Home Sirdij Horoskopa zīmju saderība. AUNS

Horoskopa zīmju saderība. AUNS

0
Foto:Unsplash.com/Bruno Sousa/CC

Iesākam rakstu sēriju par horoskopa zīmju saderību. Šajā reizē par Auna saderību ar visām citām horoskopa zīmēm. Laika gaitā arī par pārējām zīmēm.

 

AUNS + AUNS

Uguns + uguns = eksplozija

Jūs esat ļoti ugunīgi un prasīgi individuāli, nemitīgas egoisma sadursmes valdīs jūsu attiecībās, ja nespēsiet nomierināt viens otru un pats sevi. Jūs abi vienmēr esat pārliecināti, ka tieši jums ir taisnība, tāpēc jūsu sarunas aci pret aci būs sarežģītas. Un tomēr diviem Auniem kopā ir daudz uz ko virzīties. Iesākumā – jūs abi esat spontāni un impulsīvi. Kā arī esat radoši individuālisti un iedvesmas dzirksts lidos starp jums nemitīgi. Šī savienība būs dinamiska, drosmīga un ļoti aizraujoša. Kā pāris jūs spēsiet veikt lielu ietekmi pat uz pasaules notikumiem, ja vien nepatērēsiet pusi savas enerģijas nemitīgā savstarpējā konkurencē, mēģinot pārspēt viens otru. Ja jūs attiecībās būs būvētas uz pamatu, ka esat vienādi, vienlīdzīgi, uguns elements jūsos radīs milzīgas radošuma un darba iespējas. Kopā saliktais spēks un piepūle, rada vērā ņemamu varas iespēju, bet atkal, ja vien spēsiet mazināt savu personīgo egoismu. Atcerieties, ka nevar būt tā, ka vienam vienmēr ir taisnība. Jums vajag iemācīties saskatīt lietas no partnera perspektīvas. Tas palīdzēs jums kļūt par lielisku pāri uz ilgu laiku. Attiecības jums izdosies, ja mācēsiet atbalstīt otra sapņus un kopā izbaudīsiet otra ambīcijas un tiekšanos sasniegt mērķi. Šādas aktivitātes palīdzēs jums pārvarēt domstarpības un konflikta brīžus, kuri noteikti būs. Tāpēc jums vajag atrast kopīgas vērtības, sapņus un ideālus, ar kuriem jūs spējat dalīties, jo kopā jūs spējat gāzt kalnus. Vēl viena laba lieta par jums ir tā, ka jūs atbalstāt un iedrošināt viens otru darba un sabiedriskajās jomās. Tikai pārliecinieties, ka nemeklējat pārāk daudz neatkarības un individualitātes, jo tas var radīt plaisu jūsu attiecības un novest pie vēlmes atkal pār otru dominēt. Auna dinamiskais uguns radīs milzīgu siltumu vienam pret otru. Seksuāla ziņā jūs saprotat viens otra vajadzības, tāpēc fiziskās attiecības būs nevaldāmas un iedvesmojošas, kas ir daudz vairāk par vienkāršu apmierinātību. Runājot par intimitāti, jūsu savienība var būt tik spēcīga, ka jums draud briesmas – koncentrējoties tikai uz juteklisko, varat pazaudēt savu emocionālo un garīgo savienojumu. Tas būtu bēdīgi, jo jums abiem ir augstas intelektuālās spējas, ar kurām varat dalīties. Jūsu mīlestībā un attiecībās vēl bez kaisles ir bērnišķīga nevainība. Jūs bieži jutīsieties jauni būdami kopā, tāpēc būs daudz priecīgu un draisku brīžu.

