Home Nopietnāk Londonas ugunsgrēks: Kembridžas hercogs pārkāpj karalisko protokolu, lai izdarītu ko aizkustinošu

Londonas ugunsgrēks: Kembridžas hercogs pārkāpj karalisko protokolu, lai izdarītu ko aizkustinošu

0

Kembridžas hercogs Viljams, kurš kopā ar vecmāmiņu karalieni Elizabeti II piektdien apmeklējis “Grenfell Tower” ugunsgrēkā cietušos un upuru tuviniekus, pārkāpis karalisko protokolu, lai apskautu kādu raudošu sievieti, vēsta britu mediji.

 

“Viņam tiešām rūp!” pēc šāda notikumu pavērsiena sacījuši apkārtējie. Attēls ar Viljama skavās esošo Fatimu Džafari (78) tika pārpublicēts neskaitāmās interneta vietnēs un sociālajos tīklos, sekmējot nācijas vienotību pēc traģiskajiem notikumiem.

 

Fatimas vīrs Ali Džafari (82) pazuda degošajā ēkā un līdz pat šim brīdim par viņu nekas nav dzirdēts. Ugunsgrēka brīdī Fatima un viņas meita Marija izgāja no sava 11.stāva dzīvokļa, lai aplūkotu, cik nopietni ir postījumi. Atpakaļ viņas vairs netika – jau brīdi vēlāk liesmas aprija viņu dzīvokli.

fern

Kad raudošā sieviete iekrita Viljama skavās, arī viņš kundzi apskāva, tādejādi pārkāpdams karalisko protokolu. Pārsteidzoša līdzjūtība, kādu bija velti sagaidīt no Lielbritānijas premjerministres Terēzas Mejas, kuras atkāpšanos pieprasa neskaitāmi pilsētas iedzīvotāji.

 

“Es neesmu nekas, bet karaliene un šīs valsts nākamais karalis atnākuši mani apciemot. Viņiem tiešām rūp,” nebeidza atkārtot saviļņotā Fatima.

 

Šobrīd varasiestādes apstiprina, ka ugunsgrēkā bojā gājuši 58 cilvēki – jau iepriekš 30 minētajiem upuriem sestdien pievienojās vēl 28 cilvēki, kuri tiek uzskatīti par mirušiem, jo ugunsgrēka brīdī atradušies ēkā. Meklēšanas darbi turpinās un glābēji, kuri mirstīgo atlieku meklēšanā izmanto arī suņus un dronus, sasnieguši ēkas augšējos stāvus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.