Home Bez tēmas Nedēļas horoskops: 3.-9.jūlijs

Nedēļas horoskops: 3.-9.jūlijs

0
Pexels.com/CC0 License
Pexels.com/CC0 License

Ko jūlija pirmajai nedēļai sola zvaigznes? Uzzini horoskopā!

Auns

Labvēlīgs laiks ģimenei nozīmīgu lietu un notikumu plānošanai un realizēšanai. Daļa Aunu ņems dalību dažādos notikumos kopā ar tuviniekiem no tuvienes un tālienes. Raizes sagādās nepieciešamība atrisināt kādu sarežģītu problēmu. Tā var būt saistīta ar nekustamo īpašumu, auto u.c. Būsi visai emocionāls un liela nozīme tavā dzīvē būs attiecībām ar līdzās dzīvojošiem cilvēkiem. Ieņemsi nelokāmu stāju attiecībā pret cilvēkiem, kuri stājas ceļā tavu mērķu realizēšanai un kaut kādā veidā kavē tavu attīstību un darba gaitu. Šī nedēļa tev atnesīs vairākas svarīgas un lielas iespējas. Nepalaid tās garām. Tiksies mājās vai citviet ar sev tuviem cilvēkiem. Veiksmīgs laiks kāzām, bildinājumiem, kristībām. Veiksme stāvēs Auna zīmē dzimušo vīriešu pusē. Centies lēmumu pieņemšanā klausīt savam prātam, nevis emocijām.

Vērsis

Šajā nedēļā saņemsi sev nozīmīgu informāciju, jaunumus vai ieteikumus. Nedēļas sākumā gaidāms kāds liktenīgs notikums, kuram līdzi nāks specifiskas pārmaiņas. Labvēlīgi apstākļi dažādu attiecību, tai skaitā darba attiecību, pārtraukšanai. Īpašu uzmanību var nākties veltīt kāda tuvinieka veselības stāvoklim. Dažādu iemeslu dēļ, šī nedēļa var būt finansiāli sarežģīta. Naudas problēmu pamatā būs pagātnē veiktie un neveiktie maksājumi. Iespējams, esi aizmirsis apmaksātu kādu rēķinu vai atdot parādu. Esi gatavs savas ticības un gara pārbaudījumiem, taču vari būt drošs, ka nenāksies saskarties ar neko tādu, ar ko tu nespētu tikt galā. Viss notiek tā, kā tam jānotiek. Mācies ieraudzīt un saprast dažādas likteņa zīmes un mājienus.

Dvīņi

Šonedēļ pastāv iespēja saņemt iepriecinošus jaunumus par iestājušos grūtniecību vai bērniņa nākšanu pasaulē. Piedalīsies svarīgā notikumā kāda tuva cilvēka vai drauga mīlas dzīvē. Tā var būt saderināšanās, kāzas u.c. Nedēļas gaitā lielāko atbalstu un labvēlību saņemsi no kāda vīrieša. Viņš spēlēs nozīmīgu lomu tavu plānu īstenošanā. Gaidāms visai dinamisks laiks, iespējamas jaunas iepazīšanās , kā arī jaunu attiecību uzsākšana. Var gadīties, ka attieksies noraidoši pret jebkuru, kurš izrāda interesi un vēlmi iepazīt tevi tuvāk. Esi gatavs nozīmīgiem notikumiem, kuri saistīti ar sievieti no tavu draugu loka. Tie būs ļoti emocionāli un gluži kā virpuļviesulis pārņems tuvākās septiņas dienas. Darbā un biznesā gaidāmas jaunas sejas. Daudzi varēs priecāties par sava bērna, mazbērna vai cita gados jauna ģimenes locekļa veiksmi un panākumiem.

Vēzis

Šonedēļ var nākties novilkt spēcīgu robežu starp sevi un apkārtējiem, kuri kaut kādā veidā cenšas iejaukties tavā privātajā un ģimenes dzīvē. Gaidāmi dažādi, ar bērniem un mazbērniem saistīti notikumi. Iespējams, kāds no viņiem dosies studēt, strādāt vai dzīvot uz ārzemēm. Nedēļas gaitā vari saskarties arī ar ceļošanu, dokumentu slēgšanu un finanšu darījumiem. Labvēlīgs laiks ceļošanai, sevišķi gados jauniem Vēža zīmes pārstāvjiem. Esi gatavs svarīgai sarunai ar kādu sievieti vai sievietēm. Šajā nedēļā zvaigznes būs labvēlīgas tiem, kuriem plānots risināt dažādus juridiskos jauājumus. Vari saņemt jaunumus par kāda paziņas veselības stāvokļa pasliktināšanos. Raizēm nav pamata – šīs problēmas būs viegli un ātri atrisināmas.