 

VĒRSIS + AUNS

Zeme + uguns = lava

Vērsis ir otrā zīme uguns zīmei – Aunam. Tas nozīmē, kas problēmas var rasties naudas sfērā, apstākļos, kuri būs saistīti ar pirkšanu. Aunam ir ātra un spontāna pieeja, kārtīgi neapsverot un neizvērtējot iespējas. Vērsis ir nosvērtāks un atturīgāks, dod priekšroku lēnākai notikumu gaitai, īpaši, ja nonāk līdz naudas lietām. Auna spontānā pieeja uz naudu ir kā uguns uz ledus Vērša piesardzībai un drošības apziņai. Vērsi nāksies pierunāt Aunu meklēt kompromisu šajā lietā, ja nevēlaties, lai attiecības kļūst par cīņas lauku. Aunam patīk lietas kontrolēt, bet viņu impulsīvais raksturs reizēm liedz viņiem saredzēt lietas arī no citiem skatu punktiem. Vērsis turpretim saredz lietas no dažādām pusēm, tāpēc biežāk spēj piedāvāt praktiskus risinājumus. Tas gan prasīs nedaudz laika, jo Aunam to nebūs tik viegli pieņemt. Daudzi Auni pēc dabas ir pašpārliecināti un ietiepīgi, tāpēc labāk nemaz nesākt strīdu par viņa egoismu. Miera labad Vērsim vienkārši vajag smaidīt un ļaut Aunam domāt, ka viņam ir taisnība. Neskatoties uz šīm atšķirībām, šī savienība var izveidot ļoti veiksmīgas un drošas attiecības tāpēc, ka ir sfēras, kurās jūs saderat kopā perfekti. Marss un Venēra, abi ir seksuālās planētas. Marss valda pār valdošo vīriešu enerģiju, bet Venēra – jutīgo sieviešu. Jūsu kaisle un aizraušanās ar otru savienojumā ar jūtām un gādību, lieliski darbojas guļamistabā jums abiem. Emocionālajā ziņā Vērsis ir atkarīgs no apstākļiem, vienmēr vēlas būt piederīgs; turpretim Auns ir vienmēr brīvs un mainīgs. Galu galā jūs viens otram varat būt labākie partneri. Ja spēsiet rast kompromisu savos dzīves stilos, ir liela iespēja, ka spēsiet kopā atrast laimi.

 

DVĪŅI + AUNS

Gaiss + uguns = karsts gaiss

Jūs savstarpēji mijiedarbojieties diezgan eksplozīvi. Dvīņa gaiss tikai vairāk aizdedzina Auna liesmu. No šīs kombinācija parasti izveidojas ļoti aizraujošs pāris. Intelektuālajā un fiziskajā līmenī, Dvīņi ar Aunu izbauda pirmšķirīgu draudzību, kas sastāv no sarunām un iedvesmojoša laika pavadīšanas kopā. Dvīņa nepacietīgā un dzīvelīgā daba ļoti saderēs kopā ar Auna ātro dzīves ritmu. Aunam arī nepatīk uz lietām, notikumiem gaidīt, tāpēc jūs abi divi kopā varēsiet traukties cauri dzīvei. Reizēm Auns var padarīt Dvīni pat traku. Dvīņi ir ļoti jutīgas personas, tāpēc dažreiz nespēj izturēt Auna izturēšanos. Auns pat var gūt baudu, pārbaudot jūsu robežas – viņiem patīk pavērot, kur cilvēkam sākas lūzuma punkts (ka viņš vairs nespēj to paciest) vai pat sāpju sākumpunkts. Bet, ja jūs to izturēsiet, Auns jūs respektēs arvien vairāk. Dvīņiem jābūt gataviem uz gariem vakariem un mežonīgiem kopā ar Aunu pavadītiem laikiem visu dzīvi. Jūsu starpā ir lieliska romantisma un seksuālā saskaņa. Jums abiem patīk draiskulības, rotaļības, savā starpā dalāties ar bērnišķīgu enerģiju. Dvīņi labprāt gribēs dalīties ar seksuālo pieredzi, kuri viņiem nav maza, un ļoti iespējams, ka Auns neko tādu nebūs izbaudījis pirms tam; bet Dvīņi tik turpinās pārsteigt viņu ar arvien jaunām pozām, lai padarītu abpusēju apmierinājumu. Šī savienība izcelsies ar savu oriģinalitāti guļamistabā. Dažreiz Dvīņi jutīs, ka ļoti daudz ideju plūst viņos caur Aunu. Un tas ir tieši tas, ko Auns dara, ar savu uguns elementu viņš veicina Dvīņos radošumu, kreativitāti. Bet Auns visas lietas dara nedaudz pārsteidzīgi, ieskaitot attiecību dibināšanu. Kamēr jūs izbaudīsiet Auna straujo vārda burzmu, jūs vēlēsieties arī koķetīgi pačalot, tāpēc jums nepieciešams vairāk pavadīt laiku sarunās ar Aunu, lai iznīcinātu tos primitīvos instinktus, kas valda starp jums. Lai gan gultā kaislības starp jums sit augstu vilni, starp jums var tomēr neizveidoties pārāk ciešas saiknes ilgtermiņā skatoties.

