Home Bez tēmas Mazbērnus izmeta pa logu, paši izlēca. Mihails ar sievu naktī izglābušies postošā...

Mazbērnus izmeta pa logu, paši izlēca. Mihails ar sievu naktī izglābušies postošā ugunsgrēkā

0

 

Dramatiski notikumi risinājušies Sesilē, kur kādai ģimenei nodegusi māja. Nelaime pamanīta pēdējā brīdī, lai paspētu paglābt pašu svarīgāko – dzīvību, vēsta LNT Degpunktā.

 

 

Drošākā un faktiski arī vienīgā izeja vairs bijusi otrā stāva logs. “Labi, ka dzīvi palikām,” stāsta Mihails, kura sieva, 2.grupas invalīde, salauzusi roku un kāju. Pirms tam gan pa logu padevusi vīram mazbērnus – vienam trīs gadi, otram 9 mēneši, kurš vienu pēc otra Mihails noķēris un nogādājis drošībā. Uz galvas krituši šīfera gabali no degošā jumta.

 

 

Mihails stāsta, ka meita ar znotu aizbraukuši ciemos uz Latgali, bet paši palikuši ar mazbērniem. Aizgājuši gulēt ap plkst. 21, bet pusdivos naktī Mihails pamodies kā no sapņa. Bijis dzirdams sprāgstoša šīfera troksnis. Visticamāk, saimnieku pamodinājis kaķis, tādējādi izglābjot gan viņu, gan pats savu ādu.

 

 

Viņš ir pateicīgs vietējai pašvaldībai, kas ierādījusi vietu vienistabas dzīvoklītī, bet vēlāk došot plašāku pajumti. Savādāk nāktos dzīvot mašīnā, kas ir vienīgā lieta, ko ar kaimiņu palīdzību izdevās paglābt no liesmām.

 

 

Nodegusī ēka pieder pagastam un Mihails ar sievu bija vienīgie tās iemītnieki. Drīzumā tajā plānoja ievākties vēl kāda ģimene, kas iegādājusies daļu nama. Runājot par aizdegšanās iemesliem, pirmais uzliesmoja šķūnis. Mihails gan nesaprot, kādēļ, jo tur neesot pat elektrība.

 

 

Šobrīd ģimenei ļoti noderētu dažādas sadzīves mantas – gulta, ledusskapis. Mihaila tālrunis, ja varat palīdzēt –  26223795.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.