Home Bez tēmas Horoskops 6. jūlijam

Horoskops 6. jūlijam

0
Foto:Unsplash.com/Rob Bye/CC

Šajā dienā Mēness turpina savu ceļu cauri Strēlnieka zīmei. Kopā ar Sauli un Mēnesi Vēža zīmē tas izveidos kvinkonsu, kas var radīt zināmu spriedzi savstarpējās attiecībās un emocijās, kā arī raisīt dusmas. Iespējams, ka nezināsi, kur likt visu sevī sakrāto enerģiju, līdz ar to pastāv risks, ka izplūdīsi asarās, lai no tās atbrīvotos. Venera turpinās savu ceļu cauri Dvīņiem, sniedzot vēlmi nodoties flirtam. Tāpat uz flirtu norāda Merkurs Lauvas zīmē. Diena būs piesātināta ar dažādām emocijām.

 

Auns

Mēness kopā ar Merkuru un Veneru šodien būs tavā pusē. Pēdējo dienu laikā valdošā spriedze ir bijusi visai augsta, taču nu beidzot mākoņi sāks izklīst un tavā dzīvē iespīdēs kāds saules stariņš. Smelies iedvesmu un nododies radošām aktivitātēm. Tava spēka krāsa šajā dienā – zilā.

 

Vērsis

Pārkāp savām bailēm, ļauj sev mirdzēt un izbaudi šo mirkli, šo sajūtu. Tu esi ieguldījis daudz darba, laika un enerģijas savā karjerā un savās interesēs. Ļauj pašam sevi ieraudzīt jaunā gaismā. Šodien spēku varēs smelties no zaļās krāsas.

 

Dvīņi

Šodien ļaujies mīlestībai un romantikai. Esi piesardzīgs, ja savās attiecībās nevēlies sastapties ar negaidītiem pārsteigumiem. Tas attiecas uz visu turpmāko mēnesi. Mēness būs tev labvēlīgs šajā dienā. Tuvākās nedēļas solās būt intriģējošas arī attiecībā pret karjeru.

 

Vēzis

Pieņem izaicinājumus, kurus dzīve tev piespēlē, un dodies uz priekšu, pārvarot pat vislielākos šķēršļus. Bez pūliņiem nav arī panākumu. Labvēlīgs laiks savas personības izpētei un romantisko interešu apzināšanai.

 

Lauva

Diena būs piesātināta ar dažādiem notikumiem un emocijām. Būsi atvērtāks kā ierasts. Mīlas dzīvē gaidāmas dažādas atklāsmes – rozā brilles nokritīs. Esi gatavs pārmaiņām, pieņem un izbaudi tās.

 

Jaunava

Zvaigžņu stāvoklim šajā dienā būs ļoti liela ietekme. Mēness savā veidā sacentīsies ar tavu, Jaunavas, zīmi. Iespējams, būsi nedaudz noslēgtāks un vēlēsies samazināt darba tempu, darot visu soli pa solim. Arī mīlas dzīvē var iezagties raizes un šaubas. Lielā mērā viss būs atkarīgs no veida, kā tu raugies uz dažādām lietām.

 

Svari

Šodien ieteicams fokusēties uz romantiku un dažādām radošām aktivitātēm. Tev ir bijuši vairāki izaicinājumi pēdējo dienu laikā un tavs prāts ir bez mitas darbojies visu šo laiku. Atrodi laiku atpūtai un dodies uz romantisku randiņu.

 
Skorpions

Šajā dienā visu būsi tendēts darīt autopilotā. Dari visu lēnām, apdomīgi un secīgi, nesteidzies. Patiesi nozīmīgas lietas un cilvēki nekur nepazudīs un gaidīs, kad atkal tiem varēsi pievērsties. Ļaujies notikumu straumei.

 
Strēlnieks

Šodien spēsi atgūt zināmu kontroli pār notiekošo savā dzīvē. Ja iepriekš juties nedaudz apjucis un apmaldījies, šodien labāk sapratīsi kur un kādēļ šobrīd atrodies. Lielāko daļu sava laika un enerģijas nāksies veltīt dažādu ar karjeru saistītu jautājumu risināšanai.

 

Mežāzis

Šajā dienā jutīsies izolēts no ārpasaules, tā, it kā būtu nonācis uz vientuļas salas. Uz tevi tiks raidīts pamatīgs spiediens, kas var radīt spriedzi. Ja nespēsi pieņemt vajadzīgos lēmumus pats, Visums izdarīs to tavā vietā. Klausi savai sirdsbalsij. Tava spēka krāsa šajā dienā – sarkanā.

 
Ūdensvīrs

Tā kā Merkurs nostāsies pretī tavai zīmei, savukārt Venera turpinās savu ceļu cauri Dvīņiem, būsi runātīgāks kā ierasts. Tas tev lieti noderēs, sevišķi, ja nepieciešams uzstāties publiski dažādos pasākumos. Tava spēka krāsa šajā dienā – sudraba.

 
Zivis

Šodien būs daudz darāmā, taču ieteicams pārāk neiespringt un ļaut visam ritēt savu gaitu. Vienkārši plūsti līdzi straumei. Tavos spēkos nebūs neko ne mainīt, ne kontrolēt. Ieelpo, izelpo un dari, kas darāms.Tava veiksmes krāsa šajā dienā – zaļā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.