 

VĒZIS + AUNS

Ūdens + uguns = enerģija, atdzišana

Kad pirmo reizi satiksiet viens otru, sajutīsiet tūlītēju pievilkšanos. Vēzi ļoti pievilks Auna ātrās un pārliecinātās manieres – nekas neliksies neiespējams kopā ar viņu. Savukārt Auns izjūt mieru, kad ir kopā ar Vēzi. Šis ir interesants elementu savienojums, kas raksturojams ar pozitīvu zīmi. Ja Vēzis izdomās dibināt nopietnas attiecības ar Aunu, tad viņam nepārtraukti būs jātur līdzi Aunam.  Gan Auns, gan Vēzis ir kardinālas un mainīgas zīmes. Viņus raksturo elastību un kustīgumu, un lielu dažādību dzīvē. Un tomēr Vēzis ir vairāk noslēdzies sevī un vairāk saista sevi ar mājas dzīvi. Auns ir spēcīgāks un pārliecinošāks par Vēzi un izceļas ar pārsteidzīgu lēmumu pieņemšanas talantu. Enerģija, kas rodas, jūsu elementiem savienojoties, ir veiksmīga, ja runa ir par fizisko intimitāti. Bet tas var nest neskaidrības emocionālajā līmenī. Vēzim ir nepieciešama stabilāka mājas dzīve, kur netiek nemitīgi tik daudz no viņa prasīts. Vēža draudzīgais raksturs ir atbilstošs, lai pavadītu laiku kopā ar Aunu, bet labāka saderība tomēr ir vērojama kopā ar citām zīmēm.

 

LAUVA + AUNS

Uguns + uguns = eksplozija

Elements, ko abas šīs zodiaka zīmes dala ir ļoti radošs un norāda uz ļoti labu savienību. Lauvas un Auna uguns savienība ir lieliska – kopā viņi var sagaidīt daudzus baudpilnus mirkļus. Jūs abi esat izteikti individuālisti, ar stipri izteiktu radošumu, bet kuri zina arī kā otru atbalstīt. Tas jums abiem palīdzēs sasniegt ilgtermiņa attiecības. Aunam nāksies saprast to, ka Lauva ir tik pat augstprātīga un valdoša zīme kā Auns pats. Neizvairīsieties no sarunām par to, kurš attiecībās tomēr būs noteicējs. Sliktākajā gadījumā divas uguns zīmes kopā var būt eksplozija. Viens var burtiski „izdedzināt” otru – parasti tas notiek nemitīgā konkurence starp jums kļūst nekontrolējama, iziet ārpus normām. Lauva ir piektā zvaigzne, kas norāda uz rotaļīgumu un riskantu savienību ar partneri. Lauvai vajadzētu vairāk lietas uztver ar prieku, tā vieglāk. Pat, ja lietas starp jums risinās ļoti labi, jums nāksies izšķirties, kurš būs līderis, vai arī mēģināt sadalīt to lomu uz pusēm. Bet neviens no jums nav pakļāvīgs, tāpēc tas būs īsts izaicinājums. Fakts, ka uguns elementi savstarpēji pievelkas garantēs jums labi pavadītu laiku gan seksuāli, gan emocionāli. Šī noteikti ir lieliska kombinācija, ja runā par guļamistabu. Starp jums ir dzirkstele – jūsu savienība ir spontāna, pašpārliecināta un vienmēr jauna. Vai starp jums var rasties problēmas? Tikai, ja pacietības mērs kādam būs pilns. Bet vai Lauva tad žēlosies un sūdzēsies? Nekādā gadījumā! Un to nedarīs arī Auns!