Lauva

Šonedēļ Lauvas zīmē dzimušajiem gaidāmi vairāki notikumi, dēļ kuriem var pieaugt plānotie izdevumi. Tāpat zvaigznes sola dažādas tikšanās un sarunas ar cilvēkiem no tuvāko draugu un paziņu loka. Zināmi pārbaudījumi var piemeklēt tavas romantiskās attiecības vai attiecības ar kādu no draugiem. Iespējams, pateiksi vai dalīsies ar lietām, par kurām iepriekš neuzdrošinājies runāt. Kādam no taviem draugiem var būt nepieciešams tavs emocionālais atbalsts, lai veiksmīgi pārciestu drāmu privātajā dzīvē. Baudīsi veiksmi, panākumus un jaunus piedāvājumus darbā. Daļa varēs lepoties ar saņemtu balvu, diplomu, prēmiju vai cita veida atzinību. Labvēlīgs laiks dažādu dokumentu sakārtošanai un līgumu slēgšanai. Līdzās esošās sievietes dalīsies ar tevi jaunākajās baumās un intrigās. Var gadīties, ka viņas kļūs īpaši zinātkāras arī attiecībā pret tevi, taču neiekrīti šajās lamatās un neļaujies emocijām, lai vēlāk izvairītos no dusmām un konfliktiem. Lauvas zīmē dzimušos vīriešus gaida kāds nozīmīgs notikums mīlas vai ģimenes dzīvē. Iespējams, vēlēsies sagatavot dāvanu vai citādāk, bez īpaša iemesla pārsteigt savu otro pusīti.

Jaunava

Šonedēļ vairumu Jaunavas zīmes pārstāvju sagaida jaunas tikšanās, iepazīšanās ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes, kā arī piedzīvojumi mīlestībā. Iespējams ceļojums vai ziņas no tālienes, kuras gaidīsi ar milzu aizrautību vai nervozitāti. Daudziem šajā nedēļā nāksies saskarties ar nepatīkamām, ar mājsaimniecību vai nekustamo īpašumu saistītām problēmām. Var gadīties, ka šāda veida likstas piemeklēs tavus tuviniekus vai draugus, taču tev būs jādodas talkā rast tām risinājumu. Retos gadījumos tās var būt saistītas ar pēkšņu nepieciešamību atrisināt kādu ar mantojumu saistītu situāciju. Ienākumi, ko šajā nedēļā saņemsi, var būt mazāki, kā biji plānojis. Tāpat iespējama naudas saņemšanas kavēšanās. Centies rūpīgāk plānot savu budžetu, lai pašam nenāktos vēlāk ciest. Nedēļas gaitā daudzi saņems jaunumus par kāda ģimenes locekļa vai drauga veselības problēmām. Labvēlīgs laiks mājdzīvnieku iegādei.

Svari

Svaru zīmē dzimušajiem spilgtākais nedēļas notikums būs saistīts ar profesionālajām vai biznesa attiecībām. Šis notikums vai kāda cilvēka rīcība darbā var būt sākums jaunām, ievērojamām pārmaiņām. Daudz laika nāksies veltīt saviem bērniem un/vai mazbērniem. Iespējams, saņemsi naudu vai iesaistīsies finanšu darījumos ar nesen iepazītu personu. Nedēļas gaitā kāds nepatīkams atgadījums vai traģēdija var piemeklēt cilvēku no tavu draugu, kolēģu vai kaimiņu loka. Diemžēl, palīdzēt vērst par labu šo situāciju nebūs iespējams un nāksies pieņemt, ka ir lietas, ko neviens nevar izmainīt. Drīzumā tevi iepriecinās kāds ilgi gaidīts un noderīgs pirkums. Svaru zīmē dzimušajām sievietēm vajadzēs nedaudz atkāpties savos principos un rast kompromisu dažādās situācijās, lai spētu vēlāk baudīt veiksmi un panākumus. Finansiāli labvēlīgs laiks gados jaunām Svaru zīmes pārstāvēm. Vīrieši var piedzīvot vilšanos vai raizes saistībā ar ceļojumu vai cilvēkiem no tālienes.

Skorpions

Šī nedēļa solās būt finansiāli ne pārāk stabila, tādēļ ieteicams rūpīgi saplānot savu budžetu. Izvairies no finansiāla rakstura konfliktiem. Pie šīm problēmām nebūsi vainīgs ne tu, ne kāds cits. Var nākties veikt pēkšņas izmaiņas savos plānos. Iespējams, kāds no taviem draugiem, kolēģiem vai kaimiņiem piedzīvos ar ceļošanu saistītus sarežģījumus vai neveiksmi. Daļai nāksies uz laiku šķirties no drauga, kurš dosies prom uz citu pilsētu vai valsti. Tevi var pamatīgi sarūgtināt jaunumi par kādu paziņu. Zvaigznes sola interesantus notikumus, tikšanās un kopā sanākšanas ar netālu dzīvojošiem cilvēkiem. Mīlas dzīvē var iezagties nelieli un emocionāli pārpratumi. Nepūt no mušas ziloni un centies tos atrisināt mierīgā ceļā. Skorpiona zīmē dzimušajām sievietēm ieteicams kļūt praktiskākām un atbildīgākām. Dažkārt var nākties būt zemākam par zāli un klusākam par ūdeni.

