Home Bez tēmas Horoskops 15. jūnijam

Horoskops 15. jūnijam

0
Foto:Unsplash.com/Jeremy Bishop/CC

Piecpadsmitajā jūnijā dilstošais mēness turpina savu ceļu cauri Ūdensvīra zīmei. Šodien ik vienā iemājos šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgā vēlme pēc pārmaiņām, it īpaši sociālajā un  politiskajā jomā. Liec lietā dzīves gudrības, kuras esi guvis pēdējo dienu laikā, lai atrastu veidu, kā uzlabot savu un līdzcilvēku labklājību.

 

Auns

Auna zīmē allaž ir gatavi iesaistīties dažādu jaunu projektu realizācijā un ir pirmie, kuri reāli uzsāk tajos darboties, taču tiem nereti pietrūkst iepriekš sastādīts rīcības plāns. Tavai enerģijai un drosmei projektu attīstībā ir milzu vērtība, tomēr, ja būs nepieciešams sastrādāties ar apdomīgāku cilvēku, piemēram, Strēlnieku vai Jaunavu, velti mirkli laika, lai kopīgi vienotos par darba plānu.
Vērsis

Vēršiem ir spēcīga darba ētika un ievērojami liela pacietība, taču nereti tiem trūkst uzņēmības un fantāzijas. Tu vari izrādīties ļoti nozīmīgs kādā jau iesāktā projektā, kurā strādājošā komanda šobrīd ir apstājusies pie kādiem sarežģījumiem, kuru dēļ darbs nerit uz priekšu tik raiti, kā būtu vajadzīgs.
Dvīņi

Dvīņi ir ļoti komunikabli cilvēki, tādēļ tiem bieži vien tiek uzticēta visa ar dažādiem projektiem saistītā komunikācija. Pārstāvi un aizstāvi sev nozīmīgos jautājumus, informējot apkārtējos par aktuālajām problēmām un iespējamajiem to risinājumiem.

Vēzis

Vēži ir uz ģimeni orientēti cilvēki, līdz ar to ieteicams apsvērt iespēju iesaistīt savus tuviniekus sev nozīmīgu organizāciju darbībā. Šādi jūs varēsiet apvienot patīkamo ar lietderīgo – gan pavadīt kopā laiku, gan darboties sabiedrības labā.

Lauva

Lauvas zīmē dzimušie labprāt ieņem vadītāja pozīciju, kas, protams, nozīmē, ka nepieciešama arī komanda, kuru vadīt. Vislabāk tev izdosies sastrādāties ar cilvēkiem, kuriem ir daudzpusīgas prasmes un zināšanas, taču trūkst labas darba organizācijas spējas.
Jaunava

Jaunavas zīmes pārstāvjiem ieteicams doties talkā citiem un palīdzēt tiem izstrādāt piemērotus attīstības plānus. Tu neesi sevišķi harizmātisks un radošs, taču mērķtiecība un sīkumainība dod tev spēju sastādīt veiksmīgus plānus iecerētā sasniegšanai. Diemžēl, vairumam šo prasmju trūkst.
Svari

Tā kā apkārtējie šajā dienā būs tendēti strādāt kopā un sadarboties, ievērojami konflikti nav gaidāmi un Svari varēs atviegloti uzelpot. Tu ļoti labi esi iepazinis savus līdzcilvēkus, tādēļ, ja iespējams, sniedz tiem savus padomus un ieteikumus, kā sekmēt viņu plānu un ieceru attīstību.
Skorpions

Skorpioniem ieteicams iesaistīties darbā sev patiesi tuvās un nozīmīgās organizācijās. Tu esi ļoti kaislīgs un aizrautīgs cilvēks, kas padara tevi par ietekmīgu un veiksmīgu runasvīru, ja vien turi grožos savu karstasinīgo temperamentu.
Strēlnieks

Strēlnieki nav komandas spēlētāji, tādēļ iesaistīšanās lielos projektos neattaisnos uz tiem liktās cerības. Izvēlies darboties mazāk apjomīgos projektos, kuros lielākoties vari strādāt viens un, kuros nav nepieciešams sadarboties vēl ar citiem plašās darba komandas locekļiem.

 

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušie ir strādīgi cilvēki un daudz savu laiku un enerģiju velta tieši darbam. Šodien centies strādāt priekš sevis, nevis priekš priekšniecības. Tu ļoti iespringsti uz hierarhiju darbā un savu pozīciju tajā, taču tas var negatīvi ietekmēt tavu darba tempu.
Ūdensvīrs

Ūdensvīriem ieteicams par sabiedrotajiem šajā dienā izvēlēties savas zodiaka zīmes pārstāvjus. Tavi uzskati apkārtējiem nereti šķiet pārāk kliedzoši, kas bieži vien tev sagādā grūtības iekļauties vispārpieņemtajās normās un sistēmās.

 

Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem grūtības sagādā nepieciešamība ilgstoši koncentrēties uz vienu konkrētu darba uzdevumu, tādēļ tiem nebūs piemēroti spriedzes pilni projekti, kuros stingri jāievēro noliktie termiņi. Izvēlies ņemt dalību tādus projektos, kuros sev uzticētos pienākumus vari izpildīt sev ērtā laikā un ātrumā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.