 

JAUNAVA + AUNS

Zeme + uguns = lava

Jaunava ir nosvērta un mierīga, tāpēc sākumā var likties, ka ar Aunu ir pilnīgi pretrunā. Jaunavas kritiskais skaties uz lietām, būs izšķirošs karstajam un ugunīgajam Aunam, kā arī Auna trauksmainums būs pārāk „karsts” piezemētajai un praktiskajai Jaunavai. Auns ir ātrs, nevaldāms un impulsīva tādā fiziskā ziņā. Jaunava ir tik pat ātra un dinamiska, bet intelektuālā ziņā. Tātad jums abiem ir daudz enerģijas, bet jūs to tērējat atšķirīgās lietās. Daudzi teiks, šī savienība nav domāta gļēvajiem. Jaunavas elements ir zeme, tāpēc viņas kājas vienmēr būs uz zemes, un viņas vērtības parasti ir materiāli labumi un drošība, stabilitāte darbā. Jaunavai nepatīk atstāt daudz iespējas, viņa labāk saplāno visu nekā „ar galvu pa priekšu” skrien nākotnē. Turpretim Auniem patīk piedzīvojumi un viss nezināmais. Lai arī savā būtībā esat atšķirīgi, ja būsiet atvērti un gatavi pārlauzt barjeras, varēsiet viens otram daudz ko dot. Auns, piemēram, var iemācīties būs kārtīgs un rūpīgs. Auns pretim Jaunavai varēs iemācīt aizrauties ar lietām, viņi labi prot motivēt otrus. Auns ir godīgs un nesamākslots. Jaunavas pēc rakstura ir sarežģītākas, viņas ir grūtāk saprast. Jaunavas sarežģītais skatījums uz lietām reizēm vienkāršo Aunu kaitinās. Auns paskatīsies uz Jaunavu un teiks: „ Kāpēc tu lietas tā sarežģī?” Un Jaunava atbildēs: „ Kāpēc tu esi tik virspusējs un paviršs?” Tie vienkārši ir atšķirīgi skatījumi uz lietā, atšķirīgi dzīves principi. Runājot par darbu, jūs abi esat strādīgi, bet jūsu metodes ir pilnīgi atšķirīgas. Aunam patīk lietas izdarīt uzreiz – ātri un impulsīvi, nepievēršot tām pārāk lielu nozīmi. Bet Jaunava tā nevar. Jaunava pievērš uzmanību katrai detaļai darbā, tad saplāno darbus un tad izpilda visu akurāti. Šīm zīmēm kopā labāk nevajadzētu strādāt. Tik pat atšķirīgas pieejas jums ir arī attiecībā uz seksu un intimitāti. Aunam ir jāsaprot, ka vienkārša kaisle nav Jaunavas galvenais motivators. Jaunavai nepieciešama vēl uzmanība un rūpes.

