Home Bez tēmas Iedzīvošanās uz Ivana ģimenes bēdu rēķina? Nepatīkami notikumi Liepājā

Iedzīvošanās uz Ivana ģimenes bēdu rēķina? Nepatīkami notikumi Liepājā

0

 

Ar nepatīkamu informāciju otrdienas vakarā dalījusies pazudušo cilvēku meklēšanas organizācija Bezvēsts.lv, kuras pārstāvji palīdzējuši meklēt pazudušo piecgadnieku Ivanu.

 

 

Kārtējo reizi uz citu bēdu rēķina aktivizējušies tā saucamie ekstrasensi un šarlatāni, norāda organizācija. Negodīgi cilvēki cenšas iedzīvoties uz ģimenes rēķina, tādējādi audzējot sev klientūru un spodrinot reitingus. Kā stāsta Bezvēsts.lv, organizācijas elektroniskā pasta kastīte ir pilna ar dažādiem ekstrasensu minējumiem un kartēs vilktiem aplīšiem un punktiņiem – vietas, kuras noteikti esot jāpārbauda brīvprātīgajiem.

 

 

Bezvēsts.lv kārtējo reizi atgādina, ka kategoriski nesadarbojas ar ekstrasensiem, un lūdz viņu minējumus nepārpublicēt arī savu publikāciju komentāros Facebook un citās vietnēs. Tas ir amorāli, norāda Bezvēsts.lv. Tāpat organizācija lūdz ekstrasensus nedot padomus vecākiem un brīvprātīgajiem, kur meklēt bērnu, bet braukt pašiem uz sevis norādītajām vietām un meklēt. “Tā ir jūsu iespēja momentā kļūt slaveniem un sniegt REĀLU palīdzību izmeklēšanā,” piebilst Bezvēsts.lv

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.