Home Bez tēmas Pazudušais piecgadnieks Ivans: Bezvēsts.lv nāk klajā ar svarīgu vēsti!

Pazudušais piecgadnieks Ivans: Bezvēsts.lv nāk klajā ar svarīgu vēsti!

1

Valsts policijas nodaļa, kura ir uzņēmusies 5 gadus vecā zēna Ivana meklēšanu, kurš pazuda 1.jūlija ap plkst. 8:30 Liepājā, šorīt aicināja Bezvēsts.lv brīvprātīgos kopā ar policiju piedalīties bērna meklēšanā.

 

 

Organizācijas Bezvēsts.lv brīvprātīgie uzreiz ir atsaukušies aicinājumam un šodien plāno izbraukt uz Liepājas pusi, stāsta Bezvests.lv vadītājs Aleksandrs Faminskis. Pulcēšanās notiks plkst. 19:00 Pavilostas ielā 1 – tuvu mājai, no kuras Ivans ir izgājis un pazuda. Meklēt plānots gan dienā, gan naktī – līdz brīdim, kad bērns tiks atrasts.

 

 

Līdz šīm Bezvēsts.lv nav pieslēdzies meklēšanas pasākumiem tādēļ, kas visa saņemtā informācija bija pretrunīga un pazudušā bērna vecāki pie brīvprātīgajiem nebija vērsušies, kā arī nebija informācijas no policijas. Pašlaik kontakts ar Valsts policiju ir nodibināts un situācija noskaidrojusies.

 

 

Lūdzam visus, kas jūt sevī spēku, piebiedroties organizācijas Bezvēsts.lv brīvprātīgajiem un piedalīties pazudušā bērna meklēšanas pasākumā Liepājā, iepriekš labi sagatavojoties.

 

 

Paņemiet līdzi termosus ar siltu tēju, kaut ko ēdamu, ūdeni, lukturīšus ar rezerves akumulatoriem, obligāti siltas un ūdens necaurlaidīgas drēbes, ērtus apavus.
Lūgums vecākiem, kas pastaigājas ar bērniem, pievērst uzmanību, ar ko spēlējas un komunicē Jūsu bērni spēļu laukumos. Ivans runā krievu valodā. Citus pilsētas iedzīvotājus lūdzam palūkoties savā apkārtnē vai vismaz pa logu ārā – ir iespējams, ka jūs ieraudzīsiet puiku sarkanā kreklā, kuru meklē vecāki.
PAZĪMES: (Ivans, 5 gadi) augums 128cm, vidējas miesasbūves, īsi, gaiši mati, zilas acis.
Kājās – košas zeķes uz sandales. Bērns runā krievu valodā. Saskaņā ar jaunāko informāciju, bērns bija ģērbies sarkanā kreklā ar multfilmas varoņa Makvīna attēlu. Nianse, kuru brīvprātīgie ir uzzinājuši no vietējiem puišiem – Ivanam ir zilums zem acs.
Ja esat pamanījuši bērnu, kas atbilst aprakstam un pazīmēm, lūdzam nekavējoties zvanīt policijai 110 vai Bezvēsts.lv 22084084.

1 COMMENT

  1. Izlasīju rakstu ,bet tā arī nesapratu ,kurā vietā bija virsrakstā minētais :,,Bezvēsts.lv nāk klajā ar svarīgu vēsti! Būtu vismaz paskaidrojuši ,kādēļ zēnam ir tas zilums zem acs . Otrkārt . Kādēļ jau 8:30 zēnam bija jāpamet māja ? Vai tas saistīts ar kādām domstarpībām mājās Varbūt pat agresivitāti no vecāku puses ! Varbūt ,,,drauga ” vai ,,nedrauga ” telefona zvans u.t.t.
    Pirmajā gadījumā aizmuka no vecākiem un zinot ka viņu meklēs tagad slēpjas ,lai kādu laiku nevarētu atrast . Otrajā gadījumā ,pēc saņemtā zvana gāja kārtot rēīķinus ar nedraugu . Tas izrādījās stiprāks un varbūt arī gudrāks ,un ņēma un ieslodzīja puiku kādā pagrabā -lai pārdomā dzīvi .Vēl jau pastāv arī citi minējumi .Tie var būt pat simts un vairāk un var izrādīties neviens nav
    pareizais . Tomēr , visas šīs nianses vajadzētu apskaidrot meklētājiem ! Un kur ir teikts ,ka puika nav ar kādu transporta līdzekli devies kaut kur tālāk -nezināmā virzienā . Lai izdodas meklēšana un rezultāts nebūtu ……….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.