 

SVARI + AUNS

Gaiss + uguns = karsts gaiss

Ugunīgais Auns ir pilnīgi pretējs Svariem. Tomēr daži astrologi tic, ka šī kombinācija var ir veiksmīga. Tas tāpēc, ka pretējie poli parasti pievelkas. Tam, protams, ir tikai daļēja taisnība, tāpēc ir jāskatās dziļāk šajā kombinācijā. Viena no nozīmīgākajā atšķirībām ir tā, ka Auns ir izlēmīgs un pārliecināts: lēmumus viņš pieņem tai pat brīdī, bez kavēšanās. Svari vienmēr ir nobažījusies pieņemt kļūdainus vērtējumus, spriedumus. Auns arī necieš kļūdīties, bet viņiem ir spēcīgs ego, tāpēc viņi vienmēr iesaistās, lai pierādītu savu taisnību. Kur Auns saskatīs lietas no vienas perspektīvas, tur Svari mēģinās pierādīt arī daudzas citas iespējas, skatu punktus. Tas padarīs Aunu traku! – Jūs esat ar viņiem vai pret? Auns ir ļoti atšķirīgs no Svariem šajā ziņā: Aunam patīk sniegt citiem padomus , ka arī viņi vienmēr ir ļoti pārliecināti par savu nostāju, sava viedokļa pareizību. Svarīgu lēmumu pieņemšanā, Svariem patīk izvērtēt visus plusus un mīnuss. Svari vēlētos, lai Auns darītu tāpat, bet Aunam sagādā grūtības kādam piekāpties. Svari ir ļoti sabiedriski, viņi izvērš savas sarunas ar cilvēkiem ļoti vispārīgi, Auns dod priekšroku uzzināt tikai sev nepieciešamo informāciju un „doties tālāk” pēc jaunas pieredzes un jaunas uzvaras. Būtībā jūs esat ļoti atšķirīgas personības un mēdzat izturēties pilnīgi pretēji. Ugunij un gaisam tomēr piemīt dažas kopīgas rakstura iezīmes. Ja Auns dos Svariem laiku, starp jums var izveidoties lielisks seksuāls piedzīvojums un bauda. Ja Svari spēs Auna liesmu nedaudz samazināt, viņi spēs sniegt saviļņojumu un tādu aizrautību, kāda Aunam ir nepieciešama. Bet tas notiksies, ja Auns dos Svariem laiku; ātrāk neaizies no Svariem prom. Šīs kombinācijas veiksme būs atkarīga no attiecību tempa un komforta līmeņa starp jums. Jāpaiet ilgākam laikam, lai novērtētu, vai attiecības ir veiksmīgas.

 

SKORPIONS + AUNS

Ūdens + uguns = enerģija

Rodas patiesi liels spēks, kad satiekas Skorpiona un Auna spēki. Kā jūs šo spēku izmantosiet, parādīs, cik laimīgi būsiet kopā. Dažreiz Skorpiona cīņas spars Aunam ir tik pat lielā daudzumu, kā arī Skorpionam Auna ugunīgums un mērķtiecība. Un, protams, kad šie elementi tiek sajaukti kopā, rodas dēka ar ļoti lielu enerģijas potenciālu. Šīs var būt diezgan „karstas” attiecības. Jūs nekavējoties valdzinās un piesaistīs otra kaisle un seksualitāte. Skorpionu uzbudinās karstgalvīgais Auns. Auns vienmēr atbalstīs Skorpiona tiekšanos izpētīt jaunas iespējas. Jūs abi esat apņēmīgas un ietiepīgas personības, tāpēc kompromisa meklēšana būs neizbēgama, ja vēlēsieties, lai attiecības izdodas. Šķiet, ka seksualitāte dominēs šajās attiecībās. Marss, kurš ir Skorpiona valdošā planēta, kontrolē arī Auna raksturu. Jums ir diezgan daudz kas kopīgs. Lai vai kā Aunam būs grūti vest sarunas un nonākt kompromisā ar Skorpionu, runājot par mājas dzīvi un ģimenes jautājumiem. Auns vēlas, lai viņa mājas būtu visu aizraujošo notikumu centrā, kas nozīmē nebeidzamus izklaides pasākumus un nepārtrauktu viesu plūdumu. Pretēji Skorpionam, kurš ir ļoti noslēpumains un noslēgts cilvēks, un vēlas, lai viņa mājas būtu kā patvērums no citiem. Tas var radīt konflikta situācijas. Jūs ķildosieties arī par dzīves perspektīvām, jo jūs abi esat ļoti uzņēmīgi un spēcīgi savos uzskatos. Jūs konfliktēsiet ļoti dedzīgi. Šīs nesaskaņu reizes, kad abi vēlēsieties pierādīt savu pārākumu pār otru, būtu lietderīgi beigt ar skūpstu un izlīgumu. Jūs viens otru spēsiet saniknot tik ilgi, kamēr būsiet tikuši līdz guļamistabas priekiem.

