Home Nopietnāk Ļoti skumja ziņa šorīt saņemta no Jelgavas puses

Ļoti skumja ziņa šorīt saņemta no Jelgavas puses

0

Traģisku vēsti otrdienas rītā ziņo Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

 

 

Vakar plkst. 15.09 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Svētes pagastu, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, Ruļļu karjerā bija iebraukusi smagā automašīna. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji pārmeklēja ūdenstilpni un izcēla cilvēku, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi. Savukārt, izmantojot karjeras ekskavatoru un tauvas palīdzību, tika izcelta smagā automašīna.

 

 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.jūnija plkst. 6.30 līdz 20.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 51 izsaukumu – uz 30 ugunsgrēku dzēšanu, uz 20 glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 

 

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sausā zāle, skaidas, zari, krūmi, sadzīves mantas, meža zemsedze, palete, apgaismojuma vads, elektrības transformatora izolators, elektrības instalācija un griestu pārsegums, četras vieglās automašīnas, divi šķūņi, saimniecības ēka un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

 

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji vakar Buļļu ielā Rīgā no koka nocēla kaķi, Jaunajā ielā Talsos uz blakus teritoriju tika pārvietoti divi kaiju mazuļi, kas atradās pirmsskolas izglītības iestādes teritorijā, Vecumnieku novada Valles pagastā tika izcelts šahtā iekritis kaķis un palaists brīvībā, Mellužu ielā Rīgā izcelta baseinā iekritusi kaija,  Maskavas ielā Rīgā atbrīvots balkona durvīs iesprūdis kaķis, bet Kļavu ielā Jelgavā tika atbrīvots jumta korē aizķēries putns.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.