Home Slavenības Strauji pasliktinās dziedātāja Robija Viljamsa veselības stāvoklis

Strauji pasliktinās dziedātāja Robija Viljamsa veselības stāvoklis

0
Hello Magazine
Hello Magazine

Piedaloties TV šovā Loose women, Aida Fīlda knapi spēja valdīt asaras, kad runājusi par sava vīra Robija Viljamsa veselības likstām.

 

43 gadus vecā angļu dziedātāja un dziesmu tekstu autora karjera sākās 1990. gadu sākumā, grupas Take That sastāvā, taču 1995. gadā viņš no tās aizgāja un uzsāka veiksmīgu solo karjeru, ciešot no trauksmes un panikas lēkmēm, ko varot sajaukt ar sirdsdarbības problēmām.

 

Fīlda atklājusi, ka šo likstu dēļ, kas vīru nomoka jau vairākus gadus, Viljamss vairākas reizes ticis hospitalizēts.

 

Viņa uzsvērusi, ka stāvoklis aizvien pasliktinās un panikas lēkmes vīru nomokot aizvien biežāk, ietekmējot kā viņa emocionālo, tā fizisko pašsajūtu.

 

Aida Fīlda atklāti atzinusi, ka viņai visgrūtāk ir samierināties ar to, ka viņa nezina, kā mīļotajam šajos brīžos palīdzēt.

 

Viljamss un amerikāņu aktrise attiecības uzsāka 2006. gadā. 

 

Trīs gadus vēlāk – 2009. gada Ziemassvētku laikā pāris saderinājās. Savukārt kāzas tika svinētas 2010. gada 7. augustā mūziķa mājās Beverlihilzā, Amerikas Savienotajās Valstīs.

 

2012. gada 18. septembrī ģimenē ienāca pirmdzimtā – meita Teodora Rouza. 2014. gada 27. oktobrī Viljamss un Fīlda sagaidīja pasaulē nākam dēlu Čārltonu Čārliju Valentīnu.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.