 

STRĒLNIEKS+AUNS

Uguns + uguns = eksplozija

Strēlnieks ar Aunu spēcīga un neparedzētiem piedzīvojumiem pilna kombinācija. Pārgalvīgas, avantūriskas izpriecas jūs sagaida abus šajā ugunīgajā kombinācijā. Ļoti bieži starp šīm zīmēm mīlestība rodas jau no pirmā acu skatu. Šajā kombinācijā ir arī daudz prieka un rotaļīguma. Tas ir tāpēc, ka pār jums valdošās planētas ir draudzīgas, savstarpēji saskanīgas. Turklāt jums ir sajūta, ka katrs no jums kaut kādā veidā atspoguļo otra cilvēka dotības. Tas nodrošina labu savstarpējo sapratni un vieglu komunikāciju starp jums. Šad tad jūs pamanīsiet, ka savās sarunās abi iekarstas un tās kļūst pat nepieklājīgas un nepatīkamas. Citreiz jūsu partneris Auns būs izaicinošs un valdzinošs. Skaidri zināms ir tas, ka nekad jums kopā nebūs garlaicīgi. Auns vienmēr uzturēs strēlnieku kustībā. Jums abiem nepatīk garlaicīgas un paredzamas attiecības. Abiem ir nepieciešams kāds „pipariņš” dzīvei un priekš jums tas ir pastāvīgā mainība un dažādība. Auns kaismīgi atbalstīs Strēlnieka ambīcijas, bet jūs varēsiet palīdzēt Aunam, novirzot viņa trakojošo enerģiju, uz daudz lielākām un labākām lietām. Un šādā veidā jūs abi būsiet iedvesmoti un atbalstīti no otra puses. Pēc kāda laika jūs arī varēsiet atklāt un izcelt „gaismā” Auna labās intuitīvās spējas un tieksmi pēc ideālisma. Strēlnieka un Auna attiecībās pat ir karmisks elements; jūsu zīmju satikšanās ir liktenīga un laimi nesoša. Šīs ir vienas no tām attiecībā, kur jūs varat paredzēt, ka tās izdosies. Strēlnieka brīvību un neatkarību mīlošā daba ir pilnīgi atbilstoša Auna dramatiskajai, komunikablajai un draudzīgajai dabai. Nebūs nekādas apstāšanās un pauzes starp jums, ja abi esat izlēmuši sākt attiecības. Jūs bieži ceļosiet un kļūsiet viens otram par domubiedru. Jūsu seksuālā „apetīti” tuvojas jau galējai robežai. Abi jūs stundām ilgi varat baudīt „mīlestības mākslu”. Jūs esat ļoti piemēroti viens otram, arī seksuāli jums vajadzētu būs daudz kaislīgu un neaizmirstamu mirkļu.

