Home Nopietnāk ‘Lūdziet par mani!’ Identificēts otrais Londonas ugunsgrēka upuris

‘Lūdziet par mani!’ Identificēts otrais Londonas ugunsgrēka upuris

0

Vēl vakar visapkārt ‘Grenfell Tower’ tika izlīmētas lapiņas ar Kadijas Saijes vārdu un fotogrāfiju, bet šodien apstiprinājies ļaunākais – viņa šajā baisajā nelaimē nav izdzīvojusi.

Šodien vietējā 24 gadus vecā māksliniece, fotogrāfe ir identificēta un diemžēl arī viņa ir starp tiem nu jau 30, kuri oficiāli atzīti par mirušiem. Viņa ir otrā, kuras vārds ir identificēts un atklāts.

Kad liesmas jau plosīja ēku, Kadija bija nosūtījusi ziņu tuviniekiem: „Lūdzu, aizlūdziet par mani!” Pagaidām nav ziņu par jaunās sievietes māti Mariju, kura ugunsgrēka brīdī bijusi kopā ar Kadiju viņas dzīvoklī 20. stāvā.

Saijes draugs Deivids Lemijs publiskojis ierakstu sociālajā vietnē Twitter, kur rakstījis: „Dusi mierā, Kadija. Dievs svētī tavu skaistu dvēseli. Es sēroju par šo traģisko brīnišķīgās jaunās sievietes zaudējumu.”

Sievietes paziņa Nikola Grīna atklājusi britu medijiem, ka nelaimīgajā naktī aptuveni ap plkst. trijiem, Kadija sūtījusi ziņas saviem tuviniekiem Facebook, jo viņas telefons nav darbojies. „Facebook ziņās viņa rakstīja, ka atrodas savā dzīvoklī un nevar izkļūt ārā, jo dūmi visapkārt ir pārāk biezi un necaurredzami. Viņa rakstīja, ka vienkārši netiek nekur ārā un lūdza, lai cilvēki par viņu aizlūdz. Viņa rakstīja: „Necaurredzami dūmi. Uguns ir arī manā stāvā. Es nevaru izkļūt no dzīvokļa. Lūdzu aizlūdziet par mani un manu mammu!”,” atklājusi Grīna.

Deivids Lemijs uzsvēris arī to, ka Kadija bijusi talantīga māksliniece, kuras darbi šobrīd ir izlikti Venēcijas biennālē, kas ir nozīmīga mūsdienu mākslas izstāde, kas notiek katru otro gadu Venēcijā, Itālijā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.