Home Bez tēmas Policija izplata svarīgu informāciju visiem Ivana meklētājiem!

Policija izplata svarīgu informāciju visiem Ivana meklētājiem!

1

Liepājā jau otro nakti ilgusi piecgadīgā Ivana meklēšana, kurš pazudis jau kopš sestdienas rīta. Diemžēl – bez rezultātiem, vēsta Valsts policija. Meklēšana turpinās arī visu otrdienu.

[Papildināts 15:10]
Aicinām pulcēties visus brīvprātīgos pulksten 19:00 Viršu ielā 9/11.
Ir sazvanīti daudzi mazdārziņu kooperatīvu īpašnieki, kuriem pieder dažādas slēgtas telpas – šķūnīši, bēniņi, pagrabi u.c.
Šajā laikā minēto objektu īpašnieki slēgs vaļā šo ēku durvis, lai brīvprātīgie varētu ēkas pārmeklēt.

[Papildināts 06:25]
Diemžēl, šis rīts vēl nav nesis rezultātu – zēnu aizvien meklējam!
Ivanu visu nakti nenogurstoši meklēja vairāk kā 2000 cilvēku.
Informējam, ka šorīt ar helikopteru plānots pārmeklēt Tosmares ezera apkaimi.
Pašlaik helikopters tiek sagatavots ar visu nepieciešamo ceļam!
Svarīgi – brīvprātīgo pulcēšanās vieta vēl joprojām ir nemainīga – Viršu iela 9/11

[Papildināts 04:00]
Puisēns vēl joprojām nav atrasts!
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklēja Liepāju.
Ap pulksten 5:00 tiks uzsākti meklēšanas darbi pie Tosmares ezera, kur ar helihopteru tiks pārmeklēts purvainais apvidus.
Atgādinām, ka visu brīvprātīgo pulcēšanās vieta ir Viršu iela 9/11, kur atrodas policijas busiņš. No šejienes norisinās turpmākā meklēšanas koordinācija un ir iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu.

[Papildināts 02:35]
Ivana meklēšanas darbi joprojām turpinās – puika vēl nav atradies.
Pašlaik Ivans var atrasties jebkur. Tā kā nakts ir vēsa, aicinām visus cilvēkus vēlreiz pārbaudīt tieši dažādas telpas – šķūnīšus, pagrabus, kāpņu telpas, pamestas telpas u.c.
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā turpinās darbu. ATGĀDINĀM, KA TIEK PĀRBAUDĪTA KATRA SAŅEMTĀ INFORMĀCIJA PAR IESPĒJAMO ZĒNA ATRAŠANĀS VIETU!

 

[Papildināts 20:40]

Puisēna meklēšana turpinās!
Vēl joprojām aicinām iesaistīt papildus spēkus mazā Ivana meklēšanas darbos. Visi, kuriem ir iespēja iesaistīties meklēšanā, lūgums doties uz Viršu ielu 9/11 , kur atrodas policijas busiņš, no kurienes norisinās turpmākā meklēšanas koordinācija un ir iespējams uzzināt informāciju par zēna meklēšanu.

Brīvprātīgiem iesakām iepriekš padomāt par savu drošību, apģērbties piemēroti, līdz ņemot termosus ar karstu tēju, ūdeni.
Cilvēki, kuri nevar iesaistīties staigāšanas un meklēšanas darbos, bet kuriem ir iespēja atbalstīt tur klātesošos – aicināti sniegt cita veida atbalstu, piemēram, sagādājot maizītes, ūdeni, tēju.

[Papildināts 19:20]

Meklēšanas darbi aizvien turpinās!
Tā kā fiksēti pāris gadījumi, kad anonīmi ziņotāji sniedz nepatiesu informāciju par to, ka puisēns atradies, lūgums sekot līdz jaunākajai informācijai Valsts policijas oficiālajā Facebook un Twitter kontā!
Tiklīdz zēns atradīsies, tā šī informācija tiks ievietota Valsts policijas oficiālajās interneta vietnēs!

