Home Bez tēmas Jau 4 diennaktis pazudušais Ivans: Neapstiprinās kāda policijas izvirzīta versija

Jau 4 diennaktis pazudušais Ivans: Neapstiprinās kāda policijas izvirzīta versija

2

Jau kopš sestdienas rīta plkst. 8.30 piecgadīgais liepājnieks Ivans Berladins atrodas bezvēsts prombūtnē. Viņu meklējuši tūkstošiem brīvprātīgo, policija, armija, zemessardze, tomēr bez panākumiem. Par jaunāko šajā lietā “Rīta panorāmai” trešdienas rītā stāsta Liepājas Kriminālpolicijas priekšnieks Uģis Āva.

 

 

Viņš pastāstīja, ka īsti pareizs nav formulējums, ka “brīvprātīgie vairs nevarot palīdzēt”. Āva norādīja, ka brīvprātīgie varētu iesaistīties informatīvā meklēšanā, izlīmēt pazudušā zēna attēlus, aptaujāt kaimiņus, radus, draugus, darbabiedrus, lai visi zina, ka šāds zēns tiek meklēts. “Tad, kad mēs zināsim simtprocentīgi visi Latvijas iedzīvotāji, un nu jau arī apkārtējo valstu, ka šis zēns tiek meklēts, tad viņš arī atradīsies tanī brīdī,” norāda priekšnieks.

 

Mazā Ivana mamma: ‘Vaņečka, lūdzu, nāc mājās!’

 

 

Tagad meklēšanā vairāk iesaistīsies armija, robežsardze, policijas spēki. “Mēs arī meklēsim ar savām metodēm,” uzsver U.Āva. “Tiks pārbaudītas ūdenstilpnes, veikta meklēšana ar dažādiem tehniskajiem līdzekļiem. Meklēšana nebūt nav pārtraukta, meklēšana turpinās!”

 

 

Āva arīdzan norādīja, ka meklēšanā palīdz Lietuvas kolēģi. Nav apstiprinājusies versija, ka Ivans varētu būt no Liepājas prom devies ar ceļojošo cirku –  tur viņa nav.

 

 

2 COMMENTS

  1. Mīļie cilvēki! Varbūt meklējat ne tur… Šodien runājām ar savu 7 gadīgo dēlu par pazudušo puisēnu. Viņš jautāja, kas tas par puiku esot bildē. Teicu, ka pazudis, un, ka daudzi cilvēki viņu meklē, bet nevar atrast. Dēla atbilde mani pārsteidza. Uzrakstīšu, varbūt noder meklēšanā. Dēls teica: “Ja puika aizbēg no sliktas mammas, viņš sēž ārā MISKASTĒ, jo grib atrast citu, labu mammu. Vai arī sēž zem kādas mašīnas, kas stāv.”
    Ja zēnam jau agrāk ir bijušas situācijas, ka viņš ir klaiņojis, un, pārnākot mājās saņēmis pērienu, viņš kaut kur sēž, un mājās iet baidās. Gan jau ir dzirdējis, vai arī redzējis, ka viņu milzum daudz cilvēku meklē. Viņam ir drausmīgas bailes. Ja ir tik patstāvīgs un drosmīgs, kā viņu apraksta, tad gan jau ēdienu sev var atrast, kaut vai kādā veikalā nočiept. Kaut nu puika ātrāk atrastos! Lai dievs palīdz!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.