Home Nopietnāk Londona: Augšējos 3 stāvos neizdzīvoja neviens! Zināms pirmo upuru skaits

Londona: Augšējos 3 stāvos neizdzīvoja neviens! Zināms pirmo upuru skaits

0

Milzu nelaime Londonā – lielais ugunsgrēks 24 stāvu dzīvojamajā ēkā prasījis daudzas dzīvības. Šobrīd atliek cerēt un turēt īkšķus, lai šis skaits tomēr nepieaugtu.

Šobrīd ir zināms, ka 12 cilvēki šajā uguns nelaimē zaudējuši savas dzīvības, bet 78 guvuši ievainojumus un nogādāti  slimnīcās un 18 no viņiem ir kritiskā stāvoklī. Ēka atrodas uz sabrukšanas robežas.

Vietējāskopienas vadītājs, kurš strādā, lai atrastu upurus, atklāja: „Neviens, kurš dzīvoja augšējos trijos stāvos, diemžēl, neizdzīvoja. Mums ir saraksts ar bezvēsts pazudušajiem cilvēkiem. Ar bailēm nākas domāt, ka ēkā vēl varētu būt vismaz 50 vai pat simts cilvēku.”

„12 bojāgājušo skaits ir apstiprināts, bet tas palielināsies. Diemžēl. Es nedomāju, ka ēkā varētu būt vēl kāds, kurš būtu izdzīvojis,” sacīja Metropolitēna policijas komandieris Stjuarts Kandijs.

Ēkas tālākajās „kabatās” aizvien tiek turpināti dzēšanas darbi, jo ir vietas, kur piekļūt ir ļoti grūti. Glābēji turpinās darbu visu nakti, līdz būs pārliecināti, ka nodzēsts ir viss un pārmeklēts ikkatrs ēkas stūris.

Pašvaldības deputāte Džudita Bleikmena, kura dzīvo pāri ceļam, zināja stāstīt, ka mājā dzīvo 400 – 600 cilvēku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.