Home Nopietnāk Traģiska vēsts no bērnudārza, kas atradās nodegušajā Londonas ēkā

Traģiska vēsts no bērnudārza, kas atradās nodegušajā Londonas ēkā

0

Londonas traģēdijā pazuduši 15 pavisam mazi bērni no pusgada līdz 4 gadu vecumam, kuri apmeklēja mājas pirmajā stāvā esošo bērnudārzu – oficiālajā pazudušo sarakstā, kurā ir 76 cilvēki, minēti tikai daži no viņiem, vēsta britu The Mirror.

 

Bērnu aprūpes darbiniece centrā “Grenfell Nursery” savai radiniecei pastāstījusi, ka vēl trīs diennaktis pēc ugunsnelaimes bezvēsts pazuduši 15 mazie bērnudārza apmeklētāji vecumā no pusgada līdz 4 gadiem. Iestāde ir gatava ļaunākajam.

 

“Liela daļa šo bērnu kopā ar vecākiem dzīvoja šajā pat ēkā,” radiniece pastāstījusi medijiem. “Mana māsa teica, ka pazuduši 15.”

 

Dārziņa pārstāve Širlija Silvestera medijiem atklājusi, ka ir pazuduši mazi bērni, bet konkrētu skaitu neatklāja. Arī viņa atzinusi, ka daudz bērni, kuri apmeklējuši iestādi, dzīvojuši tieši šajā mājā.

 

Ir vairākas aculiecinieku liecības, ka uguns paņēmusi veselu ģimeņu dzīvības.Daudzi no viņiem dzīvoja ēkas augšējos stāvos un nokļuva nāves slazdā – liesmu un biezo dūmu dēļ vairs nebija ne iespējams nokļūt lejā pašiem, ne viņus varēja sasniegt glābēji.

 

Šobrīd oficiāli tiek ziņots jau par 58 mirušiem, bet 76 pazuduši bez vēsts. Starp šiem vārdiem tikai seši ir bērni vecumā līdz 4 gadiem. Ikviens, kurš pēc ugunsgrēka ievietos slimnīcā, ir atpazīts un šis fakts paziņots ģimenei. Slimnīcā miris viens ugunsgrēkā cietušais, bet 12 atrodas kritiskā stāvoklī.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.