 

[Papildināts 17:55]
Puisēna meklēšanas darbi joprojām turpinās – Ivans vēl nav atradies. Ja kāds vēlas pievienoties – dodieties uz Viršu ielu 9/11.
Pašlaik brīvprātīgie tiek dalīti pa tā saucamajiem kvadrātiem – dažādām meklēšanas vietām.

 

Papildināts [14:45]

Aizvien nepārtraukti meklējam pazudušo puisēnu. Šobrīd iedzīvotāji kopā ar policijas pārstāvjiem ir sadalījušies trīs grupās, atkārtoti pārmeklējot Karostu un Tosmari. Ja kāds vēlas pievienoties – dodieties uz Viršu ielu 9/11, kur atbildīgās personas sniegs aktuālo informāciju kā palīdzēt meklēšanā.

 

 

[Papildināts 13:20]

Svarīgi visiem meklēšanā iesaistītajiem! Mainīta meklētāju pulcēšanās vieta – no plkst. 13.30 Viršu ielā 9/11 atradīsies policijas busiņš, no kurienes norisināsies turpmākā meklēšanas koordinācija un būs iespējams uzzināt info par zēna meklēšanu.
Liepājnieki, aptaujājiet savus kaimiņus! Iespējams kāds no viņiem zina vairāk par mazā Ivana atrašanās vietu. Tāpat arī aicinām apsargus un slēgtās teritorijās strādājošos apsekot savus objektus.

 

[Papildināts 10:45]

Puisēna meklēšanas darbi joprojām turpinās – Ivans vēl nav atradies. Saņemta informācija, ka puisim varētu būt zilums zem acs, kā arī precizēts viņa augums – 116 cm. Lai gan puisim ir tikai pieci gadi, viņš ir patstāvīgs; labi pārzina un bieži izmanto sabiedrisko transportu.
Atkārtoti aicinām ikvienu liepājnieku vairākkārtīgi rūpīgi pārbaudīt un apsekot savu apkārtni, tāpat pievēršot uzmanību spēļu laukumiem, tirdzniecības centriem, sabiedriskajam transportam – puika var būt jebkur.
Savukārt brīvprātīgie, kuri vēlas iesaistīties bērna meklēšanā, var vērsties Liepājas policijas iecirknī Bāriņu ielā 3, k-5, pie ieejas nospiežot zvana pogu – tur ikvienu sagaidīs atbildīgais, kā arī būs iespēja paņemt sagatavotās skrejlapas ar zēna foto, tālakai izdalei. Tāpat visi iesaistītie brīvprātīgie ir vienojušies kopīgā komunikācijā un informācijas apmaiņā kā ar rāciju, tā aplikācijā Zello. Grupa: meklejam.lv. Turpinām strādāt.

[Papildināts plkst.05:30]

Pēc pavadītas smagas nakts, šis rīts vēl nav nesis rezultātu. Zēnu aizvien meklējam. Liepājā tiek uzrunāti sabiedriskā transporta šoferi, lai pievērš uzmanību pasažieriem, kā arī tiek izplatītas skrejlapas ar zēna foto attēlu.
Meklēšanā iesaistītie visas nakts garumā pārmeklējuši viscaur Liepāju. Darbs turpinās.

 

 

[Papildināts plkst. 02:40]

Puisēnu viscaur Liepājā nenogurstoši meklē Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki, kā arī aptuveni 100 – 150 brīvprātīgie. Pagaidām bez rezultātiem.
Šobrīd netiek izšķirta konkrēta iespējamā bērna atrašanās vieta, zēns būtībā var atrasties jebkur Liepājā. Meklētājus aicinām īpašu uzmanību pievērst vietām, kur bērnam būtu iespējams pārnakšņot.

