Home Bez tēmas Horoskops 22. jūnijam

Horoskops 22. jūnijam

0

Divdesmit otrajā jūnijā tikpat kā izdilušais Mēness sirpis ieiet Dvīņu zīmē. Dvīņi bieži vien tiek raksturoti kā pļāpīgi cilvēki un tenku vāceles, tomēr citiem retāk pamanīts paliek viņu asais prāts, kurš, nepieciešamības gadījumā, spēj viņus pasargāt no dažādām sarežģītām situācijām. Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var šķist aizvainojošs gan tev pašam, gan līdzcilvēkiem.

Auns

Auna zīmē dzimušajiem ieteicams izvairīties no pārāk lielas mutes virināšanas to cilvēku klātbūtnē, ar kuriem pagātnē ir bijušas kaut kāda veida nesaskaņas, neraugoties uz to vai konkrētā persona ir augstāk vai zemāk stāvoša par tevi. Bieži vien tu raugies uz citiem no augšas un, ja gadās kādu aizvainot, nepievērs tam sevišķu uzmanību, tomēr vari būt drošs, ka viņi šo pāridarījumu nav aizmirsuši.

Vērsis

Vēršiem ieteicams iepazīties ar savu auditoriju, pirms uzsākt dalīties ar savām dzīves gudrībām. Tu mēdz daudz un pat pārāk daudz nodoties savam darbam, kā rezultātā nepievērs uzmanību tam ko un kam grasies teikt. Šodien esi apdomīgāks, lai izvairītos no neveiklām situācijām.

Dvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem vajadzētu vairāk piedomāt pie saviem vārdiem šajā dienā. Tu esi ļoti komunikabls cilvēks un bieži vien tieši tavs pļāpīgums noved tevi pie nepatikšanām. Tā kā šodien jutīsies īpaši zinošs visās dzīves jomās, pastāv ievērojami liels risks pateikt nepiemērotākos vārdus nepiemērotākajā brīdī, turklāt nepiemērotākajam cilvēkam.

Vēzis

Gados jauniem Vēžiem šodien ieteicams vairāk respektēt par sevi pieredzē un gadu skaita ziņā bagātākos cilvēkus. Gados vecākiem Vēžiem savukārt jāvērš uzmanība uz cilvēkiem sev apkārt – ja jaunie jokus un sarkasmu uztvers visai viegli, pieaugušie dažus no tiem var arī nesaprast vai pārprast.

Lauva

Lauvām ieteicams atlaist grožus nedaudz vaļīgāk un atbrīvot gan sevi, gan citus no mākslīgi uzliktā standarta. Tu allaž uzņemies līdera lomu, lai spētu kontrolēt visu apkārt notiekošo, taču šodien šie centieni, visticamāk, izrādīsies veltīgi.

Jaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem šo dienu vēlams pavadīt vienatnē. Tu neesi sevišķi socializēties kārs cilvēks un šodien komunikācija ar citiem sagādās teju riebumu. Piespiežot sevi darīt to, ko izteikti nevēlies, vari sagādāt tikai liekas problēmas pats sev.

Svari

Svariem ieteicams iestāties un parūpēties par mieru visapkārt, kad tas nepieciešams, tomēr atšķirībā no citām reizēm labāk nogaidīt un tad piedāvāt savu palīdzību dažādu konfliktu risināšanā. Apkārtējie šodien manāmi spēlēs viens uz otra nerviem, taču lielākoties mērķis tam visam būs sava veida izklaide un tvaika nolaišana.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem nav jābaidās būt dzēlīgiem, kad tas patiešām nepieciešams, taču citkārt ieteicams turēt mēli aiz zobiem. Apkārtējie būs visai bezkaunīgi šajā dienā, taču ne katrs viņu vārds vai rīcība traktējams kā uzbrukums. Ja tomēr skaidri jaušama ļaunprātīga rīcība, nekavējies sevi aizstāvēt.

Strēlnieks

Strēlniekiem ieteicams šajā dienā atrast laiku būšanai vienatnē. Tu allaž izbaudi divvientulību ar sevi un šodien kāre pēc tās tikai pieaugs. Vairums cilvēku šajā dienā vēlēsies pavilkt viens otru uz zoba, taču ir skaidrs, ka tev šādas spēlītes nepavisam neiet pie sirds.

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu sekot saviem instinktiem šajā dienā. Tu reti kad baidies aizstāvēt savas idejas un viedokli, tomēr esi gana piesardzīgs, tādēļ vispirms rūpīgi pārdomā ko un kam teikt. Ja ļausies ietekmei, ko atnesīs mēness Dvīņu zīmē, taču nezaudēsi kontroli pār saviem vārdiem un darbiem, diena aizritēs veiksmīgi.

Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šī būs vēl viena lieliska diena dinamiskām un sacensību pilnām diskusijām, tomēr ieteicams nepieiet šīm lietām pārlieku nopietni. Tu patiesi izbaudi argumentus un šodien spēsi atrast gana cienīgu pretinieku, ar kuru tajos iesaistīties.

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem nevajadzētu baidīties no iesaistīšanās sarunās tikai dēļ apkārtējo asās mēles šajā dienā. Tu lieliski spēj izprast citus cilvēkus un vari lepoties ar spēcīgu intuīciju, kura lieti noderēs un palīdzēs ikdienas gaitās arī šodien.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.