Home Bez tēmas LĪGO HOROSKOPS – 23. jūnijs

LĪGO HOROSKOPS – 23. jūnijs

0
Foto:Unsplash.com/Dakota Roos/CC

Divdesmit trešajā jūnijā mēness turpina savu ceļu cauri Dvīņu zīmei. Dvīņi ir sociāli ļoti aktīvi cilvēki un šī iezīme šodien atspoguļosies arī citu zīmju pārstāvjos. Tiesa gan, ņemot vērā nelielo mēness izmēru, to ietekme būs visai maza un spēcīgāko zīmju pārstāvji to var nemaz neizjust. Šodien ieteicams būt uzmanīgiem, lai pasargātu sevi no citu cilvēku centieniem veikt dažāda veida postījumus, kā arī pašiem izvairīties no šādas ļaunprātīgas rīcības.

 

Auns

Auna zīmes pārstāvjiem jāuzmanās, lai viņu lielais entuziasms attiecībā pret darbu nav tas, kas viņus patiesībā attur no pienākumu pildīšanas. Tevi ļoti saista tas, ko tu ikdienā dari un tas parasti atspoguļojas arī tavos darbos. Diemžēl, šodien, kad mēness ir Dvīņu zīmē, darbu izpilde var manāmi kavēties.

 

Vērsis

Vērša zīmē dzimušie ir ne pārāk sociāli cilvēki, kuri ir orientēti uz darbu un savu pienākumu izpildi. Tas nozīmē, ka mēness Dvīņu zīmē tevi nespēs sevišķi ietekmēt. Neraugoties uz to, apkārtējie būs visai pļāpīgi un var tevi iztraucēt, tādēļ labāk turies nostāk no citiem.

 

Dvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvjiem ieteicams pievērsties darbam, tomēr būt atvērtiem pret apkārtējiem, ja tas nepieciešams. Tu reti kad darbu liec pirmajā vietā un šo dienu jo sevišķi labprātāk pavadītu pļāpājot, tādēļ īpaši būtiski ir koncentrēties uz saviem pienākumiem un maksimāli izvairīties no potenciālajiem traucēkļiem.

 

Vēzis

Vēži darba laikā lielākoties veiksmīgi spēj saglabāt koncentrēšanos uz saviem pienākumiem un sarunām tie ļaujas darba dienas beigās, atnākot mājās. Centies respektēt savu tuvinieku vēlmes un vajadzības, tai skaitā vēlmi vai, gluži otrādi, nevēlēšanos runāt, sevišķi, ja kāds no viņiem ir Jaunavas vai Vērša zīmes pārstāvis.

 

Lauva

Lauvām šajā dienā ieteicams būt līdzvērtīgās lomās ar saviem sarunu biedriem. Tu esi ļoti runātīgs cilvēks un bieži vien uzņemies vadību pār sarunu gaitu. Tā nav problēma, ja citi tajās iesaistītie ir klusie ūdeņi, taču šodien, kad ik vienam būs uz mēles kas sakāms, ļauj pilnvērtīgi izteikties arī pārējiem.

 

Jaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem durvis uz pārējo pasauli šajā dienā ieteicams turēt aizvērtas, taču ne aizslēgtas. Nereti tavs darbs ir piesātināts ar dažādām nozīmīgām, sarežģītām detaļām, līdz ar to jebkādi traucēkļi ir nevēlami. Nebaidies darīt zināmu citiem, ka esi iztraucēts, taču nekļūsti pārlieku agresīvs.

 

Svari

Dienā, kad apkārtējie būs īpaši noskaņoti uz sarunām, pieaug arī risks izcelties dažādiem konfliktiem, tomēr tev nav iemesla raizēties. Centies netrāpīties citiem ceļā un ļauj apkārtējiem gūt mācību, pašiem meklējot risinājumu savām problēmām.

 

Skorpions

Skorpiona zīmes pārstāvjiem ieteicams būt žēlsirdīgākiem. Šodien apkārt virmos neskaitāmi daudz vārdu, no kuriem liela daļa var šķist aizvainojoši. Atceries, ka vairumam cilvēku nav un nebūs nolūka tevi sāpināt. Ja saglabāsi skaidru un vēsu prātu, diena aizritēs uz mierīgas nots.

 

Strēlnieks

Strēlniekiem nevajadzētu izvairīties no sarunām šajā dienā, tomēr vēlams būt izvēlīgiem un neiesaistīties visās pēc kārtas. Tu labprāt izbaudi stāstus no citu cilvēku privātās dzīves un diskusijas, kuras piesātinātas ar noderīgu pieredzi un informāciju. Visā sarunu gūzmā starp ikdienišķām čalām un intrigām atradīsi arī ko sev sirdij tīkamu.

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu atrast iespēju apmeklēt kādu publisku pasākumu dienas noslēgumā, pēc darba dienas beigām. Tu esi diezgan komunikabls,  taču, atšķirībā no citiem, spēj labāk nošķirt izklaidi no darba, tādēļ vari mierīgi ļauties izklaidēm, kad būsi ticis galā ar saviem pienākumiem.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šajā dienā ieteicams lūkoties pēc aizraujošiem un izaicinošiem sarunu biedriem. Protams, vienmēr vieglāk uzsākt un uzturēt sarunu ar kādu, pār kuru droši zini, ka bez piepūles gūsi pārākumu, tomēr šāda veida pieredze nav ne lietderīga, ne vērā ņemama.

 

Zivis

Zivju zīmes pārstāvjiem vajadzētu noslēgties no ārpasaules šajā dienā. Nereti galvenais traucēklis ikdienas gaitās sev esi tu pats, neraugoties uz to, ko dara apkārtējie. Šodien tevi izsist no ritma viegli izdosies arī līdzcilvēkiem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.