 

MEŽĀZIS + AUNS

Uguns + zeme = lava

Šī ir patiesi neveiksmīga kombinācija romantikai, var prognozēt nemitīgas cīņas jūsu starpā. Daži astrologi šo kombināciju pat uzskata par visneveiksmīgāko starp visām zodiaka zīmēm. Pār jums valdošām planētām – Marsam un Saturnam – ir pilnīgi pretēji spēji. Auns ir ekstraverts, bet Mežāzis ir intraverts un kautrīgs, reizēm pat drūms. Mežāzis ir prātīgs, praktisks, reālistisks, lēns un nosvērts un mazliet par konservatīvu Aunam. Mežāzim ir nepieciešams skaidrs, noteikts plāns par visiem notikumiem viņa dzīvē. Auns mēdz aizrauties tieši ar viņam nezināmām lietām un vienmēr būs sajūsma par to, ko dzīve viņam piespēlēs. Jums ir ļoti atšķirīgas attieksmes pret citiem. Ja Aunam tomēr Mežāzis liekas pievilcīgs, viņš maldās, ja domā, ka Mežāzis uzreiz tad pametīs visu, lai tikai darītu lietas kopā ar Aunu. Auna mežonīgā un impulsīvā daba radīs Mežāzī tikai neizpratni par notiekošo. Šajās attiecībās Auns nevarēs savu brīvību mīlošo dabu. No otras puses, Auna dzīvīgā un pārpilnā enerģija, liks tradicionālajam Mežāzim justies kā vāverei ritenī un tas viņiem nepatīk – Mežāzim nepieciešams, ka viņu dzīve kustas nedaudz lēnāk, tādā ātrumā, lai viņš spēj visam izsekot līdzi. Lai vai kā Mežāzis slepeni vēlētos piedzīvot tādu dzīvi kādu Auns dzīvo, kur vienmēr bezgalīgi kūsā enerģija un optimisms. Pār Mežāzis valdošais Saturns norāda uz stingru un nosvērtu attieksmi, kas būtībā ir pretrunā ar Auna attieksmi. Bet Mežāzis varētu nedaudz nodzēst Auna uguni. Pārsteidzoši, bet darba attiecības nebūs nekādas problēmas šai kombinācijai. Darot lietas profesionāli kopā, tas var izdoties ļoti labi, neskatoties uz to, ka jūs viens otru neiedvesmojat. Jūs kopā varat veiksmīgi pelnīt naudu, bet vai tas ir viss, ko jūs vēlaties?

 

ŪDENSVĪRS + AUNS

Uguns + gaiss = karsts gaiss

Jūs abi esat ļoti neatkarīgas personības, kuriem nepieciešams ir daudz brīvas vietas savai attīstībai un izaugsmei. Ja veidosiet savas attiecības uz cieņas izrādīšanu otram, tad piešķirs jūsu attiecībām labākas īpašības. Aunu fascinēs drosmīgais un progresīvais Ūdensvīrs, kurš ir diezgan intelektuāls un ir ieinteresēts sabiedriskos jautājumos. Daži Ūdensvīri par sapņo, ka varētu pārveidot sabiedrību, vai vismaz viņa tuvākos ģimenes locekļus un darba biedrus. Ūdensvīrs ir Auna draudzības zīme, tāpēc jums būs kopīgas intereses, īpaši sabiedriskajā dzīvē. Tomēr vēsā un atturīgā Ūdensvīra pieeja (lai arī ugunij vajadzētu sildīt gaisu) mazinās Auna interesi par viņu. Neskatoties uz to jūs kopā varat piedzīvot daudz jautru brīžu. Auns būs pārsteigts, cik dažādas personības viņš satiks, pateicoties tam, ka ir saistīts ar Ūdensvīru. Auns savu dzīvi dzīvo ar attieksmi – vispirms man – un tas liecina par ļoti izteiktu egoismu. Reizēm pat apkārtējie cilvēki Aunu uzskata par egocentrisku personu. Ūdensvīrs ir vairāk saistīts ar cilvēciskiem, sabiedriskiem jautājumiem. Ūdensvīrs vairāk sevi apzinās un saista ar cilvēku grupām, kas ir tieši pretēji Auna individuālismam. Aunam tāda īpašība ir kaut kas jauns, bet, ja viņš ir ieinteresēts uz personisko izaugsmi, vēlas paplašināt savu garīgo apziņu, tad Ūdensvīrs ir īstā zvaigzne, no kuras to iemācīties. Ūdensvīrs palīdzēs izpētīt Auna apslēpto iekšējo Es. Jūs abi savu brīvību izpaužat ārkārtīgi atšķirīgos veidos, bet kā jau gandrīz visām uguns un gaisa zīmēm, starp jums pastāv elementu saderība. Uguns karsē un virza gaisu. Tas liecina par dinamiskām atbildēm vienam pret otru, kuram ir interesants novirziens tieši seksuālajā jomā. Būtībā jūs pievelkat viens otru. Auns ir gatavs mesties iekšā Ūdensvīra dēkainajos un izpriecu pilnajos priekšlikumos. Bet Auns jau pamudinās Ūdensvīru uz vēl aizraujošākiem varoņdarbiem. Kopumā jums var sanāk ļoti baudāmas seksuālās attiecības.