Strēlnieks

Strēlnieka zīmes pārstāvjiem pārsteigumus šajā nedēļā sagādās jauni un veci draugi un paziņas. Dažādas sarunas un ieteikumi liks tev rūpīgi pārvērtēt savu rīcību un lēmumus. Nedēļa būs visai interesanta un dinamiska. Gūsi vairākas iespējas iepazīties ar jauniem cilvēkiem un nodibināt jaunus personīgos un biznesa kontaktus. Zvaigznes sola nozīmīgu tikšanos ar kādu tuvumā dzīvojošu personu. Pat, ja tā būs nejauša un absolūti neplānota, tā atstās zināmu ietekmi uz tavu dzīvi. Pozitīvas emocijas un gandarījumu raisīs ceļošana. Vari saņemt kādu piedāvājumu no tālienes. Esi gatavs papildus izdevumiem, kuri būs saistīti ar bērnu vai citu ģimenes locekli. Nedēļas gaitā iespējamas svinības par godu kāda drauga sasniegumiem vai citiem svētkiem. Neaizmirsti izpildīt saviem kolēģiem un biznesa partneriem dotos solījumus.

Mežāzis

Mežāža zīmes pārstāvjiem šī nedēļa būs pārbaudījumu pilna, it īpaši attiecībā uz komunikāciju ar apkārtējiem. Var nākties samaksāt visai augstu cenu par nodevību attiecībā pret kādu citu personu. Noritēs nozīmīgas sarunas un notikumi ar kolēģiem un biznesa partneriem. Vīriešiem iespējams doties ceļojumā vai uzņemt pašiem citā pilsētā dzīvojošus viesus. Esi sevišķi uzmanīgs nedēļas beigās – kāds var censties ar tevi manipulēt. Iespējams, nāksies pieņemt kādu nepatīkamu un nepieņemamu lēmumu. Pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar seniem draugiem un paziņām. Tie var izpausties kā negaidītas tikšanās, telefona zvani utml. Finansiālā situācija, diemžēl, būs tev nelabvēlīga. Konflikti un emocionāli pārdzīvojumi būs zīme, ka nepieciešams pieņemt kardinālas pārmaiņas un lēmumus mīlas dzīvē. Dažādi notikumi liks tev uz lietām, cilvēkiem un apkārt notiekošo paraudzīties reāli, bez izskaistinājumiem. Dažkārt tas var raisīt skumjas vai vilšanos. Centies nostiprināt attiecības ar saviem ģimenes locekļiem, tuviniekiem, draugiem.

Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar darbu, izglītību, biznesu un komunikāciju ar tuvu un tālu dzīvojošiem cilvēkiem. Kopumā nedēļa būs diezgan kontraversāla un saspringta. Centies saskatīt nozīmi katram notikumam. Nekas nenotiek tāpat vien. Ievērojamu spriedzi darbā var izraistīt priekšniecība, klienti vai kolēģi, kuri izteiks nepatīkamus komentārus. Ar darbu saistīti konflikti var viegli pāraugt personiskos apvainojumos. Gaidāmas sarunas par dažādiem pagātnes notikumiem un intrigām. Iespējams, gaismā nāks kāds noslēpums vai līdz šim nezināta informācija. Visai daudzsološa nedēļa gados jaunajiem Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem. Neraugoties uz to, ieteicams saglabāt modrību. Esi piesardzīgs. Notikumi šajā nedēļā lielā mērā atstās iespaidu uz tavu turpmāko dzīvi. Pat šķietami nenozīmīgas lietas ietekmēs tavu nākotni.

Zivis

Šonedēļ gaidāmas dažādas tikšanās un sarunas ar dažādu paaudžu cilvēkiem gan no draugu, gan tuvinieku, gan kolēģu loka. Apmeklēsi vairākus pasākumus un sanākšanas, kuru laikā aktīvi komunicēsi ar apkārtējiem. Drīzumā var nākties piedzīvot šķiršanos no kāda drauga, kurš šobrīd piedzīvo lielas pārmaiņas savā dzīvē. Šķiršanās pamatā var būt arī jūsu abu nesaskaņas un dažādie dzīves uzskati, mērķi, viedokļi. Diemžēl, kāda tava drauga vai draugu rīcība var rezultēties tiesu darbos. Var gadīties, ka liksi lielas cerības uz kādu nereāli piepildāmu mērķi vai sapni. Centies raudzīties reālistiski un pieiet visam praktiski, lai pasargātu sevi no zaudējumiem un vilšanās. Konfliktu iniciators šajā nedēļā lielākoties būsi tu pats. Daži gados jauni Zivju zīmes pārstāvji šonedēļ var uzsākt kopdzīvi ar savu otro pusīti vai saņemt bildinājumu. Iespējams, apsvērsi jaunas darba iespējas. Daudz komunicēsi ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet. Zivju zīmē dzimušās sievietes piedalīsies kādā nozīmīgā, draugu vai ģimenes lokā esoša pāra notikumā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.