Home Bez tēmas Saņemtas ziņas, kur Liepājā redzēts mazais Ivans

Saņemtas ziņas, kur Liepājā redzēts mazais Ivans

0

 

Kā otrdienas rītā vēsta Valsts policija, tā saņēmusi vairākas norādes par to, kur Liepājā meklējams mazais Ivans, kurš pazudis jau vairāk nekā trīs diennaktis. Tomēr informācija diemžēl nav apstiprinājusies.

 

 

“Līdz šim ir saņemtas vairākas informācijas, ka bērns ir redzēts pie Ganību ielas “Hesburger” ēstuves, pie Karostas rajona esošā veikala “Top”, kā arī autobusos. VISAS ŠĪS INFORMĀCIJAS IR PĀRBAUDĪTAS UN NAV APSTIPRINĀJUŠĀS!” norāda likumsargi.

 

 

Pilsētas novērošanas kameru ieraksti arī ir pārbaudīti. Video ierakstos nav redzams mazais Ivans. Zēns izsludināts starptautiskā meklēšanā.

 

19642362_1382385008524067_276656460995889778_n

 

Jāpiemin, ka pašlaik tiek izmantota jebkura apkārtējo palīdzība – tika piesaistīti arī ekstrasensi, bet viņu sniegtā informācija līdz šim nav apstiprinājusies.

 

 

Būtiski, ka autobusu šoferi ziņo par katru bērnu, kurš autobusā iekāpj viens pats, bez pieaugušajiem.

 

 

Brīvprātīgo pulcēšanās aizvien ir Viršu ielā 9/11. Uz vietas visu laiku atrodas koordinators un policijas busiņš. No šejienes norisinās turpmākā meklēšanas koordinācija un ir iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu. Spēki tiks koncentrēti uz Pāvilsostas ielu 7 – dārziņu rajonā. Neskatoties uz laika apstākļiem meklēšanas darbi vēl joprojām turpinās.

 

 
Brīvprātīgiem iesakām iepriekš padomāt par savu drošību, apģērbties piemēroti, līdz ņemot termosus ar karstu tēju, ūdeni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.