorpions

Var gadīties, ka mīlas dzīvē būs iestājies pamatīgs klusums. Velti laiku pārdomām, lai izprastu pats sevi, savas vēlmes un vajadzības. Iespējams, būs jāatrod kompromiss ar kādu cilvēku, kuram ir visai sarežģīta personība. Tava spēka krāsa šajā dienā – sarkanā.

 

Strēlnieks

Šodien atbildes uz sev nozīmīgiem jautājumiem varēsi atrast savā pagātnē. Prātu vairāk nodarbinās dažādi ar karjeru saistīti lēmumi, kā arī nepieciešamība ilgtermiņā veidot uzkrājumus. Pievērs vairāk uzmanības citu cilvēku sajūtām, noskaņojumam un savstarpējām attiecībām ar ģimenes locekļiem.

 

Mežāzis

Šodien būsi saslēgts pats savu emociju un jūtu važās, no kurām atbrīvoties nebūs iespējams. Apzini to, cik daudz esi sasniedzis un novērtē cilvēkus, kuri ir tev līdzās. Attiecības ar tuviniekiem prasīs sevišķu uzmanību un rūpes. Tava spēka krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Ūdensvīrs

Lieliska diena, lai komunicētu ar apkārtējiem un apmeklētu dažādus publiskus pasākumus. Centies apvienot darbu ar izklaidi. Liec lietā savas komunikācijas prasmes un šarmē citus ar savu smaidu. Iespējams, saņemsi kādu izdevīgu piedāvājumu. Veiksmi atnesīs gaiši zaļā un dzeltenā krāsa.

 

Zivis

Šodien būsi lielāks darītājs, nekā runātājs. Labvēlīgs laiks dzīves baudīšanai un savas attīstības veicināšanai. Vari tikt iesaistīts kādā lielākā projektā, pateicoties kuram paplašināsi kontaktus vai dosies ceļojumā. Turi savu sirdi un prātu atvērtu dažādiem interesantiem piedāvājumiem un iespējām. Izmanto visu, ko dzīve dod, lai gūtu panākumus. Neļauj vaļu emocijām – tās tikai visu sarežģīs. Spēku vari smelties no persiku krāsas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.