Home Bez tēmas Sinoptiķiem ir sliktas ziņas par laiku šonedēļ

Sinoptiķiem ir sliktas ziņas par laiku šonedēļ

1
flickr.com/iKobe!
flickr.com/iKobe!

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par šonedēļ gaidāmo laiku.

 

Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus virs Latvijas vēl turpinās noteikt ciklonu darbība, nedēļas beigās – neliels augsta spiediena apgabals.

 

Brīvdienās laika apstākļus virs Latvijas noteica ciklons, kura centrs atradās tieši virs Latvijas, tādēļ laiks bija apmācies un lietains.

 

Otrdienas rītā no rietumiem pāri Latvijai virzīsies jauna nokrišņu zona – visā teritorijā pa laikam līs, dažviet ducinās arī pērkons. Vietām lietusgāzes var būt stipras. Līdzīgs laiks arī gaidāms trešdien un ceturtdien, tomēr ar daudz mazāku lietus intensitāti. Šajā periodā valdošie būs rietumu puses vēji, kas dienas laikā vietām pūtīs brāzmās līdz pat 15-16 m/s.

 

Nedēļas beigās virs Latvijas pastiprināsies neliels augsta spiediena apgabals, līdz ar to pierims vējš un mākoņu būs mazāk, tādēļ naktī gaiss būs nedaudz vēsāks nekā nedēlas sākumā, bet dienās termomtra stabiņš pakāpsies par pāris grādiem augstāk – vidēji līdz +17…+22°.

 

Situācija varētu mainīties svētdienas pēcpusdienā, kad jauns ciklons, pārvietojoties tuvu Latvijai, atkal aizklās debesis ar mākoņiem un atnesīs lietu teritorijas lielākajai daļai.

1 COMMENT

  1. Izlasīju rakstu ,bet tā arī nesapratu ,kurā vietā bija virsrakstā minētais :,,Bezvēsts.lv nāk klajā ar svarīgu vēsti! Būtu vismaz paskaidrojuši ,kādēļ zēnam ir tas zilums zem acs . Otrkārt . Kādēļ jau 8:30 zēnam bija jāpamet māja ? Vai tas saistīts ar kādām domstarpībām mājās Varbūt pat agresivitāti no vecāku puses ! Varbūt ,,,drauga ” vai ,,nedrauga ” telefona zvans u.t.t.
    Pirmajā gadījumā aizmuka no vecākiem un zinot ka viņu meklēs tagad slēpjas ,lai kādu laiku nevarētu atrast . Otrajā gadījumā ,pēc saņemtā zvana gāja kārtot rēīķinus ar nedraugu . Tas izrādījās stiprāks un varbūt arī gudrāks ,un ņēma un ieslodzīja puiku kādā pagrabā -lai pārdomā dzīvi .Vēl jau pastāv arī citi minējumi .Tie var būt pat simts un vairāk un var izrādīties neviens nav
    pareizais . Tomēr , visas šīs nianses vajadzētu apskaidrot meklētājiem ! Un kur ir teikts ,ka puika nav ar kādu transporta līdzekli devies kaut kur tālāk -nezināmā virzienā . Lai izdodas meklēšana un rezultāts nebūtu ……….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.