Home Bez tēmas Horoskops 26. jūnijam

Horoskops 26. jūnijam

0
Pexels.com

Divdesmit sestajā jūnijā augošais Mēness ieiet Lauvas zīmē. Šīs zīmes pārstāvjus raksturo visai vājas komunikācijas prasmes un spēcīga vēlme komunicēt. Viņiem rūp apkārtējo labklājība, tomēr uz pasauli viņi raugās tikai un vienīgi no sava skatu punkta, kā rezultātā notiek atsvešināšanās no sev līdzās esošajiem cilvēkiem. Šajā dienā centies vairāk ieklausīties apkārtējos, lai izprastu viņu vēlmes, vajadzības un atrastu labāko veidu, kā tās piepildīt.

 

Auns

Auniem šajā dienā vajadzētu darīt visu, lai ietaupītu sev laiku un izvairītos no nepatikšanām nākotnē. Tu izvairies no sastrādāšanās ar apkārtējiem, jo uzticies tikai un vienīgi pats sev. Velti savu laiku un enerģiju tam, lai iemācītos veiksmīgāk komunicēt ar citiem cilvēkiem. Tādejādi turpmāk nebūs jāiznieko laiks, domājot, kā no šīs komunikācijas izvairīties.

 

Vērsis

Vērši ir tik ļoti neieinteresēti komunikācijā ar apkārtējiem, ka Mēness Lauvas zīmē īpašu ietekmi uz tiem neatstās. Neskatoties uz to, ieteicams šodien vairāk pievērsties tieši savstarpējo attiecību uzabošanai. Iesākumam derēs, ja centīsies nebūt tik kategorisks un atturīgs pret katru, kurš cenšas ar tevi uzsākt sarunu.

 

Dvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvji ar komunikācijas prasmēm ir ļoti dāsni apdāvināti, tomēr jāņem vērā, ka šodien tu vairāk vēlēsies runāt par sevi. Tas, vai šī tēma būs interesanta apkārtējiem, atkarīgs no taviem sarunu biedriem. Iespējams, izdosies atrast kādu, kurš labprāt uzzinātu par tevi ko vairāk.

 

Vēzis

Vēžiem, kuri šodien sevī jūt vēlmi vairāk pastāstīt par sevi, vajadzētu atrast kādu, kurš to patiesi vēlās dzirdēt. Vislabākais sarunu biedrs pavisam noteikti būs tavs mīļotais cilvēks vai laulātais draugs. Atsevišķos gadījumos saruna var veiksmīgi noritēt arī ar bērnu, māsu, brāli vai citu tuvinieku.

 

Lauva

Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu atcerēties teicienu, kurš vēsta, ka runāšana ir sudrabs,taču klusēšana – zelts. Apkārtējie zin, ka, iesaistoties sarunā ar tevi, tā lielākoties arī ritēs par un ap tevi. Šodien ļauj sarunas gaitu un tematu izvēlēties savam sarunu biedram.

 

Jaunava

Jaunavas zīmes pārstāvji nav lieli runātāji un, vēl jo vairāk, tie nemīl runāt paši par sevi. Iespējams, visprātīgāk šajā dienā tev būtu turēties tālāk no apkārtējiem, lai izvairītos no liekiem traucēkļiem un citu cilvēku monologiem par savu dzīvi.

 

Svari

Svari šodien nesastapsies ar ievērojamiem konfliktiem, taču lielāka spriedze kā vienmēr var valdīt Ūdensvīru un Skorpionu tuvumā. Lai arī, atšķirībā no daudziem šajā dienā, tu nemīli runāt par sevi, visai vērtīgi būtu padalīties ar citiem ar savām metodēm, kuras pielieto, risinot apkārtējo problēmas. Iespējams, tas palīdzēs viņiem nākotnē tikt ar tām galā pašiem.

 

Skorpions

Skorpiona zīmes pārstāvjiem vajadzētu būt piesardzīgiem un atcerēties, ka fakts, ka cilvēks zin savu vērtību, nenozīmē, ka viņš neciena un zemu novērtē apkārtējos. Emocionālākie Skorpioni var justies nenovērtēti, pat aizskarti sarunās ar apkārtējiem. Tā vietā, lai ļautu eksplodēt savām emocijām, vienkārši dalies savās sajūtās ar sarunu biedru.

 

Strēlnieks

Strēlnieki šodien būs gan ieinteresēti uzklausīt citus, gan labprāt padalīsies paši ar saviem stāstiem. Tu mīli klausīties dažādus, pieredzes un piedzīvojumu pilnus stāstus un tādi šajā dienā netrūks.

 

Mežāzis

Mežāža zīmes pārstāvjiem vajadzētu izvairīties no vēlmes izmantot mēnesi Lauvas zīmē, lai lielītu sevi priekšniecībai un citiem augstāk stāvošiem cilvēkiem. Tu esi ļoti ambiciozs, taču ārišķīga sasniegumu uzskaitīšana nebūt nav tas labākais veids, kā doties augšup pa karjeras kāpnēm.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu padalīties ar apkārtējiem ar savu anekdošu un citu humora, asprātību pilnu stāstu krājumu, taču izvairīties no dalīšanās ar savu personīgo viedokli. Šodien neviens nebūs uz mutes kritis un pārāk dziļa ieslīgšana dažādās ideoloģijās gluži vienkārši telpu piepildīs ar tukšu vārdu jūru.

 

Zivis

Zivju zīmes pārstāvjus, pateicoties viņu spējai izprast apkārtējos cilvēkus un viņu emocijas, Mēness Lauvas zīmē neietekmēs. Neskatoties uz to, centies izvairīties traucēkļiem, kuri var izsist tevi no sliedēm vai atraut no darba. Tādu šodien būs daudz, kas var tikai vēl negatīvāk ietekmēt tavas jau tā vājās spējas saglabāt koncentrēšanos uz darāmo darbu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.