Home Bez tēmas Horoskops pirmdienai, 3.jūlijam

Horoskops pirmdienai, 3.jūlijam

0
Pexels.com/Rasmus Svinding/CC0 License
Pexels.com/Rasmus Svinding/CC0 License

Šodien Mēness virzās cauri Skorpiona zīmei, kas daļai šajā dienā var atnest veiksmi, daļai, diemžēl, neveiksmi. Ūdens stihiju pārstāvošajām zīmēm ieteicams tiekties pēc saviem sapņiem. Zemes zīmju pārstāvjiem var nākties saskarties ar sarežģījumiem finanšu jomā vai mīlas dzīvē. Uguns zīmēs dzimušajiem būs darba pilnas rokas un lielā mērā viss būs atkarīgs no spējas būt fiziski enerģiskiem un emocionāli izturīgiem. Gaisa zīmju pārstāvjiem priekšā dažādi izaicinājumi.

Auns

Veiksmīga diena, lai sastādītu plānu tuvākai un tālākai nākotnei. Ieteicams koncentrēties ne vien uz ar darbu un izglītību saistītajiem projektiem, bet karjeru kopumā. Saglabā skaidru skatu uz apkārt notiekošo un nepārvērtē savas spējas. Tava veiksmes krāsa šajā dienā būs dzeltenā.

Vērsis

Piemērota diena iecerēto mērķu sasniegšanai, sevišķi sev sirdij tuvu un personisku plānu realizēšanai. Iespējams, gūsi negaidītu peļņu vai īpaši izdevīgu iespēju. Tici tam, ka nekas nav neiespējams.

Dvīņi

Dvīņiem ieteicams šo dienu veltīt atpūtai un relaksācijai. Svarīgi saglabāt koncentrēšanos un veltīt visu savu enerģiju kaut kam vienam. Paraugies uz to, ko jau esi sasniedzis un lepni uzsit sev pa plecu. Spēku varēsi smelties no zelta izstrādājumiem.

Vēzis

Esi gatavs uz visu! Pavērsies durvis vairākām jaunām, izdevīgām iespējām. Tie var būt gan darba piedāvājumi, gan citas pārmaiņas. Lai kas arī notiktu, tu pavisam noteikti to esi nopelnījis, tādēļ steidz baudīt labklājības un pārticības pieaugumu. Veiksmi šajā dienā atnesīs sarkanā krāsa.

Lauva

Tev šodien nāksies būt elastīgam. Gaidāmi dažādi notikumi karjeras jomā. Iespējams, tev ir vairākas vīzijas par to, ko vēlies sasniegt, taču nav ideju, kā to izdarīt. Atrodi laiku meditācijai un  pilnvērtīgai atpūtai, lai smeltos tik ļoti nepieciešamo enerģiju.

Jaunava

Šodien ieteicams fokusēties uz finansēm un karjeru. Ģimenes locekļi var tev pamatīgi spēlēt pa nerviem. Iespējams, iesaistīsies kādā ilgtermiņa projektā. Pārdomā savas intereses un investīcijas tajā, kā arī kas būs tas, ko iegūsi pie tā ilgstoši strādājot. Esi tālredzīgs.

Svari

Ievelc dziļi elpu un aizskaiti līdz trīs. Šodien jutīsies kā no laivas izmests, ķersi un grābsi visu, ko vari un apkārt valdīs haoss. Centies darbus veikt secīgi, vienu pēc otra un izvairies no jebkādiem traucēkļiem. Tava veiksmes krāsa – zaļā.

Skorpions

Neļauj īslaicīgiem kārdinājumiem stāties ceļā taviem lielajiem ilgtermiņa mērķiem. Var nākties saskarties ar dažādiem šķēršļiem, pieņemot nozīmīgus lēmumus. Nezaudē koncentrēšanos uz svarīgo un nešķied savu enerģiju pa labi un pa kreisi.

Strēlnieks

Ceļš augšup pa karjeras kāpnēm var uzņemt apgriezienus, kā rezultātā uz saviem pleciem izjutīsi arvien smagāku pienākumu slogu. Velti sev nepieciešamo laiku pārdomām. Raizes var sagādāt bailes par to, kā pārmaiņas ietekmēs attiecības ar ģimenes locekļiem. Izmanto meditāciju, boksu vai citas fiziskās aktivitātes, lai atbrīvotos no emocionālās spriedzes.

Mežāzis

Esi gatavs dažādām pārmaiņām. Diena būs piesātināta ar dažādiem notikumiem un kārtējo reizi pierādīsies, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Jutīsies fiziski un emocionāli spēcīgs. Izmanto lietderīgi šodien jūtamo enerģijas pieplūdumu.

Ūdensvīrs

Šīs dienas gaitu lielā mērā noteiksi tu pats. Iespējams, savā dzīvē šobrīd tev ir vairāk jautājumu, nekā atbilžu. Varbūt beidzot ir pienācis laiks nākamajam solim vai radikālām pārmaiņām karjerā? Izvērtē visas sev pieejamās opcijas.

Zivis

Tu ne pret ko neattiecies vieglprātīgi un sevišķi nopietni attiecies pret mīlestību. Ja pie tavām durvīm klauvē kāda mīloša dvēsele, dod viņai iespēju. Tu nekad nevari paredzēt, kur šīs attiecības tevi aizvedīs. Seko savai sirdij. Veiksmes krāsa šajā dienā – gaiši zilā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.