Home Nopietnāk Vācijā pazudušais Andris atradies – viņam notikusi nelaime

Vācijā pazudušais Andris atradies – viņam notikusi nelaime

0

53 gadus vecais Andris Brokāns, kurš 2017. gada 5. jūnijā pazuda bez vēsts Vācijā, Minhenē, otrdien atradies Berlīnes slimnīcā, kur nokļuva nelaimes gadījuma rezultātā. Par laimi dzīvs un veseļojas, vēsta Bezvēsts.lv

 

Par to Bezvēsts.lv paziņoja pazudušā Andra meita, ar kuru sazinājās Facebook lietotāji, kādā no Berlīnes iebraucēju grupām izlasot berlīnieša Aleksandra paziņojumu. Vīrietis sociālajā tīmeklī uzrunāja Berlīnes iedzīvotājus ar lūgumu palīdzēt Andrim. Informācija ātri tika padota tālāk un rezultātā pazudušo šodien veiksmīgi atrada tuvinieki.

 

Pateicamies visiem, kas palīdzēja Bezvēsts.lv brīvprātīgajiem izplatīt informāciju un meklēt pazudušo ārzemēs! Izrādās, ka līdzjūtīgu un atsaucīgu cilvēku ir ļoti daudz gan pie mums Latvijā, gan Vācijā!

 

Atgādinām, ka 2017. gada 5.jūnijā, 53 gadus vecais Andris Brokāns izgāja no viesnīcas Minhenē (Vācijā), un devās nezināmā virzienā, līdz pat vakardienai par sevi nedodot nekādas ziņas. Vīrietis devās strādāt uz Vāciju 2.maijā, un pēdējā komunikācija pa tālruni notika jūnija pirmajos datumos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.