Home Nopietnāk ‘Atvadies no viņas!’ Sirdi plosošs stāsts no nakts Londonas ugunsgrēkā

‘Atvadies no viņas!’ Sirdi plosošs stāsts no nakts Londonas ugunsgrēkā

0

Vēl viena ‘Grenfell Tower’ upura brālis atklājis patiesi sirdi plosošu stāstu, ko nācies piedzīvot nelaimīgajā ugunsgrēka naktī, ziņo britu mediji.

Zainaba Dīna (41) un viņas divus gadus vecais dēliņš Džeremijs tika brīdināti, lai paliek savā 14. stāva dzīvoklī, kad naktī uz 14. jūniju sākās baisais ugunsgrēks. Viņa piezvanīja savam brālim Fransisam (47) un izstāstīja, ka ēku, kurā viņa dzīvo pārņem milzu uguns.

Fransiss teica:” Bija aptuveni plkst. 2 naktī un es gulēju. Mana māsa man piezvanīja, lai pateiktu, ka viņas māju plosa uguns. Viņa teica, ka uguns ir visapkārt. Es ātri apģērbos un steidzos turp, cik ātri vien varēju. Viņa raudāja un viss, ko viņa varēja pateikt, bija tas, cik šausmīgi tas ir un, cik daudz dūmu ir visapkārt. Es teicu viņai, lai viņa dodas uz kāpnēm, lai mēģina tikt laukā, bet viņa atbildēja, ka esot stingri piekodināts nepamest dzīvokli.”

Ugundzēsējs, kurš atradās ārpusē, bija dzirdējis kā Fransiss atkal runā ar māsu pa telefonu un palūdzis, lai vīrietis iedod viņam aprunāties ar satraukto sievieti.

Fransiss stāstīja: „Viņš teica manai māsai, lai viņa saglabā mieru, ka viņi (ugunsdzēsēji) dodas viņai pakaļ. Viņš turpināja to atkārtot viņai atkal un atkal. Bet tad viņš pasniedza man telefonu un noteica: „Pasaki viņai, ka tu viņu mīli!”. Tobrīd es sapratu, ka nākas gaidīt ļaunāko. Māsas telefons izslēdzās un es vairs nevarēju ar viņu sazināties.”

Zainaba un viņas dēls nav ne redzēti, ne dzirdēti, nav vairs nekādu ziņu par viņiem kopš trešdienas plkst. četriem no rīta. Izmisušie radinieki ir pārmeklējuši vietējās slimnīcas, apzvanījuši palīdzības dienestus cerībā, ka tomēr būs iespējams saņemt kaut nedaudz pozitīvākas ziņas par šo cilvēku likteņiem.

Sievietes draudzene Ivonne Freizere teikusi: „Viņa ir brīnišķīga meitene un viņas dēliņš ir tik jauks. Mēs esam bijuši slimnīcās, vietās, kur tiek piegādāts ēdiens un dzēriens, esam zvanījuši palīdzības dienestiem, bet nekur nevaram viņus atrast. Es pat nespēju aptvert to, ko viņiem nācās pārdzīvot. Viņai tika teikts, lai paliek dzīvoklī, bet viņa taču ir pietiekami jauna, lai varētu skriet lejā, cik ātri spēdama, viņi varējaskriet un glābties, bet mēs nezinām vai viņa to darīja un kas beigās ar viņiem notika.”

Jau ziņojām, ka baisajā ugunsgrēkā „Grenfell Tower” bojā gājuši 17 cilvēki, taču tiek prognozēts, ka viņu skaits diemžēl turpinās pieaugt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.