 

ZIVS + AUNS

Ūdens + uguns = tvaiks, enerģija

Parasti Zivs un Auns savstarpēji pievelkas. Pēc laika gan jūs sajutīsiet, ka attiecības nav tik veiksmīgas kā jums sākumā likās. Jūs abi protat atstāt labu pirmo iespaidu par sevi, kā arī jums abiem ir spēcīgi seksuālie impulsi. Jūsu attiecībām piemitīs nedaudz slepenums un mistiskums. Vieta, kur jūs pirmo reizi satiksiet viens otru, būs neparasta. Pozitīvais šajās attiecībās ir tas, ka Auns var uzzināt daudz ko jaunu par līdzjūtību un nesavtīgumu no Zivs. Zivs ir ieinteresēts visā noslēpumainajā dzīvē, ar to viņš arī dalīsies ar Aunu. Bet ūdens, kas ir Zivs elements, dzēsīs uguni, kas ir Auns. Zivs pārlieku izteiktās emocijas slāpēs Auna kaismīgo un dedzīgo dabu. Apskatot elementus no otras puses, šī kombinācija var iznākt šādi – uguns silda ūdeni un pārvērš to tvaikā. Tas norāda, ka Auns var arī Zivi ietekmēt, pat izmainīt viņa personību. Esiet nedaudz piesardzīgi uzsākot attiecības. Lai arī pār jums valdošās planētas – Jupiters, Neptūns un Marss – savstarpēji labi saprotas, jūsu zīmju kombinācija ne vienmēr veiksmīgi izdodas. Zivs nereti daudz vairāk pievērš citu cilvēku problēmām un sajūtām nekā savējām. Auns pilnīgi pretēji, viņš, galvenokārt, cīnās tikai par savu labklājību. Aunam nāksies pievērst vairāk uzmanību šai atšķirībai starp jums, vairāk sākot domāt arī par citiem. Reizēm gadās mirkļi, kad Zivs vienkārši nevēlas neko darīt. Aunu tas kaitinās, jo viņš pēc rakstura ir tāds, kurš tikai iet un dara, un vēlēsies, lai Zivs būtu tāda pati. Aunam nāksies atteikties no sava aizkaitinājuma un neiecietīgās dabas, ja viņi vēlas pierādīt Zivij, ka viņi tomēr spēj atbalstīt otru un pieņemt viņu tādu kāds viņš ir. Zivij patiks Auna bez noteikumu pieeja, kā arī Zivs spēs apmierināt Auna vienmēr augošo seksuālo apetīti. Ja Auns būs pilnībā pieņēmis Zivi, tad guļamistabā nekad nepaliks parādā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.