 

 

[Papildināts plkst.00:45]

Svarīga informācija visiem meklēšanā iesaistītajiem! Mainīta meklētāju tikšanās vieta no Pāvilostas ielas 1 uz stāvlaukumu pretī “Lielajam dzintaram” aiz Fonteina! No turienes norisināsies turpmākā meklēšanas koordinācija.

 

 

[Papildināts plkst.23.50]

Meklēšanas darbi aizvien turpinās!
Aicinām iedzīvotājus pievērst pastiprinātu uzmanību vietām, kur bērns varētu nakšņot – apkārtējo māju kāpņu telpām, pagalmiem, pagrabiem, šķūnīšiem u.tml.

 

 

[Papildināts plkst.19.40]

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka zēns vakar ap pulksten 18.00 redzēts Tosmarē, pie kāda sporta laukuma. Nav izslēgts, ka bērns aizvien pārvietojas šajā rajonā, tomēr aicinām būt vērīgiem visiem liepājniekiem, jo precīza bērna atrašanās vieta aizvien nav zināma. Jaunākā informācija liecina, ka bērnam mugurā bijis sarkans krekls ar multeņu varoņa Zibens Makvīna attēlu uz tā.

 

 

Ņemot vērā, ka bērns visticamāk ir kustībā, aicinām katru Liepājas iedzīvotāju rūpīgi apsekot, ja ne tālākas teritorijas, tad vismaz savu māju apkārtni – tādējādi, kopīgiem spēkiem apsekojot, iespējami plašāku teritoriju. Tāpat, aicinām pievērst uzmanību vecākiem ar bērniem – ar ko bērni spēlējas rotaļu laukumos un ar ko runā. Un gadījumā, ja manat šādām pazīmēm atbilstošu zēnu – aicinām nekavējoties ziņot, zvanot 110.

 

 

___________________________________________________
Liepājā pazudis 5 gadus vecs bērns: policija lūdz brīvprātīgo iesaisti meklēšanā

Svētdien ap pulksten 15.00 Valsts policijā saņemts iesniegums par to, ka sestdien ap plkst. 08:30 no savas dzīvesvietas Liepājā, Pāvilostas ielā izgāja piecgadīgais Ivans Berladins. Līdz šim brīdim zēna atrašanās vieta nav zināma. Šobrīd norisinās zēna meklēšana un ir nepieciešama arī brīvprātīgo palīdzība.

 

 

Pazīmes: 128cm, vidējas miesas uzbūves, īsi, gaiši mati, zilas acis. Zēnam mugurā bija krekls ar uzrakstu – zaļš vai oranžs; zila adīta jaka ar rāvējslēdzēju un zilas sporta bikses. Kājās bija raibas zeķes un sandales bēšā krāsā. Zēns sarunājas krievu valodā.

 

 

Šobrīd zēna meklēšanā ir iesaistīta Valsts policija, Liepājas pilsētas pašvaldības policija, Zemessardze, Nacionālie bruņotie spēki. Šobrīd ir nepieciešama arī brīvprātīgo iesaiste – pulcēšanās Pāvilostas ielā 1, pieteikšanās caur 110.

 

 

Valsts policijas rīcībā ir informācija, ka sestdien ap pulksten 10.00 kāds iedzīvotājs manījis zēnu ar līdzīgām pazīmēm autobusa pieturā, līdz ar to, ļoti iespējams, ka zēns var atrasties arī kaut kur pilsētas centrā. Valsts policija lūdz iedzīvotājus pievērst uzmanību bērnu rotaļu laukiem, veikaliem un jebkurām citām vietām, kurās bērni varētu uzturēties.

 

 

Tāpat, ja jums ir informācija par zēna iespējamām uzturēšanās vietām, lūgums par to informēt Valsts policiju, zvanot uz tālruņa numuru 110.

 

1 COMMENT

  1. nemot vera mates attieksmi pret bernu ,vai tik mate nav bernu nogalinajusi un noslepusi, kada pagraba, tadas ir manas aizdomas

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.